Skocz do zawartości

GO GIANTS!


Rekomendowane odpowiedzi

 

Leciała reklama Budweisera z małym Labradorem? Nie doczekałem reklam.

Jo, masz tutaj link

http://www.superbowl-commercials.org/35252.html

 

jakby ktoś chciał dobre hightlightsy

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap3000000467555/Super-Bowl-XLIX-Patriots-vs-Seahawks-highlights

 

 

Widziałem już ją wcześniej, ale zastanawiałem się, czy puszczą ją na SuperBowl. Mega jest.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

No sorry, ale mimo najszczerszych chęci dotrwałem do początku 2 połowy i odpuściłem. Najbardziej rozwleczony w czasie sport świata. Mecz się 0:30 zaczyna, a o 3:30 wychodzą na 2 połowę xD

A tak poza tym to bardziej statyczne, mniej czytelne rugby, gdzie przepisy nie uściślają jak wygląda prawidłowe złapanie piłki  :pope:

 

I ten "show" koldgeja w przerwie xDDDD O ile taka bejąse czy ten bruno venus byli w swoim cyrku, to autystyczne pląsy Martina i kolegów to była kolejna zakamuflowana prośba o eutanazję.

Odnośnik do komentarza

Dobry mecz aż żal było oglądać jak Broncos niszczą jedna z najlepszych o ile nie najlepsza ofensyw w Lidze. Co ten Von Miller z Ware robili to ja nawet nie.

 

Z jednej strony kibicowałam Panthers z drugiej Patriots przynajmniej przegrali finał konferencji z Mistrzami szkoda tylko że Payton Manning zdobył kolejny pierścień :/

 

Tokar nie ogarnia sportów innych niż tych w których dziewczynki kopia się po nóżkach i turlaja po trawie z lazami w oczach.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Trochę zazdroszczę Amerykanom takie sportowego święta, które jest dużym wydarzeniem. Ludzie się spotykają w większych gronach, większość tym żyje, bawi się, przeżywa. Pewnie wszystko jest z przesadzoną pompą, ale skoro daje frajdę, to czemu nie. Brakuje mi u nas czegoś takiego. Niby mecze mundialowe i euro reprezentacji w nogę to też duże wydarzenie, no ale jednak jest trochę inaczej, bo po meczu zazwyczaj zostaje zawód i smutek, a nie poczucie fajnie spędzonego czasu i emocji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...