Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Nom, w kolekcji chodzi o to, by kolekcjonować, nowość. Ciekawe, że innym konsolowcom nie zarzucacie, że zapewne nie tknęli połowy wszystkich tytułów ze swojej półki.

 

W dupie mam, kto na czym gra :) Wydaje mi się dziwne posiadanie takiej masy gier, których się nie dotyka. Bo w prezencie ich nie dostałeś.

Odnośnik do komentarza

Zawsze powtarzałem, że lepsza kolekcja tytułów ciekawie dobranych, aniżeli kolekcja pudełek ze wszystkim co popadnie. Ktoś kilka lat temu wkleił tu zdjęcie zbioru na PS2, w którym były pozycje pokroju jakichś starych FIFA tudzież absolutnych crapów wyprzedawanych wówczas nawet za 10zł i mniej. Oczywiście nie mnie oceniać czy ktoś faktycznie w to gra czy nie, ale jeśli chodzi o takie oglądanie, to zawsze mi się podobały zbiory stawiające na jakość lub tematykę, aniżeli samą ilość.

 

Znam osoby, które na Steam posiadają setki, a nawet tysiące gier. Choćby chcieli i się starali, to w życiu nie przejdą połowy tego. A mimo to nadal kupują kolejne bundle czy pierdoły na wyprzedażach. I to nawet nie tyle, żeby mieć, tylko autentycznie ich argument to "tanio, to wezmę - może kiedyś zagram". Rrrrrriiiiight...

 

Oczywiście niczego nie ujmując powyższemu zbiorowi, ale nie będę ukrywał, że sam się z ravena ostatnio nabijam, że tyle tych gier nakupował w przeciągu raptem kilku miesięcy, a 3/4 odpalił na godzinkę-dwie dla kart i więcej nie tknął. ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zawsze powtarzałem, że lepsza kolekcja tytułów ciekawie dobranych, aniżeli kolekcja pudełek ze wszystkim co popadnie. Ktoś kilka lat temu wkleił tu zdjęcie zbioru na PS2, w którym były pozycje pokroju jakichś starych FIFA tudzież absolutnych crapów wyprzedawanych wówczas nawet za 10zł i mniej. Oczywiście nie mnie oceniać czy ktoś faktycznie w to gra czy nie, ale jeśli chodzi o takie oglądanie, to zawsze mi się podobały zbiory stawiające na jakość lub tematykę, aniżeli samą ilość.

 

Znam osoby, które na Steam posiadają setki, a nawet tysiące gier. Choćby chcieli i się starali, to w życiu nie przejdą połowy tego. A mimo to nadal kupują kolejne bundle czy pierdoły na wyprzedażach. I to nawet nie tyle, żeby mieć, tylko autentycznie ich argument to "tanio, to wezmę - może kiedyś zagram". Rrrrrriiiiight...

 

Oczywiście niczego nie ujmując powyższemu zbiorowi, ale nie będę ukrywał, że sam się z ravena ostatnio nabijam, że tyle tych gier nakupował w przeciągu raptem kilku miesięcy, a 3/4 odpalił na godzinkę-dwie dla kart i więcej nie tknął. ;)

 

No spoko, mi to kupowanie sprawiało przyjemność + trochę czyściłem sobie sumienie, bo sporo z tych gier ograłem na przerobionym X360. Sporo mam też klasyków, które gdzieś mi poginęły w wersjach pudełkowych i wygodniej mi je teraz mieć w wersji cyfrowej (jak Gothici, AoEIII, Morrowind/Oblivion, Robin Hood, SimCity 4 itd.). Ostatni powód to odbudowywanie kolekcji, jaką miałem na X360. Gry, które kiedyś ograłem i może będę znowu chciał ograć, jak choćby GTA IV, Batmany, Bioshocki. To tak gwoli wyjaśnienia, dlaczego niektóre gry mają 0h.

 

Indyki i bundle to już przyznaję, mała choroba była. Ciężko się było czasami oprzeć, szczególnie, że niektóre naprawdę zwracały się całkowicie i jeszcze lekko się "zarabiało". Chętnie bym poukrywał, ale nie mogę. W przypadku naprawdę dobrych serii staram się zawsze kompletować wszystkie części, jak to mam z Falloutami, Dead Space, Crysis, GTA, Mass Effect, Max Payne, Call of Duty. I tak nie jestem aż takim strasznym chomikiem, znam kilka osób, które mają grubo ponad 600 gier na Steamie :). Ja już od ponad miesiąca prawie nic nie kupuję, bo po prostu mam już większość tego co chciałem.

 

W zbieraniu wszystkich części jakichś gier też nie rozumiem co jest złego, sam kiedyś miałem wszystkie PES-y od pierwszego do 2008 (siódmego faktycznie) na PS2 :). Niestety tamta kolekcja poszła w całości z moją pierwszą PS2 :<.

 

Swoją drogą Suavek, przyganiał kocioł garnkowi. Sam masz 402 gry i też zdecydowana większość nietknięta. Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Raven, tyle, że ja mam konto aktywnie użytkowane od 4 lat. ;) A i nie ukrywam, że sam przez ten szał zakupów przechodziłem swego czasu i kilka gier "bo tanio" potrafiłem kupić i nigdy nie tknąć. Teraz natomiast widzisz po aktywności jak często kupuję gry. Większość to wspomniane bundle i pierdoły, których nawet normalnie bym nie nabył, ale przypisuję dla formalności do konta. W niektórych przypadkach nie ma nawet wyboru - kupujesz bundla i masz klucz zbiorczy. Dodajesz wszystko, albo nic. Kolekcją jednak tego nie nazwę, gdyż zwyczajnie spora część tych gier to bzdury i pierdoły, których w życiu kijem nie tknę, a z konta się ich nie pozbędę choćbym chciał.

 

A co do poprawnej kolekcji (choć też nie bez bzdur).

 

PS2:

 

grmz.jpg

 

 

1qmc.jpg

 

PSP:

 

yrjv.jpg

 

NDS:

 

8ldm.jpg

 

PC/Handheldy:

 

rwhq.jpg

 

 

afp2.jpg

 

GOG:

 

9wnw.jpg

 

 

Głównie starocie, gdyż nowości to u mnie od dłuższego czasu Steam, którego nie chce mi się wklejać.

 

 

EDIT:

Właśnie sobie zdałem sprawę, że mam 5 różnych kopii pierwszego Deus Exa.

Deus Ex GOTY edycja pudełkowa

Deus Ex Antologia (PL)

Deus Ex na GOG

Deus Ex na Steam

Deus Ex na PS2

 

Cóż, "BEST.GAME.EVAH", to się należy. ;)

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hmm, moja okładka wygląda tak - http://1u.pacn.ws/640/a3/pa.181902.1.jpg

Grę zamawiałem krótko po premierze z Play-Asia, ale coś mi świta, że chyba robili później re-print, w związku ze sporym zainteresowaniem tytułu. Może po prostu zmienili okładkę.

 

Tak czy inaczej, fajne kolekcje. Szkoda, że nie po wszystkich grach ostały się opakowania. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...