Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co napisałem Pchelka... Ja nie jestem z natury człowiekiem co se jaja robi z poważnych rzeczy...

 

Daj spokój Zeratul - będzie dobrze! Najważniejsze że sie wszyscy spotkają i zagrają... Ty będziesz nagrody dawał? W imię czego? Barth i tak ledwie zipie z kasa - kombinuje jak najtaniej na turniej dojechać - nie będę nic brał od niego... Ciesze sie ze przyjedzie i to sie dla mnie liczy... Mam nadzieje ze inni tez przedkładają fun nad nagrody...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Żałosne, nie umiem inaczej tego nazwać.

Nawet na PGA rzucili konsole i 2gry (po ciężkich negocjacjach O_o)

A teraz szykuje sie 10x większa impreza a oni zarzucają smyczkami xD Niektórzy ludzie to wstydu nie maja.

 

BTW: Zeratul ma dobry pomysł, zapakuj fanty i im to odeślij.

Edytowane przez Pchela
Odnośnik do komentarza
Ej Ej TroniC to czekaj, ja mam parę smyczy z logiem X360, reszta ekipy tez coś na pewno znajdzie w swoich zbiorach, Leon załatwia plakaty. To znaczy ze możemy już robić konkurencje microShitowi ! xD

 

No dobra - niezłe, pośmialiśmy sie wszyscy a teraz na poważnie TroniC - co będzie od MS$ ?

Ja mam w domu gdzieś lizaki Xbox360 które dostałem od faaajnej dziewczyny z M$ :D

 

ROTFL xD

Odnośnik do komentarza

E tam narzekacie, dobrze ze są puchary, bo to chyba najlepsza pamiątka IMO, jak przeczytalem co MS ma dac to troche zasmiala mi sie morda, no ŻENAD no ;P. Jezeli chodzi o mnie, to przede wszystkim jade na LANa, ktorego od dawien dawna chcialem w H3 zagrac. Poza tym fajnie bedzie zobaczyc wreszcie te wasze mordy ;]

 

peace

Edytowane przez _Bobek_
Odnośnik do komentarza
Przysłano jeszcze 10 kopii Halo 3 (nówek), które są do zwrotu niestety... być może jakaś paczka się zawieruszyła - tego naprawdę jest sporo (paczek znaczy - np. 320 kubeczków od BenQ)... choć przyznam, że sądzę, że wątpię.

pewnie gry po zwrocie poleca na ebay lub do znajomych, a wpisane zostana do ksiegi jako podarunek na cele promocyjne :D

 

Tronic... nie ode mnie ode mnie, tylko od delty. Teraz i tak jest za pozno... ale jakbym wiedzial, ze taka zenada ze strony M wyjdzie, to na bank cos bym zasponsorowal.

 

Chlopie Targi sponsoruja, ty od dluzszego czasu nie spisz po nocach pocisz sie by wszystko zapiac na ostatni guzik. A firma ktory na kazdym kroku oglasza jak wazne dla niej jest budowanie spolecznosci graczy w Polsce, wspieranie inicjatyw i inne hujo mujo olewa cala sprawe no to sorry.

Jasne rozumiem, turniej organizuje Paweu Uzny w Kjeczu w spelunie "zdarta podeszwa"... ale tu mamy do czynienia z oficjalnymi targami.

 

Bylem na jednym turnieju w US, a raczej turniejku... na uniwerku hofstra... organizowal go maly club fanow gamingu. Wzielo udzial 8 teamow 4vs4... jednodniowy fun. Nie bylo zadnych targow, po prostu wszystko odbylo sie w duzej sali konferencyjnej... zadnych widzow, wielbicieli master czifa... 32 gracze, organizatorzy plus ciekawscy studenci kierujacy sie do biblioteki....

nagrody:

1. konsole elite plus halo 3 legendary edition

2. konsole premium plus halo limited

3. halo 3 legendary edition + pady z master czifem

wpisowe $5.. nagrody sponsorowal Microsoft

 

jasne to US a nie Polska, ale porownaj sobie skale imprezy...

 

kto mi teraz wcisnie kit, ze Microsoft Poland nie ma budzetu na cele promocyjne??

Odnośnik do komentarza
Ms przysłał parę sztuk smyczek i plakatów...

:rotfl: :neko: :rotfl:

 

No flagowa gra ms na konsole w koncu :nerd:

 

edit.

Czyli zakładając ze jeżeli kupie sześciopak warki organizatorom to wtedy bede ważniejszym sponsorem od ms i mogę liczyć na swoje logo na plakatach ? :D

 

 

Organizatorzy nie chcą nic - żeby być ważniejszy musisz ten sześciopak przeznaczyć na nagrody.

Uprzedzając fakty - wiem kto wygra i odrazu mowie : mój syn nie pije. Leon tez nie , bo ma pilnować Krzysia... :twisted2:

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...