Skocz do zawartości

GO GIANTS!


Rekomendowane odpowiedzi

99,999% mieszkancow Polski ma to gleboko w tylku, ale Amerykanie mieli dzisiaj swoje święto, finał ligi footballowej czyli po prostu Super Bowl. Hektolitry zakupionego piwa, tony pizzy, nachos, hot dogow, burgers itd. Wszyscy wpatrzeni w TV oglądali pojedynek między niepokonanymi w tym sezonie New England Patriots (nie przegrali ani jednego meczu w sezonie), a New York Giants, którzy to do play offów dostali się z dzikiej karty. Mecz w wykonaniu obu zespołów był fenomenalny, a czwarta kwarta to chyba jedna z lepszych kwart w historii footballu. Przy stanie 10-7 dla Giants, New England Patriots zdobywają touchdown i jest 14- 10 dla Patriots i na 39 sekund przed końcem meczu Eli Manning, podaję piłkę 13 jardowym rzutem i zdobywa przecudownego touchdown... i tym oto sposobem NEW YORK GIANTS WYGRYWAJĄ 17-14...

 

ach az musialem sie podzielic emocjami... bylo grubo...

 

http://www.nfl.com/gamecenter?season=2007&...p;game_id=29526

Odnośnik do komentarza

Nigdy bym się tego po Gigantach i po tym "mniejszym" z braci Manning nie spodziewał. Myślałem, że to będzie Interception-Party :) . BTW Liczyłem na San Diego w tym sezonie, ale tak też nie jest źle. Chyba pora odpalić Maddena i...czekać na jakiegoś dobrego torrenta z SB (najlepiej z przyśpiewkami).

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Ogladalem ten meczyk :D

Jako ze wole osobiscie rugby ( chyba bardziej meska gra, niz amerykanski hamburgerowy football) to spotkanie mi sie podobalo :D Jak ktos nei widzial, to niech zaluje ;p

Nie no, bez przesadyzmu, NFL jest bardzo ciekawą ligą a sam football to gra niezwykle taktyczna, jednak ja również wolę rugby ze względu na wielkich mięśniaków i niejako większe nastawienie na walkę w zwarciu. Czasem można dostać wpierdziel na boichu - fajna sprawa. :)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Odświeżam stary temat z pytaniem - czy oprócz nsport w Polsce można gdzieś obejrzeć SuperBowl, na jakiejś kablówce or something?

 

Ok znalazłem - po niemiecku na ARD (200 kanał Cyfry+ będzie). O której dokładnie zaczynają grać? Bo studia przedmeczowego po dojczlandzku nie zniosę:)

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...
Gość szpic

Tegoroczny Super Bowl będzie podobny do tego z 2008 roku, tj. Giants vs. Patriots. Transmisja zaczyna się o 0.30 na Polsacie Sport. Będzie ktoś oglądał?

Pokazuja super bowl ?

Wielkie zaskoczenie :D

poprzedni sezon pokazywali caly a teraz byla cisza, myslalem ze zrezygnowali :(

Odnośnik do komentarza

E. Manning niezly kot. Swoja droga SuperBowl w porownaniu z trwajacym pucharem szesciu narodow rugby wypada niezwykle blado. Wiecej przerw niz akcji i banda pseudotwardzieli na boisku odziana w milion ochraniaczy;] Nie ma to jak strzal z kolana bezposrednio w ryj przeciwnika przy powstrzymywaniu przylozenia (jak w ostatnim meczu Anglii ze Szkocja) ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Koniec pierwszej połowy i 10 - 9 dla Patriots! :)

 

Futbol amerykański jest bardziej strategiczny i to jest w nim interesującego. Sam mam okazję rozpoczęcia treningów (zobaczymy, czy będą chęci) w jednej z drużyn polskiej federacji ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

najciekawsza czescia calego superbowl byl koncert w przerwie. Reklama srednio co 3 minuty.

Reklame heinekena widzialem chyba z 20 razy.

Musze potwierdzic slowa poprzednika. Rugby ciekawsze ;)

Ciekawe jakim wynikiem skonczyl by sie mecz np All blacks vs Giants xD

Czy Giants dotrwali by do konca meczu

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Śmieszne jest to porównywanie rugby do futbolu amerykańskiego. Są to bardzo podobne sporty, a tak naprawdę całkowicie o coś innego w nich chodzi. Ja lubię pooglądać i to, i to.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ę, nie dałem rady tego całego obejrzeć. Cudem dotrwałem do połowy, obejrzałem koncert Medony i poszedłem w kimono. Przyznaję, potencjał w tym sporcie jest, ale jeśli amerykańce co kilkadziesiąt sekund gry robią przerwę na reklamy to ja dziękuję, postoję. W takim tempie to na boisku nawet moja babcia by się nie spociła. Jedyne co mnie nie zawiodło to koncert po drugiej kwarcie i transmisja w HD. Ogólnie to ten cały Super Bowl nazwałbym widowiskiem rozrywkowym niźli sportowym. Dobrze chociaż, że na tym Polsacie nie pokazywali reklam.

Minuta gry, minuta reklam i tak w kółko. To ja już wolę soccer dla pedauóf.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.