Skocz do zawartości

Kingdom Under Fire II


Er_WolvEr

Rekomendowane odpowiedzi

1014489703.jpg

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39194

 

http://www.gram.pl/news_9AneHO7_Kingdom_Under_Fire_II_MMOARTS.html

 

,,(...)czyli powróci do formuły nastawionego na akcję RTS-a. Tym razem jednak developerzy skupiają się na trybie multiplayer. Posunęli się nawet do ogłoszenia, że wraz z tym tytułem zadebiutuje gatunek MMOARTS (massively multiplayer online action real-time strategy)"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nom, zgadza się. Ja nie wiem czemu strategie upraszcza się albo mixuje z innymi gatunkami tworząc na konsole - twórcy myśla, iż typowe strategie przyciągają tylko typowo-nerdowych PCtowców ?

Osobiście wyczekuje Dis(pipi)les'ów (obojętnie jaką część, nawet 1 na XBL'a). Tą serie wolałem od Herosów... I napewno sterowanie nie mogłobybyć powodem do problemów.

Edytowane przez Er_WolvEr
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

wczoraj Phantagram rzucił w siec nowy trailer.

 

Wyglada i prezentuje sie to obłędnie - pytanie tylko - ile w tym ściemy.

 

Jeżeli Phantagram nie koloryzuje w kwestii oprawy, a grywalnosc będzie chociazby w polowie tak mocna jak grafa to KuF II ma spore szanse ostro namieszac w nadchodzacym roku.

IMHO może to byc nawet kandydat na gre roku - chociazby w kategorii - X360

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=srtFNXFP0ZU&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość donsterydo

Jaka radosna rozpierducha :D I do tego cholernie płynna.

 

Może się zainwestuje w przyszłym roku jak kasa będzie.

 

@Psyko: A dwa miesiące temu płakałeś, że nie będzie w co grać na X360 :whistling:

 

 

Co to w ogóle za gra ? Coś na wzór Spellforce ? Będziemy budować bazy czy tylko będziemy dostawać armie ? Jest jakiś system rozwoju postaci ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

KUF. Jak sobie pomyślę jakim crapem była jedynka to po obejrzeniu tego filmiku, kórym się zachwycacie sądzić mogę tylko jedno. Gó.wno Under Fire 2 z tego czegoś wyjdzie. Kolejny nic nie warty kawałek kodu. Panowie wyjdzie czasem z domu, odpocznijcie od grania bo jak widzę co po niektórych srających pod siebie przy byle trailerku to naprawdę mi takich osób żal.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
* The game continues a saga of Bersian heroes on Kingdom Under Fire universe.

* Massively Multiplayer Online game where thousands of gamers can co-play and write their own epic poetry of war.

* Much empowered real-time strategy game system with highly intense action and intuitive control while succeeding all the great merits of previous versions.

* Unprecedentedly massive scale of castle siege mode delivers realistic mediaeval battle onto your nose

* Competition and War among 3 factions over the domination of Bersia continent; Human Alliance, Dark Legion and a new mystery force

 

-Gra jest kontynuacją sagi Berscy bohaterowie z uniwersum KUF

-Tysiące graczy będą w stanie współpracować ze sobą oraz pisać własną epicką poezje wojenną

-Jest to nad wyraz potężna gra strategiczna czasu rzeczywistego z domieszką wartkiej akcji która posiada intuicyjne sterowanie oraz wszystkie wielkie zalety wszystkich poprzednich częśc.

-Bezprecedensowo na wielką skalę tryb oblężenia zamku dostarcza realistyczne bitwy średniowiecznej pod Twój nos

-Wojny pomiędzy 3ma frakcjami walczące o dominacje nad kontynentem Bersia; Human Alliance, Dark Legion jak i tajemniczej siły

 

Premiera przewidziana pod koniec tego roku w Korei

 

Z góry przepraszam jeśli coś źle przetłumaczyłem...;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Nowy trailer:

 

http://www.gametrailers.com/video/g-star-2010-kingdom-under/707660

 

Oraz według http://www.eurogamer.net/articles/360-kingdom-under-fire-ii-not-an-mmo wersja na PC będzie się znacznie różniła od x360.

Wersja na naszą konsolkę ma mieć spory nacisk na fabułę dla singleplayer.Z jakiegoś względu może to nie być MMO na 360kę.

Odnośnik do komentarza

Kingdom Under Fire 2 na pewno na PS3 i PC. Wersja na 360 nie jest pewna

 

Doczekaliśmy się sporej niespodzianki związanej z Kingdom Under Fire 2. Do tej pory zakładałem, że oprócz PC gra zawita też na Xboksa 360. W końcu to na poprzedniej konsoli Microsoftu seria zaczęła swoje życia. Okazuje się jednak, że to konkurencja może być pewna wydania gry na swojej platformie.

 

Powodem jest ponownie sztywna polityka Microsoftu dotycząca Xbox Live. Zapewne chodzi o płatności oraz długi proces certyfikacji aktualizacji. Dla gry MMO to bardzo ważne sprawy (w KUF2 nie będzie można grać offline). Blueside ma podstawową wersję gry działającą na Xboksie 360, a produkcja mogłaby zostać zakończona w przyszłym roku. Autorzy wciąż ścierają się jednak z Microsoftem, więc nie wiadomo, jak potoczą się jej losy. Tworzenie gry pochłonęło już 20 milionów dolarów, nic więc dziwnego, że Blueside chce zmaksymalizować szansę zarobku wydając KUF2 na PS3. Firma chwali platformę Sony za możliwości, jakie otwiera przed twórcami gier MMO, które muszą być ciągle aktualizowane. Na razie premiera tej wersji planowana jest na 2012 rok.

[via Eurogamer]

 

http://polygamia.pl/...PC__Wersja.html

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...