Skocz do zawartości

MotorStorm: Pacific Rift


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec mamy juz wyscigy z 3 okrazeniami, wiec jest ciekawie :).

 

Rozumiem Twoj punkt widzenia CHINDOOS. Mowisz, ze mamy adrenaline i walke do ostatnich metrow. Ale zbyt czesto ta walka konczy sie na ostatnim zakrecie przez wjechanie rywala w nasz kuper...

 

Jedno jest pewne - satysfakcja zdobycia zlota w wyscigu, w ktorym wszyscy rywale sa przeciwko Tobie i na kazdym kroku mozesz spasc o 10 pozycji jest po prostu przeogromna :).

 

Ale przecież ten handicap jest bronią "obosieczną". Wiele razy na ostatnim okrążeniu z jednego z ostatnich miejsc udawało mi się przesunąć na pierwsze właśnie na ostatnim zakręcie.

 

Z tym, że wszyscy sa przeciwko Tobie chyba przesadzasz... Osobiście zauważam walkę na torze "poza mną", czyli AI vs AI, a samemu staram się po prostu trzymać z dala od cięższych ode mnie aut, samemu wykorzystywać wszelkie sposobności zepchnięcia na drzewo równych sobie.

 

Ludzie, przecież to MotorStorm, brutal off-road racing :D - tu właśnie chodzi o tą walkę ze wszystkim (z trasą, z samym pojazdem, z przeciwnikami). To swoista walka o przetrwanie - i głównie ten element wyróżnia MS na tle innych "ułagodzonych" ścigałek.

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

He he.

Przeciwnicy na oszukanych ticketach maja 'proste' AI:

- wszyscy sa na 'gumce' podlaczonej do twojego wozu i jesli tylko im odjedziesz, gwaltownie wyskocza przed ciebie

- zasada przegrzania turbo ich nie dotyczy

- gdy dojezdzasz do przeciwnika, zajezdza ci on droge rownoczesnie zwalniajac, pozwalajac reszcie stawki na ucieczke

- jesli go jednak wyprzedzisz, wtedy nierealnie, gwaltownie cie wyprzedzi

- na zakretach ci co sa za toba nawet nie probuja cie wyprzedzac, tylko w stylu kamikadze wypychaja cie z trasy wlasnym kosztem, abys byl ostatni - nawet gdy sa na 2-giej pozycji, nie dbaja o siebie.

 

Ogolnie jestes sam przeciwko wszystkim, majacym nieskonczone turbo a ich cel to utrzymanie cie z tylu za wszelka cene.

 

Ale znalazlem sposob: przelaczam kamere na 'z tylu samochodu' i wczesniej widze z ktorej strony atakuja :P

Obie gry pekna :angry2:

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie? U Was też tak jest?:

Przeszedłem już ponad połowę gry a w Water Zone nadal nie odblokował mi się bodajże 4 i 6 bilet? W innych strefach wszystko odblokowuje się w miarę po kolei. To normalne, czy coś się u mnie pochrzaniło?

 

Mam to samo. Chętnie dowiem się jaka jest odpowiedź. Zostało mi po 3 bilety z każdej strefy do końca, a te nadal nie są odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie? U Was też tak jest?:

Przeszedłem już ponad połowę gry a w Water Zone nadal nie odblokował mi się bodajże 4 i 6 bilet? W innych strefach wszystko odblokowuje się w miarę po kolei. To normalne, czy coś się u mnie pochrzaniło?

 

A wykonywałes dodatkowe zadania podczas neiktórych ticketów? np. przyjedz na podium w czasie krótszym niż...; przyjedź na podium mając miej kraks niż... itp. ?? :rolleyes:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza
Ponawiam pytanie? U Was też tak jest?:

Przeszedłem już ponad połowę gry a w Water Zone nadal nie odblokował mi się bodajże 4 i 6 bilet? W innych strefach wszystko odblokowuje się w miarę po kolei. To normalne, czy coś się u mnie pochrzaniło?

 

A wykonywałes dodatkowe zadania podczas neiktórych ticketów? np. przyjedz na podium w czasie krótszym niż...; przyjedź na podium mając miej kraks niż... itp. ?? :rolleyes:

Dokładnie, trzeba zaliczać dodatkowe zadania.

Odnośnik do komentarza

Wyscigi odblokujesz wtedy, gdy zmiescisz sie we wreck limit lub w wyznaczonym czasie. Do odblokowania nastepnych wyscigow czesto nie musisz byc pierwszy (ale zeby miec 100 punktow za ten wyscig pierwsza pozycja wskazana).

 

Wskazowka: Gdy masz zaliczone wreck limit lub time limit znika ikonka tych limitow przy danym wyscigu.

Edytowane przez jedrzejzgierz
Odnośnik do komentarza

Dotarła do mnie 2 – część pierwsza wymięka zdecydowanie, niesamowita oprawa i gryyywaaalność – odpaliłem i wyłączyć już nie mogłem. Jedno pytanie do spostrzegawczych forumowiczów – teraz już po grubo roku nie przejmuję się stanem mojej ps3 – dzień jej zagłady nadejdzie i to oczywiste przy takiej eksploatacji J Ale to co wydobywa się z czytnika mojej ps3 podczas obecności w menu motorstorm 2 budzi co najmniej zakłopotanie – cały czas doczytuje dane w sposób skokowy i bardzo głośny – podczas loadingu lub rozgrywki jest spokój. Czy ktoś ma podobnie ?? (płytka jest czysta)

Gra jest dla mnie rewelacyjna takich wyścigów było mi potrzeba i teraz wiem dlaczego wybrałem ps3 (nie jest to jedyna pozycja która mnie w tym przekonuje)

 

Odnośnik do komentarza
Czy żeby mieć 100% gry trzeba robic boczne zadania? W jedynce tez tak było że trzeba było robić boczne zadania? Aha i jeszcze jedno czy da sie zrzucać rękami motocyklistów tak jak na filmiku? Prosze o odpowiedź.

 

Musisz robic poboczne zadania bo inaczej nie odblokujesz wszystkich biletow, a co za tym idzie nie bedziesz mial 100%.

W jedynce liczyla sie tylko wygrana na mecie.

Rekoma uderzasz - w lewo L1 ,a w prawo R1 (motor i quad)

Innymi pojazdami uderzasz w ten sposob z tarana :)

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza

U mnie też słychać stukania jak czyta, więc to chyba normalne.

Co do wcześniejszego problemu to faktycznie przeoczyłem dwa zadania :blush: Teraz już wszystko mam odblokowane.

 

Emet co do online'a to wydaje mi się że masz jakieś porty poblokowane skoro inne gry Ci działają. Tak jak Ci wcześniej pisałem grałem ze dwie godziny i nie było żadnych problemów, ani lagów nawet (Neostarda). Nie wiem jak to jest u Vectry, ale najlepiej by było wyłączyć firewalla w routerze i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza

A jak u Ciebie PSN wyglada? Rozlacza sie czesto? Bo wyglada na to ze generalnie sieci kablowe maja klopoty z jakoscia. U mnie w koncu (w Multimedii) wymienili modem. Wciaz jednak sa chwile gdzie wyrzuca mnie z PSNa. Cos jakby nie byli w stanie utrzymac odpowiedniej szerokosci lacza.

O podobnych problemach ktos raportowal dla UPC i COD4 ze co jakis czas musi dzwonic do nich badz robic lease renew - ktory nie zawsze pomaga.

 

Wniosek moj jest ze wine moze ponosic twoj dostawca internetu.

Odnośnik do komentarza

Online jest super. Wkurza jedynie pewien dysonans między nowymi graczami a starymi wyjadaczami. Dzisiaj zostawiłem w tyle grupę siedmiu osób. Różnica w czasie była tak duża, że nie zdążyli dojechać do mety. Inni natomiast grali chyba od samej premiery, dzień i noc. Moment startu też jest do bani. W takim tłoku to kwestia przypadku czy wyjdziemy z tego żywi.

Odnośnik do komentarza
A jakie to są te zadania poboczne? Może ktoś je opisać? No i czy one są dostępne jako dodatkowe coś w menu wyboru trybu czy jak? Prosze o odpowiedź. Proste są te zadania wogle?

 

Ale Ty grasz w ta gre ,czy tylko zadajesz pytania ?

Zadania dodatkowe to np. limit wypadkow (zazwyczaj 3) lub przejechanie wyscigu w okreslonym czasie.Miejsca sa wtedy nie wazne.Nowe rzeczy sie odkrywaja,ale jak chcesz miec 100 pts za zloto ,to musisz jeszcze dojechac pierwszy :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...