Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

doszedlem do wniosku ze online jest skopsany na maxa(kolejna gra z online na sile) i szkoda czasu....jeszcze tylko 1 achi za story ponizej 30h lykne i wymieniam gre na Grida....

moze nie na sile lecz ogolnie MP zostal zwalony. Jak gralem w DM to czesto spawnowalem sie daleko od reszty ludzi i musialem sie troche nachodzic..., policja vs zlodzieje - zrypany tryb - raz biegniesz minute w poszukiwaniu auta a tym czasem policja dobiera sie do ciebie. Osobiscie to lepiej mi sie gralo we 2 osoby w LCS na PSP

Odnośnik do komentarza
Nie nęci mnie sam ten achiv, bo to tylko marne 30GS - ale on jest furtką do calaka, a drugi raz gry w najbliższym czasie przechodził nie będę, więc bez niego niestety z calaka nici..

Powodzenia z 5mln dolarów w multi :potter:

Sądzę, że w obecnej sytuacji nawet to będzie łatwiejsze, niż zrobienie 30 misji w te 5 godzin :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, 5mln. to pestka, mnie przeraża wygranie wszystkich wyścigów FUCK, jak dotąd nie wygrałem, żadnego. Tak samo, męczę się dziś cały dzień w pobiciu czasu w " DealBraker" tak samo hardkor. Pozostałe 2 czasy pobite, a ten.......nawet na easy. I trzeci achiv, za zabicie pracownika R, WTF? Ogólnie pojechali grubo z achivami onlinowymi.

 

Z innej beczki dziś grałem z kolesiem już z "10" rangą.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie tryby wyprobowalem wiele razy, imo jak widac kazdy to wariacja poprzedniego. Lepiej byloby zrobic 2-3 a porzadnie,ogolnio odpycha mnie od multi masa bledow,lagow, chaotycznosc.....

Pobawilem sie przednie w singlu glownie ze wzgledu na sympatyczna fabule i wole takie wrazenie pozostawic, multi powiedzialem nie i gra poleciala do zyda...(wole wrocic do dema GRID :P)

 

 

Btw pisal ktos kiedys o strasznych dropach animacji,dorysowywaniu sie itp. bylo to za czasu wyplyniecia pirata i wszyscy pociskali ze to wina pirata(zle DVD-r itd.)....guzik prawda,jak przechodzilem drugi raz singla fabule mialem juz za soba wiec skupilem sie na sprawach technicznych i gra niejednokrotnie uraczyla mnie np brakiem ulicy, budynkami i innymi elementami pojawiajacymi sie tuz przed nosem i to doslownie....przy pierwszym podejsciu to nieprzeszkadza ale po 80h z gra zaczelo mnie to strasznie irytowac...

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza
Sądzę, że w obecnej sytuacji nawet to będzie łatwiejsze, niż zrobienie 30 misji w te 5 godzin :D
Nic trudnego (tak sądzę), po prostu nigdy nie powtarzaj misji, ale używaj opcji Load, no i wszędzie jedź taksówkami i nie oglądaj żadnych filmików, wtedy wyjdzie z 10minut na misję, niby mało ale w tym loadingi to większość.

 

Natomiast zabicie kogoś z Rockstar to jest przegięcie pały i myślę, że się skończy na patchu, gdzie zmieni się w wirusowy. 20 dni od premiery a nikt nie ma calaka, nic dziwnego, bo trafić na kogoś w tłumie z miliona graczy to przesadny fart.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza
Nic trudnego (tak sądzę), po prostu nigdy nie powtarzaj misji, ale używaj opcji Load, no i wszędzie jedź taksówkami i nie oglądaj żadnych filmików, wtedy wyjdzie z 10minut na misję, niby mało ale w tym loadingi to większość.

No bez przesady.. Zależy mi na tym achivie, ale nie będę biegł po fabule jak szaleniec - oglądać filmiki to obowiązek, bez tego ani rusz :D A co do load i taksówek - i tak zawsze tak robię. Jak nie wyjdzie misja, to load od ostatniego auto-save'a, a na misje jeżdżę taksówkami i skip od razu.

 

Odnośnik do komentarza
No bez przesady.. Zależy mi na tym achivie, ale nie będę biegł po fabule jak szaleniec - oglądać filmiki to obowiązek, bez tego ani rusz :D A co do load i taksówek - i tak zawsze tak robię. Jak nie wyjdzie misja, to load od ostatniego auto-save'a, a na misje jeżdżę taksówkami i skip od razu.

 

Według info na xbox360achievements.org czas potrzebny na przejście misji od 60 do 94 to ok. 8 godzin ... przy skipowaniu. loadzie i taksówce.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem juz wszystkie misje i chciałbym teraz zdobyć achiva: Liberty City (5) "After meeting all possible friends, the ones left alive all like you above 90%." Tylko ze mam u Dwayne'a okolo 60% i nie moge tego podbic, bo za każdym razem gdy dzwonie do Dwayne'a coby gdzies wyskoczyc to do wyboru jest jedynie opcja "call" i odzywa sie poczta... Wie ktos co z tym fantem zrobic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o zabicie kogoś z rockstars to nikt nie mam tego bo pewnie żaden z developerów jeszcze nie gra pod to(na odpowiednim gt). Natomiast wygranie wszystkich wyścigów na trasach przeznaczonych dla pojazdów z kołami to nie jest wielki problem gorzej jest z trasami dla łodzi, free run itp. gdyż mało kto chce w to grać :-/

Odnośnik do komentarza
Moze mi ktos podpowiedziec jak zrobic "Walk Free" i "One Man Army" ??

 

"walk free" ... można uciec policji autem przy 4 gwiazdkach ... albo można zadzwonić do Romana po kierowce (jak masz już tą opcje), dajesz kierowcy jakiś cel i strzelasz przez okno do ludzi i policji, aż w końcu będą 4 gwiazdki ... następnie A i przeskakujesz do celu ... poza zasięg poszukiwań i gwiazdki znikają:)

 

"one man army" jeśli nie masz środkowej wyspy odblokowanej to możesz przejechać torami (musisz wjechać motorem po schodach na stacje) z Broker na Algonquin. ... dostajesz 6 gwiazdek ... lecz na Algoquin tory schodzą do tunelu i policja cie tam nie dostanie.

Można również z heli tours wziąść helikopter i polatać nad Alderney (jeśli nie masz jej odblokowanej).

 

A w ogóle to zerknij np tu:

http://www.xbox360achievements.org/forum/s...ead.php?t=69396

Odnośnik do komentarza
10 kontrataków w 4 minuty. Gdzie to najlepiej wykonać ? Bo po 6 goni mnie Policja :P

 

1. W kolejce do helitours - ludzie zgodnie stoją w kolejce a ty stukasz pierwszego, policji niet.

2. Jedziesz do szpitala (albo dajesz się zabić jak nie wiesz gdzie jest) i zaczynasz kontry, jak cię zabijają znajdujesz się ciągle w szpitalu (znaczy przed nim, ale wchodzisz sobie do szpitala), w poczekalni zawsze czekają jacyś chorzy gotowi do tego, żeby im nastukać :)

 

Male pytanko, czy przy robieniu achiva "Cleaned The Mean Streets" trzeba lapac bandziorow w kazdej dzielnicy czy mozna to robic tylko w jednej? i czy lapac ozncza - odstrzelic?

 

Można w jednej z tym, że tu chodzi o opcję View Current Crimes a nie o Most Wanted. I owszem, złapać znaczy odstrzelić.

 

A jak zrobić "Rolled Over"? To ten achiv co trzeba zrobić 5 flipów bo wypadku. I jakie to maja być flipy? W osi X czy osi Y? Czy to nie ma znaczenia?

 

Różnie ludzie gadajo. Gra zalicza tego achieva dość uznaniowo, podobno muszą to być obroty wokół osi podłużnej lub poprzecznej, ale kombinacji różnych obrotów nie zalicza, ciężko wyczuć, acha, i podobno jak zrobisz 3 w lewo i 2 w prawo to też nie zaliczy, muszą być w jednym kierunku.

Mnie wskoczyła ot tak sobie, nagle po iluśtam beczkach, nawet nie liczyłem, po prostu waliłem w te żółte rampy przy dużej prędkości i robiłem to radiolą, najłatwiej złapać a jak już próbujesz 30 raz dostać się na lotnisko to każda minuta zaczyna robić cię cenna. A więc load game, telefon do Romana po taryfę, na lotnisko ze skipem, kilka strzałów i pały nadjeżdżają, dostają po kulce i oddają radiowóz.

BTW: Ostatnio wpadł mi w ręce FBI Buffalo, całkiem fajnie się tym jeździ, muszę sobie podprowdzić i zachować do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
!. NA czym polega achievement Driving Mr. Bellic?

2. Na czym polega achievement Retail Therapy?

3. Na czym achievement Manhunt?

3. Na czym polega achievement That's HOw We Roll!?

:)

1. Na bujaniu się z Romanem, aż ten polubi cię na tyle, że udostępni ci swój bonus (60% likeness).

2. Na bujaniu się z Jacobem, aż ten polubi cię na tyle, że udostępni ci swój bonus (75% likeness).

3. Na rozwaleniu 30 poszukiwanych listem gończym bandziorów. Jest po 10 na wyspę, misje aktywujesz poprzez policyjny komputer.

4. Na bujaniu się z Bruciem, aż ten polubi cię na tyle, że udostępni ci swój bonus (75% likeness).

Odnośnik do komentarza

Można jakoś sprawdzić ilu spotkałem już przypadkowych ludzi ? Bo myśle, że już znalazłem wszystkicha a osiągnięcia: No More Strangers jak nie było tak nie ma.

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza
Skończyłem juz wszystkie misje i chciałbym teraz zdobyć achiva: Liberty City (5) "After meeting all possible friends, the ones left alive all like you above 90%." Tylko ze mam u Dwayne'a okolo 60% i nie moge tego podbic, bo za każdym razem gdy dzwonie do Dwayne'a coby gdzies wyskoczyc to do wyboru jest jedynie opcja "call" i odzywa sie poczta... Wie ktos co z tym fantem zrobic?

 

Również przyłączam się do pytania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...