Skocz do zawartości

Osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem juz wszystkie misje i chciałbym teraz zdobyć achiva: Liberty City (5) "After meeting all possible friends, the ones left alive all like you above 90%." Tylko ze mam u Dwayne'a okolo 60% i nie moge tego podbic, bo za każdym razem gdy dzwonie do Dwayne'a coby gdzies wyskoczyc to do wyboru jest jedynie opcja "call" i odzywa sie poczta... Wie ktos co z tym fantem zrobic?

 

Również przyłączam się do pytania

gaaaaaah była poruszane już kilka razy :/ - dostajesz od niego maila, odpisujesz, potem dzwoni do ciebie, że był pod prysznicem i ktoś dzwonił, potem dzwoni do ciebie i się umawia.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a co z tym dostarczaniem samochodów do Steviego? Skończyłem już fabułę, zostały mi tylko gołębie i właśnie to dostarczanie samochodów. Tyle że ja nie dostaję żadnych smsów od tego kolesia? W książce telefonicznej w ogóle nie mam kontaktu do niego....co jest nie tak?

no to że tak powiem lipa, pozostaje ci czekać (ja czekałem długo, ale... nie aż tak :| )

Odnośnik do komentarza
A od czego są STATS'y w grze?

Widziałeś to w statystykach czy tylko tak sobie piszesz ? Bo albo jestem ślepy i nie widze tego, albo tam tego nie ma. Jechałem jeszcze raz z mapką w poszukiwaniu, ale już nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza
a co z tym dostarczaniem samochodów do Steviego? Skończyłem już fabułę, zostały mi tylko gołębie i właśnie to dostarczanie samochodów. Tyle że ja nie dostaję żadnych smsów od tego kolesia? W książce telefonicznej w ogóle nie mam kontaktu do niego....co jest nie tak?

 

Hmm to dziwne bo ja zacząłem dostawac sms-y po misji

Smackdown

 

Odnośnik do komentarza
Fab3r wiem, że było to pisane, ale co jak, ja zabiłem Dwayne. Mógłbym zrobić tego achiiva, przy drugim przechodzeniu gry, ale teraz chcę przejść grę na 100%

 

Też się wczoraj o to zamartwiałem, bo również zabiłem Dwayne, a w statach mam przy nim 54% like, ale wystarczyło mieć Jacoba, Bruciego, Romana i Packiego na poziomie 90% (lub powyżej) i achiev wpadł ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jakas mapa do tych randomowych postaci co minimisje daja? Znalazlem jakas "pervert map" ale jezdze po miescie i tam gdzie sa zaznaczeni ci ludzie co niby maja tam byc to jest ich niewielka czesc, jezdzilem w dzien w nocy i nie obskoczylem jeszcze wszystkich zey im pomoc. Cos zle robie? ;/

Odnośnik do komentarza
A tak nawiasem mówiąc niedawno pisałeś, że też masz problem z pobiciem Deal Braker, i co udało ci się?

Próbujemy ciągle ze Spliffem.

 

Przy okazji to okazało się, że czas do Bomb the Base nie wynosi podobno 5:56 tylko mniej. Czyli chyba czeka mnie powtórka.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...