Skocz do zawartości

Prasa


Specu

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, jakie gazety/ziny (o tematyce muzycznej) czytujecie?

swojego czasu kupowałem Metal Hammer, ktory teraz upadl tak nisko ze szkoda gadac. raz na ruski rok wychodzil tez Jazgot z plytka cd, ktory zostal zapomniany i zaginal pare lat temu.

oprocz tego Mystic Art (ktory tez juz podupadl pod wzgledem tresci) przegladany sporadycznie w empiku.

imo na dzien dzisiejszy chyba jedyna warta uwagi gazetka jest 7Gates, ale to raczej dla maniakow death/black/grind.

 

czy waszym zdaniem istnieje u nas na rynku cos wartego wydania tych paru zlociszy? a moze gazetki w tej kwestii juz calkowicie zastapil internet?

Edytowane przez Specu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czytałem z półtora roku Mystica, ale skończyłem z rok temu, bo wkur.wiało mnie lansowanie swoich płyt, ale czego się spodziewać po magazynie, co jest własnością firmy wydawniczej. Podobnie z Metal Hammerem.

 

Aczkolwiek bardzo poszerzyli moją wiedzę na temat metalu, więc nie żałuję wydanej kasy.

Odnośnik do komentarza
czytałem z półtora roku Mystica, ale skończyłem z rok temu, bo wkur.wiało mnie lansowanie swoich płyt, ale czego się spodziewać po magazynie, co jest własnością firmy wydawniczej. Podobnie z Metal Hammerem.

 

o to to

jak caly czas czytalem w MH o kolejnych 'objawieniach' sceny metalu ze stajni 'roadrunner' to mnie kichy ze smiechu skrecaly.

Odnośnik do komentarza

2 czasopisma które sa na + u mnie

Mystic Art- jest niedrogi + wywiady z interesującymi mnie kapelami, ogólnie jakość artykułów bardzo dobra, ale wyłączając recenzje jak ktoś napisał wyżej lansują swoje płyty.

7Gates - raz czytałem, jakiś numer gdzie był wywiad z Besatt dorwałem. Wszystkie strony były w czerni i bieli + dużo o kapelach z podziemia, ale tylko death/black. W sumie pozytyw, tylko ceny nie pamiętam ;p

 

głównie wiedze czerpię z internetu, ale Mystica biore dla wywiadów i artykułów, zwłaszcza, ze polskie portale są taki sobie pod tym względem

Odnośnik do komentarza

Ja żadnej prasy nie kupuje i nie czytam, o informacjach w necie nie wspominając bo mi nie są do niczego potrzebne. Jest nowa płyta to ściągam (ewentualnie kupuje, ale nowe płyty to raczej rzadko, prędzej jakieś klasyki), a wywiady mnie nie interesują. Kupiłem w życiu kilka numerów Teraz czy Tylko Rocka i kilka Metal Hammera, ale to chyba pijany musiałem wtedy być albo głupi i młody, a może jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

byla tylko jedna dobra gazeta muzyczna w Polsce - XL.

 

metal hammery teraz rocki i inne szajsy sa nie warte czasu straconego w empiku na ogladanie ich.

 

 

Jest jeszcze calkiem niezla antena krzyku wychodzaca raz na rok / raz na 3 lata.

 

to tyle

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Miałem pare nr Metal Hammera, ale to szajs. Mega Sin i 7 Gates były dobre, tylko za chuy nie interesują mnie wywiady, ale recki płyt dawały rade, tylko tematyka... za dużo undergroundowych blackowych bandów, które jadą na jedno kopyto...

Odnośnik do komentarza
7 Gates były dobre, tylko za chuy nie interesują mnie wywiady, ale recki płyt dawały rade, tylko tematyka... za dużo undergroundowych blackowych bandów, które jadą na jedno kopyto...

pffhehheh

na jedno kopyto?

proszę cię. zapoznaj się najpierw zanim coś palniesz ;]

chociażby w ostatnim numerze są tak za(pipi)iste kapele jak Arkhon Infaustus, Iperyt, Satanochio, Impaled Nazarene, Reaktor... i powiedz mi że one jadą na jedno kopyto

Odnośnik do komentarza

no a słuchałeś ich muzy?

no to czemu mówisz że na jedno kopyto.

black metal to nie tylko ludzie zacofani o 10 lat grający nadal jak Mayhem, Burzum czy Bathory.

masa kapel takich jak Anaal Nathrakh, Shining, Keep of Kalessin, czy chociażby Reaktor też grają black, ale z zupełnie innej beczki

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość _Milan_

dzisiaj widzialem dwie gazety muzyczne w kiosku obok siebie:

 

bravo z plakatem tokio hotel i wielkim napisem THE USED- PRAWDZIWE EMO

i

Teraz Rock z debilna geba serja na okladce i napisem gloszacym ze " cywilizacja chyli sie ku upadkowi"

 

nie widze roznicy miedzy tymi gazetami.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
debilna geba serja na okladce

 

przypominam Ci, że jesteś do niego podobny

 

sadzilem ze ktos inny wlanie ten przewidywalny tekst ;]

 

nie robie tak kretynskich min jak on, jak go widze to wiem czym by to grozilo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...