Skocz do zawartości

Wasze kolekcje gier na wszystkie platformy


Rekomendowane odpowiedzi

Velius Ty chory skurczybyku ;)

 

Tu sie zgodze ze słowem "chory", glownie przez moj "quest" ze zbieram głównie amerykanskie wydania. Traci sie mnóstwo czasu na szukanie kogos kto wysle do PL, potem na sprawdzanie czy nie pirat no i cena tez nie moze byc za wysoka. No i nie kazdy chce do PL wysylac wiec duzo zabawy, ale mam po tych latach satysfakcje :)

 

Lunar knights

tao adventure

deep labyrinth

jake hunter

 

dodane do listy, a myslalem ze skonczylem z ds'em ;/

 

A widzisz, z DS'em nie tak łatwo skonczyc :reggie:

 

Jak cos to Jake Hunter ma dwie czesci.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Gradowane Infinite Space? Toćto musiało kosztować fortunę.

 

W czasach jak Infinite Space byl bardzo rzadki i nówki latały po 300-500zł amerykanskie (mniejszy naklad niz EU mialy a ludzie spoza USA rzadko importuja), czyli przed tym jak dorobili reprint polowałem na nówke w folii w przyzwoitej cenie, ale rzadko sie pojawialy. A  uzywki mozna bylo za 150-250 wyciagnac i to przy dolarze 3x wiec masakra. Pewnego dnia ktos z USA wystawil to gradowane cudo za około 350zł z wysylka za 5$ wiec dlugo sie nie zastanawialem i kupiłem. Teraz zrobili reprinty wiec mozna kupic za 40$ nówke, ale wtedy to był niezły łup. Nówki ogolnie tej gry były bardzo drogie bo po przejsciu gry nie mozna bylo usunac save'a wiec kazdy kto kupil uzywke musial juz grac tak jakby w newgame+ z pewnymi zmianami, tak przynajmniej slyszalem :)

 

 

Duzo w 2016 nie doszlo (wygodniej bylo cyfrowo kupowac) zobaczymy co ten rok przyniesie

 

 

Fifa 96 na PC :obama:

 

Myslalem ze jestem jedyna osoba w Polsce co trzyma w domu kolekcjonerke Aion'a, ale widze ze nie. Fajna selekcja gier.

Odnośnik do komentarza

Nie, przeyebalem wszystkie wypłaty na gierki, nie jezdzilem na wakacje, nie pije alkoholu, nie pale, myje sie w zimnej wodzie i przestalem jesc pizze :lapka:

 

Pozatym please, przez 9 lat da rade uzbierac taka kolekcje jak sie nie ma innych hobby, gadanie jakbym kupil to wszystko w tym tygodniu :reggie:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ze 20-30 gier co tam masz to mógłbyś sobie darować :P No ale jak full set, to trzeba zbierać co popadnie :) Szkoda, że trochę ujednoliconych grzbietów nie mają.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ze 20-30 gier co tam masz to mógłbyś sobie darować :P No ale jak full set, to trzeba zbierać co popadnie :) Szkoda, że trochę ujednoliconych grzbietów nie mają.

 

20-30? no nie wiem, jakbym faktycznie darowal full set i chcial miec zwykla kolekcje bym moze wywalil ze... 3 w tym momencie? :P

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...