Skocz do zawartości

GO GIANTS!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
8 godzin temu, Rozi napisał:

Brady w Super Bowl z Buccaneers, co za niesamowity człowiek :obama:  Jak wygra z nimi w tym roku, to się chyba obsram.

Finał z miejsca zapowiada się na klasyk. Jak ktoś się nie interesuję a ma ochotę obejrzeć jeden mecz w roku to niech to będzie właśnie ten. GOAT kontra jego godny następca, porównania do hipotetycznego finału Jordan vs LBJ jak najbardziej na miejscu.

 

Ja będę za Chiefs ale ten skład finału gwarantuje, że będę zadowolony bez względu na to kto ostatecznie wygra. 

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Gregorius said:

Finał z miejsca zapowiada się na klasyk. Jak ktoś się nie interesuję a ma ochotę obejrzeć jeden mecz w roku to niech to będzie właśnie ten. GOAT kontra jego godny następca, porównania do hipotetycznego finału Jordan vs LBJ jak najbardziej na miejscu.

 

Ja będę za Chiefs ale ten skład finału gwarantuje, że będę zadowolony bez względu na to kto ostatecznie wygra. 

A kiedy final i jak można w PL obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chiefs wczoraj byli chyba pijani, GOAT ich rozjebał jak gnój po polu i sam ma więcej pierścieni, niż wszystkie drużyny NFL :obama: Mahomes chyba nie był nigdy przez całą swoją karierę tyle sackowany, co w tym meczu. Ale jebaniutki jest dobry, te rzuty na nos przy takiej presji, ja pierniczę.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Widział ktoś wczoraj mecz Tampa Bay vs LA? Przepiękne widowisko. Taki ćwierćfinał to jak finał. Piękny pościg TB. Masa błędów jednej i drugiej strony. Dobra obrona. Ogólnie te playoffy są fantastyczne, ale wczorajszy mecz pozamiatał.

Odnośnik do komentarza

Przydałoby się, żeby Mahomes w końcu wygrał SB.

 

Tymczasem Brady kończy karierę. Szkoda, że nie udało mu się zrobić to ze zwycięstwem ale ten człowiek tyle już osiągnął, że większego to znaczenia nie ma.

 

Mam nadzieję, że finały konferencji dorównają poziomek ćwierćfinałów. 

Odnośnik do komentarza

Oglądam całe play-offs pierwszy raz w życiu i :obama: Każdy mecz (oprócz fazy Wild Card) dostarczył emocji i tylu zwrotów akcji, wow. W SB oczywiście za Bengals, w dwa sezony z 2-14, do finału, Joe, musisz!

 

A Stafford po kilkunastu latach odszedł z Lions i od razu Super Bowl XD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...