Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

 

Świetna kolekcja PINGER.

 

Dz-dzięki!

 

Mógłbyś pstryknąć fotki vity. Jestem ciekawy co tam zebrałeś.

 

Na Vitę nieco ponad 30 pudełek, wstyd ludziom pokazywać.

 

jak 30 pudełek to prawie cała kolekcja gier na ps vita

Odnośnik do komentarza

Pinger co te monster huntery takie brzydkie? premierowek nie bylo?

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ud6LguqXJoE

 

Fanem serii nie jestem, więc brałem po dłuższym czasie jak staniało. Próbowałem grać w to na PSPku, odbiłem się po kwadransie. Potem kupiłem trójkę na 3DSa - odbiłem się po kwadransie. Czwórkę - odbiłem się po kwadransie. A nie... Czwórki nie kupiłem. Czwórkę miałem w ręku - za 400 yen. Odłożyłem na półkę, nie chciałem ryzykować.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sporo tego.

 

Ja też się będę powoli pozbywał wszystkiego.

Wole teraz wszystkie gry mieć w jednej góra trzech maszynach a nie 10. Takie coś chyba z wiekiem przychodzi, przynajmniej w moim przypadku.

 

Szkoda będzie sprzedać niektóre oryginalne gry bo np. MGS:TS czy RE4 na GC w niedalekiej przyszłości to wartość mogą mieć sporą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miękkie negocjacje to klucz do sukcesu, handheldy, currentgen i retro zostają :-)

To inaczej co sprzedajesz z tej foty?

 

No i nieładnie ze strony twej lubej. Ja bym za h uja nie sprzedał, no chyba że sam bym tak zadecydował.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Moja Pani mówi, że to ma iść do żyda w większości.

Nim wystawisz na allegro, daj znać forumowej braci co konkretnie i za ile chcesz opchnąć. 

 

Sporo tego.

 

Ja też się będę powoli pozbywał wszystkiego.

Wole teraz wszystkie gry mieć w jednej góra trzech maszynach a nie 10. Takie coś chyba z wiekiem przychodzi, przynajmniej w moim przypadku.

 

Szkoda będzie sprzedać niektóre oryginalne gry bo np. MGS:TS czy RE4 na GC w niedalekiej przyszłości to wartość mogą mieć sporą.

j.w.

 

Baba cie kopnie w dupe predzej czy pozniej, a sprzedanej kolekcji bedziesz zalowac, mowie jak jest.

no i w zyciu bym nie byl z kims kto nie akceptuje mojego hobby

 

edit: czekam na wyprzedaz

Polać mu, dobrze pisze.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...