Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Ktos ma jakiegos pomysła na te 5 przewrotów? (dzis skonczylem gre zabijając

Dimitrija

, niedlugo wybiore druga opcje - ZA(pipi)ISTA GRA)

 

Lotnisko, jakaś szybka fura, solidnie się rozpędzasz i wybijasz połową auta z takiej małej, żółtej rampy. Próbuj do skutku, mi wskoczyło za drugim razem.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktos ma jakiegos pomysła na te 5 przewrotów? (dzis skonczylem gre zabijając

Dimitrija

, niedlugo wybiore druga opcje - ZA(pipi)ISTA GRA)

 

Lotnisko, jakaś szybka fura, solidnie się rozpędzasz i wybijasz połową auta z takiej małej, żółtej rampy. Próbuj do skutku, mi wskoczyło za drugim razem.

 

Ta rampa jest gdzies 'ogolnodostepna' na tym lotnisku? Czy moze jest ona w tym zamknietym, strzezonym przez policje obszarze? A moze na dachu tego pietrowego parkingu?

Odnośnik do komentarza
Zdobył ktoś z was achievement Under the Radar (przelecieć helikopterem pod wszystkimi mostami)? Ja z dwie godziny albo i lepiej z tym walczyłem i za cholerę nie mogę zrobić - został mi jeden most i nie wiem który, wydaje mi się, że sprawdzałem wszystkie, patrzałem dokładnie na mapie i widzę tylko 9: Hickey, Broker, Leaper's, Algonquin, East Borough x3, Northwood Heights i Dukes Bay. Jest jeszcze 10 most? Pomocy.

(...)

Ja zrobiłem, nie wiem dlaczego masz z tym problem, w niektórych miejscach (chyba z dala od mostów) jak sie leci helikopterem na mapie zaznaczają się te mosty pod którymi nie przeleciałeś (trophy). Tak naprawdę to proste zadanie, poza jednym z mostów

na południu 3 wyspy - jest on tak niski, że trzeba dołem helikoptera dotykać wody, a śmigłem szorować xD

 

Odnośnik do komentarza

Znalazłem łatwe miesjce na Rolling Over (Mastah, sorry, ale Twoim sposobem to nie potrafiłem ;) ). To jest mapka na gołębie, ale chodzi o tą czerwoną kropkę. W tym miejscu jest zjazd z autostrady, a naprzeciwko niego taka mini rampa. Zjeżdżamy z autostrady na nią i auto powinno przy dobrej prędkości obrócić się już 5 razy w powietrzu. Mi obrócił się 4 razy i zaliczyło :)

mappigeon01cv0.jpg

 

Acha i mały tip co do wyścigów - zróbcie najpierw misje od Bernie'ego i

dostaniecie w nagrodę Infernusa, najszybsze auto w grze (zadzwoni do Ciebie i każe odebrać skądśtam)

 

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Ma ktoś dokładną rozpiskę czego trzeba do 100% gry? Chodzą plotki, że po dokonaniu niektórych wyborów nie dostanie się 100% i jestem lekko przerażony, bo mam 84% :| ...

 

Acha, ciekawi mnie też jak bardzo hardkorowy będzie achiev za 10rangę w multi. Raz widziałem kolesia, który miał 4tą.

1sza-1000$

2ga-10000$

3cia-50000$

postęp niemalże geometryczny, ciekawe ile trzeba będzie grać... 10mln.? :|

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza
cholerka mam problem z zaliczeniem achiva z mostami. przelecialem pod tymi farfoclami i ciagle wisi mi jeden most do zaliczenia (jest jakas mapka z tymi mostami ktore mam zaliczyc?)

 

Jak jesteś w helikopterze, to naciśnij "START", każdy nie przeleciany (albo przeleciany) most będzie oznaczony pucharem.

Odnośnik do komentarza
Ma ktoś dokładną rozpiskę czego trzeba do 100% gry? Chodzą plotki, że po dokonaniu niektórych wyborów nie dostanie się 100% i jestem lekko przerażony, bo mam 84% :| ...

 

Acha, ciekawi mnie też jak bardzo hardkorowy będzie achiev za 10rangę w multi. Raz widziałem kolesia, który miał 4tą.

1sza-1000$

2ga-10000$

3cia-50000$

postęp niemalże geometryczny, ciekawe ile trzeba będzie grać... 10mln.? :|

 

Źródło: www.MyCheats.com

 

100% Completion.

Complete all 90 Story and Procedural missions and you get 68% complete.

 

Do all 30 car thefts to get an additional 2%.

 

Do all 50 stunt jumps to get 2.5%.

 

Collect all 200 pigeons (flying rats) to get 2.5%.

 

Find all random characters and do their missions to get 5%.

 

Do all 20 crimes in vigilante to get 2.5%.

 

Kill all the people on the list (30) to get 2.5%.

 

Beat friends or computers at every activity to get 5%.

 

Get all your friend's special abilities and do all their activities. Note: this does not include Dwayne or Roman. You get 10%.

Odnośnik do komentarza

Co do acziwa za ujście przed czterema gwiazdkami - zrobiłem to ostatnio w sposób przypadkowy.

 

Wbijcie się w taksę z firmy Romana (znaju, jak się do niego drynda na 'call service'), dajcie sobie jako cel podróży coś maksymalnie oddalonego i jazda. Po wduszeniu bodajże lewego triggera możemy strzelać z tylnego siedzenia - trzeba wystrzelać sobie 4 gwiazdki i potem wdusić 'A', żeby nas teleportowało do celu. Włola, pościg w innym miejscu miasta, my w innym, po kilku sekundach wpada acziw.

 

I pomyśleć, że po prostu chciałem się pobawić w drive-by :]

Odnośnik do komentarza

Kill all the people on the list (30) to get 2.5%.

Get all your friend's special abilities and do all their activities. Note: this does not include Dwayne or Roman. You get 10%.

 

O co chodzi :| ? I czy wybory podjęte podczas fabuły wpływają na % z niej płynące?

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...