Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Kolekcja miana szacunku no i stan konsol. Szacun ponownie

 

Czas i na mnie nadszedł. Link do zdjęć http://igamebook.blogspot.com/2013/11/kolekcja-ver-20.html przedstawiających moją kolekcję gier kompletnych na różne platformy. Parę sztuk jeszcze w folii i oby tak zostało.

 

Resztę przedstawię po weekendzie w tym wszystkie konsole jakie posiadam. Kolekcjonowanie jest piękne, żonko dzięki za zrozumienie :) .

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Też coś wrzucę, co mi tam.

 

 

 

30gHxoK.jpg

 

 

 

Skromniutki zbiór gier na Wii stanowiący zalążek kolekcji, którą mam zamiar zbudować. Szału nie ma, ale żaden tytuł nie jest tu przypadkowy (oprócz Truth or Lies, którego kupiłem w zestawie gier i nikt nie chciał go ode mnie odkupić). Na pomysł gromadzenia białych pudełek wpadłem dopiero niedawno, więc wielu must have'ów wciąż brakuje.

Odnośnik do komentarza

Wstawiałem już zdjęcia mojej skromnej kolekcji w maju, ale jako że przy przeprowadzce wyrzuciłem do śmietnika o jeden worek na śmieci za dużo (worek z grami) to moja kolekcja została wyczyszczona prawie do zera i zostało mi jedynie FFVI na SNESa i Monster Hunter Tri na 3DS'a, bo miałem go w napędzie 3DS'a, a konsoli na szczęście nie wywaliłem.

 

Po delikatnym podłamaniu, nie zostało nic innego, jak powoli odbudowywać kolekcję.

 

i1suc5HyZ5aga.jpg

 

Dojdzie jeszcze Bravely Default za tydzień, po czym wstrzymuje się z zakupami na dłuuuuuuugi czas, bo grania mam w opór. A drugie tyle na steamie.

Odnośnik do komentarza

 

To pudełko do Chrono Triggera... Mmm. Cóż za wyborna kolekcja.

Nom, CT ma fajny box z oldschoolowym artem. Więcej gierek mogłoby korzystać z takich stylizowanych art worków, a nie walić prostackie CG.

 

 

 

Prawda. Pudełka do SNESa zazwyczaj korzystały z takiego stylu, co czyniło te okładki świetnymi. Szkoda że to porzucono. Bardziej działa na wyobraźnie.

Odnośnik do komentarza

Mnie to najbardziej boli w przypadku takich kolejnych odsłon FFXIII czy nowego MGSV, który zamiast dać ładny minimalistyczny art Shinkawy dali mordy Snake'a i Millera na główną. Szkoda bo te serie miały swój unikalny motyw graficzny na boxach.

Wiem, że to tylko głupie pudełko z grafiką ale lubię ładne rzeczy i dobry design. A tego coraz mniej widuję na okładkach.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Mnie to najbardziej boli w przypadku takich kolejnych odsłon FFXIII czy nowego MGSV, który zamiast dać ładny minimalistyczny art Shinkawy dali mordy Snake'a i Millera na główną. Szkoda bo te serie miały swój unikalny motyw graficzny na boxach.

Wiem, że to tylko głupie pudełko z grafiką ale lubię ładne rzeczy i dobry design. A tego coraz mniej widuję na okładkach.

 

Chyba tylko GZ ma taką okładkę, ale PP? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Plus za gry od Nintendo :). Sam bym pokazał moją kolekcję, ale nie chce mi się wszystkiego wyciągać z gablotek i układać do zdjęcia. Może się skuszę na zrobienie zdjęć gier na N64 bo mam trochę kompletów w boxach i fajnie wyglądają. Link do moich zbiorów mam w sygnaturce, kiedyś kupowałem sporo, niestety przez ostatnie 2 lata doszło jedynie kilka tytułów bo kasy nie ma :(

Odnośnik do komentarza

Plus za gry od Nintendo :). Sam bym pokazał moją kolekcję, ale nie chce mi się wszystkiego wyciągać z gablotek i układać do zdjęcia. Może się skuszę na zrobienie zdjęć gier na N64 bo mam trochę kompletów w boxach i fajnie wyglądają. Link do moich zbiorów mam w sygnaturce, kiedyś kupowałem sporo, niestety przez ostatnie 2 lata doszło jedynie kilka tytułów bo kasy nie ma :(

 

Dzięki, sam planuję pokolekcjonować gry na N64 (aka najlepsza konsola w historii), ale właśnie dobija mnie nikła ilość gier w pudełkach.

 

Co takiego dobrego jest w Vanquish? To ta gierka z plusa? Pamiętam, że przez całą grę nie zrobiła na mnie specjalnego wrażenia.

 

Może to jej urok, może to Platinuuum. Osobiście urzekł mnie feeling gier z lat 90tych. Gameplay, brak pretensjonalności, japońska awesomność, gameplay, styl wizualny, skupienie się na skillu, gameplay.

 

vanquish-o.gif

 

1278943321473.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Plus za gry od Nintendo :). Sam bym pokazał moją kolekcję, ale nie chce mi się wszystkiego wyciągać z gablotek i układać do zdjęcia. Może się skuszę na zrobienie zdjęć gier na N64 bo mam trochę kompletów w boxach i fajnie wyglądają. Link do moich zbiorów mam w sygnaturce, kiedyś kupowałem sporo, niestety przez ostatnie 2 lata doszło jedynie kilka tytułów bo kasy nie ma :(

 

Dzięki, sam planuję pokolekcjonować gry na N64 (aka najlepsza konsola w historii), ale właśnie dobija mnie nikła ilość gier w pudełkach.

 

Ja na 23 gry, 13 mam komplety w pudełkach. Kilka pudełek jest nawet w stanie idealnym, a cartridge są w foliach (gry z wyżej półki np. SM64, Banjo Kazooie, Perfect Dark czy Donkey Kong 64  :)). Wszystkie gry kupowałem na eBayu, większość na angielskim, kilka na niemieckim. Na allegro nie kupiłem nic, ceny są dużo zawyżone a kondycja niesatysfakcjonująca. Jestem konsolowym pedantem :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

 

 

Plus za gry od Nintendo :). Sam bym pokazał moją kolekcję, ale nie chce mi się wszystkiego wyciągać z gablotek i układać do zdjęcia. Może się skuszę na zrobienie zdjęć gier na N64 bo mam trochę kompletów w boxach i fajnie wyglądają. Link do moich zbiorów mam w sygnaturce, kiedyś kupowałem sporo, niestety przez ostatnie 2 lata doszło jedynie kilka tytułów bo kasy nie ma :(

 

Dzięki, sam planuję pokolekcjonować gry na N64 (aka najlepsza konsola w historii), ale właśnie dobija mnie nikła ilość gier w pudełkach.

 

Ja na 23 gry, 13 mam komplety w pudełkach. Kilka pudełek jest nawet w stanie idealnym, a cartridge są w foliach (gry z wyżej półki np. SM64, Banjo Kazooie, Perfect Dark czy Donkey Kong 64  :)). Wszystkie gry kupowałem na eBayu, większość na angielskim, kilka na niemieckim. Na allegro nie kupiłem nic, ceny są dużo zawyżone a kondycja niesatysfakcjonująca. Jestem konsolowym pedantem :)

 

 

A ile najwięcej dałeś za taką gierkę N64 na ebay (z pudełkiem)?

Odnośnik do komentarza

Donkey Kong 64 komplet w idealnym stanie (expansion pack w zestawie, ulotki, folia na cartridge) - 130zł. Sporo, ale expansion pack i gra osobno też dużo kosztują. Perfect Dark to był koszt rzędu 75zł, Mario dość tanio bo okazja z Niemiec - komplet ideał za 50, Banjo też niedrogo - 45zł. Z drugiej strony, F-1 Grand Prix idealny komplet w Player's Choice za jednego funta  :)

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...