Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kur.. sory ale już, nie moge, czy to jest jakiś cholerny problem przelecieć pod 14 mostami, które praktycznie są obok siebie, więc na dobra sprawę nawet, jeżeli jakiś most ominiemy, to jest jakieś 5 minut, ponowne przelecenie. Ja przeleciałem pod wszystkimi, bez żadnych mapek, niczego wystarczy zobaczyć na mapie w grze, gdzie są mosty i tyle....

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, jestem po watku fabularnym i chcialem zrobic 20 wyscigow od Bruciego, zrobilem 7 i zaczalem sprowadzac bryki dla Stieviego, teraz chcialem wrocic do wyscigow ale ni jak nie idzie tego zrobic, od 2tygodni(growych:p) o jakiej poze bym nie zadzwonil Brucie zawsze odpowiadaa sorki ale zadnych wyscigow nie ma?? o co jakby??

Musze zgarnac wsie bryki dla Steviego i wtedy znowu wyscigi beda dostepne czy co jest grane??...bo wszystko bylo cacy poki nie zaczalem zwijac bryk dla Seviego....

Odnośnik do komentarza
Mam pytanko, jestem po watku fabularnym i chcialem zrobic 20 wyscigow od Bruciego, zrobilem 7 i zaczalem sprowadzac bryki dla Stieviego, teraz chcialem wrocic do wyscigow ale ni jak nie idzie tego zrobic, od 2tygodni(growych:p) o jakiej poze bym nie zadzwonil Brucie zawsze odpowiadaa sorki ale zadnych wyscigow nie ma?? o co jakby??

Musze zgarnac wsie bryki dla Steviego i wtedy znowu wyscigi beda dostepne czy co jest grane??...bo wszystko bylo cacy poki nie zaczalem zwijac bryk dla Seviego....

Nic takiego, jestes prawdopodobnie na niewlasciwej wyspie, tzn. wszystkich wyscigow jest 9 i sa one podzielone miedzy 3 wyspy, po ile na wyspe juz nie pamietam, ale jezeli Brucie mowi zebys zadzwonil pozniej, znaczy ze wszystkie dotepne wyscigi na danej wyspie zaliczyles i musisz wybrac sie na kolejna i znowu zadzwonic do niego, a wyscigi znow sie pojawia, itd. Do zaliczenia procentow do achiva za 100% gry wystarczy przejsc tylko te 9, ale do achiva za 20 wyscigow, wiadomo musisz je powtorzyc.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

Join The Midnight Club

Win a ranked multiplayer race without damaging your vehicle too much and with damage enabled.

 

Chodzi o Race czy GTARace ? I czy moge lecieć helikopterem czy musi to być auto ?

 

Już sobie poradziłem. Wykonałem to w Race (najlepiej zrobić to motorówką). Koniecznie musi to być pierwsze miejsce.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Już sobie poradziłem. Wykonałem to w Race (najlepiej zrobić to motorówką). Koniecznie musi to być pierwsze miejsce.

No skoro pisze win to chyba logiczne że 1sze?

Dokładnie :P Napisałem to ponieważ w poradniku OC pisze, że wystarczy ukończyć.

Odnośnik do komentarza

Achivmenty za singla są proste, tylko czasochłonne. Ale, za multi, dla mnie to ogień, zdobyć najwyższą rangę, setki godzin grania. Pokonać pracownika R, tu kompletnie nie mam pomysłu, ma ktoś go z was tego achiva? Wygranie 20 wyścigów <_< , nie wiem jak narazie, nie moge ani jednego wygrać. No i pobicie czasów w 3 misjach w co-opie <_< , jak mam to przejść skoro cały czas, trafiam na durnych angoli albo hamburgerów. Jeszcze jakby było mało, sprawę utrudnia, losowo wybierany host. Jak hostem by była osoba, która zakłada grę, to bym ustawił sobie opcje przychylne do danego achiva, a tak. No nic będę męczył multi aż do 1000.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Tu się nie zgodze, napewno online nie jest na siłe. Oczywiście nie jest to COD4 czy GOW, ale ostatnio w dobie, właśnie wspomnianych online dodawanych na siłe, GTA wyróżnia się choćby własnie, dużą iloscią trybów. Zresztą daje dużo "fanu", a to chyba najważniejsze. Ostatnio chyba, ponad godzinkę z kumplami, bawiliśmy sie nawet w Party Mode przednie.

Odnośnik do komentarza

Hmm.. Na początku gry sobie bezproduktywnie chodziłem, jeździłem i zwiedzałem miasto, w wyniku czego mam 63 misje zaliczone w 24h 40min. - jest sens w ogóle się spieszyć teraz jeszcze, żeby Liberty City Minute stuknąć? Czy nie ma już sensu i nie ma co się spieszyć? Jak sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...