Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiem, że piractwo to hała, ale niech pierwszy rzuci kamieniem, co nie miał na PSX limitowanych wydań na Verbatimach Metal Azo? Przeglądałem szuflady i postanowiłem zrobić fotkę małej części moich gier na PSXa. Nigdy nie kupiłem oryginalnej gry na szaraka ze względu na brak kasy. Stać mnie było na jedną kopię na 1-2 miesiące. Mówię oczywiście o piratach gdzie jedna płytka kosztowała od 18-20zł a wydanie dwupłytowe trzeba było pomnożyć razy 2 xD Masakra. Dzięki temu, że miałem dostęp do gier i poznałem tą zacną konsolkę to od czasów ps2 aż do teraz wyłącznie oryginały. Jako że jestem z natury estetą nie mogłem pozwolić aby moje gry walały się bez ładu i składu w opakowaniach bądź tubach na płyty, dlatego robiłem własne okładki XD Papier kolorowy, klej i wycinanie z magazynów o gierkach, głównie z oficjalnego magazynu Playstation, bo tego sobie najmniej ceniłem a kumpel oddawał mi te swoje gazetki.

 

sxjckm.jpg

 

 

Wydaniom dwypłytowych robiłem specjalne wycinanki xD

 

1ny0ix.jpg

 

jfgh7c.jpg

  • Plusik 4
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Emtebe, pewnie miałeś zwykłe pudełka i podpisane mazakiem, a zobacz jak Plugawy się napracował. Ja w sumie jeszcze bardziej, bo sam rysowałem okładki, a w środku przepisywałem cheaty:/
Szkoda, że po latach cały segregator oddałem koledze. No, ale jakiśtam procent udało mi się już uzbierać w oryginalnych wersjach.

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Grzybiarz przebiłeś mnie z tym rysowaniem okładek xD czasy wycinanek minęły, teraz cieszę się, że mogę kupić sobie grę a jak jest taka możliwość to wybieram zawsze steelbooka.

 

Cheaty też miałem wypisane ale na osobnych karteczkach, nie zapomnę też notesiku z ciosami z T3 i terminologią rodem z Kacika Bijatyk PE

Odnośnik do komentarza

zt9atg.jpg

2mzdxcl.jpg16k9da0.jpg

 

Świetna kolekcja; widzę dużo rzadkich tytułów. Sam zbieram gry na DS, ale te zdjęcia obnażyły moje braki w DSowych JRPGach; będzie to  inpiracją do zakupu jeszcze w miarę dostępnych tytułów (np. Avalon Code). Zazdroszczę Black Sigila; komplet z pudełkiem i książeczką to aktualnie koszt ok. 400zł.

Edytowane przez Dajzner
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...