Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Ten opis do 100% nie jest poprawny i się nim nie sugerujcie zbytnio. Przykładowo misji jest chyba w sumie 92 czy coś koło tego (na pewno ponad 90). To "do all their activities" odnosi się do rozwożenia towaru u Jacoba czy dostarczaniu fur dla Bruciego. Z kolei w "Find all random characters and do their missions to get 5%" wcale nie trzeba wszystkich, bo niektórzy mogą być **martwi.

 

cholerka mam problem z zaliczeniem achiva z mostami. przelecialem pod tymi farfoclami i ciagle wisi mi jeden most do zaliczenia (jest jakas mapka z tymi mostami ktore mam zaliczyc?)

 

TUTAJ masz mapkę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Finish Him

Complete 10 melee counters in 4 minutes.

 

Po zabić recznie 4 kolesi? Dobrze rozumuję?

10 kontrataków w 4 minuty. Gdzie to najlepiej wykonać ? Bo po 6 goni mnie Policja :P

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Jak jest z placami za kolejne misje? Na razie gram spokojnie, robie poboczne misje, zwiedzam miasto, kupuje sobie ubrania itp. Mam jakieś 40%, a kasy jakieś 30.000. Moge dalej spokojnie wydawac, czy oszczedzac juz by na koniec miec te nieszczesne 500.000 ?

 

ja w tym samym momencie mam prawie 80k$ ... może "odwiedzasz" szpital??:) .. jeśli się nie mylę to po każdym uleczeniu odbierają 10% kasy.

Odnośnik do komentarza
Jak jest z placami za kolejne misje? Na razie gram spokojnie, robie poboczne misje, zwiedzam miasto, kupuje sobie ubrania itp. Mam jakieś 40%, a kasy jakieś 30.000. Moge dalej spokojnie wydawac, czy oszczedzac juz by na koniec miec te nieszczesne 500.000 ?

 

W grze sa dwie misje za ktore otrzymasz po 250.000. Achiv jak najbardziej do zrobienia nawet dla rozrzutnych. Moj bilans wydatkow po zakonczeniu glownego watku: stan konta 730.000, a zarobilem cos ok. 930.000, na sama bron wydalem ok. 200.000 :P reszta poszla na ciuchy, taksowki i rozrywke. Tak iec mozesz spokojnie cieszyc sie kasa, a przed ukonczeniem gry achiv napewno wpadnie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza

a) jakim motorem najlepiej zrobić 500 'feetowe' wheelie? I jak? :P Analog na maksa w dół i gaz też do dechy czy jakoś kontrolować, bo nie wychodzi :P

b)co z tymi mostami i heli? na mapie nie mam już żadnych pucharów, a piszą, że zostało mi jeszcze 10...

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...