Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tronic Gratulacje spisałeś sie na Medal

 

 

 

WOW!!!!!!!! (w sensie że łał, a nie że world of warcraft ;) )

 

zauważcie taki drobny detal - HALO 3 jest pierwsze na liście, hehe

 

Wiadomo co najlepsze, trzeba będzie to opić :) Barth podobno mamy być w tym samym pokoju

 

Jędrek jakoś nie możemy sie zgadać na gg (chyba sie mijamy) napisz mi PM albo na GG koszta pociągu i o której wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Poczekaj z gratulacjami do turnieju...

Ja tez na niego czekam - w końcu spokojnie sie prześpię... Bez koszmarów i czarnych mysli...

:/;)

 

Eeee teraz to już na pewno będzie dobrze (chyba że będą takie tv jak ci sie śnią)

 

Wiadomo co najlepsze, trzeba będzie to opić ;) Barth podobno mamy być w tym samym pokoju

 

ano, podobno tak, już szykuje sie na jakiegoś taniego winiacza, bo dawno nie piłem

 

To ja załatwię spiryt to sie podrasuje to wino :)

 

Ps. Czy ten hostel nas wytrzyma ???

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Ajajaja niestety Krzysio zrezygnował (jakieś problemy w szkole?) będzie nam smutno bez Twojej żurawinowej Finlandii <chlip>

 

OT: schronisko już zarezerwowane na 13 osób O_o xD

 

Co ty Pcheła PIE.DOLISZ ?!?!?!?!? Co nie jadę?!?!?! pisałem Ci ze prima aprilis.

 

Ps. Teraz ty kupujesz finlandie a ja biorę co innego :D

 

Ps2. To wszyscy będziemy w jednym pokoju "spać"??

 

EDIT:

Już wszystko wyjaśnione:)

 

Acha a kto będzie w pokojach i Ja chce pokój z Barthem

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
zauważcie taki drobny detal - HALO 3 jest pierwsze na liście, hehe

Niektorzy zaczynaja juz powoli okazywac objawy psychozy na tym tle :D

Piekny prima aprilisowy zart...

Hehe Krzysiu zarzadzil Pchele;]

Ale jak ma sie prawdziwe jaja (no i nie zapominajmy o Longerze xD) to sie potrafi wkrecic;P Skad zes to wzial Beboku billboarda... jakis 1 kwietniowy program?

Tesknie za wami mordy wy moje... Jak dorwe sie na XBL to pewnie pierwsza nocke przegadam zamiast pograc :D

Odnośnik do komentarza
Skad zes to wzial Beboku billboarda... jakis 1 kwietniowy program?

Tesknie za wami mordy wy moje... Jak dorwe sie na XBL to pewnie pierwsza nocke przegadam zamiast pograc :D

 

To nie joke - sam mijam dokładnie ten billboard w drodze do pracy... :D

Molo - cholero jedna! Kupuj to mega pro łącze i gramy... I kamerkę se zafunduj to sie pooglądamy :D

Odnośnik do komentarza

Ok - sa monitory. Nie samsungi , ale ważne ze sa :mellow:

 

Oficjalna nazwa turnieju : "NEO+ HALO 3 MASTERS"

 

Zasady - wiadomo jakie. Na miejscu zobaczymy ile drużyn sie zapisze i wg. tego przeprowadzimy losowania , dogadamy sie ile meczy , na jakich mapach itp - tak aby jak najefektywniej wykożystać czas , no i nie przegiąć w druga stronę - nie będzie możliwości grania po zamknięciu targów...

 

Mapka pokazująca miejsce gdzie znajdują sie targi - TUTAJ Mam nadzieje ze wystarczy by zainteresowani mogli sie zorientować co i gdzie (szukać diabełka - on wskaże wam drogę) ;)

 

W kwestii formalnej - nie jestem organizatorem turnieju. Są nim Targi Level_01 i tak proszę to traktować. Gdyby nie Oni nic by nie było - ja tu tylko sprzątam.

Pisze to bo jakaś dziwna "sława organizatora" otoczyła mojego GT , a mnie nie o to chodzi i zaczyna mi to przeszkadzać... Info o możliwości próby zorganizowania turnieju wyszło od targów , nie ode mnie (patrz pierwszy post) , wiec nie chce żeby zarzucano mi jakieś zbieranie laurów... Ogólnie to mnie tam nie ma i nie było... ;)

 

Ok - po turnieju na 99% zorganizowany zostanie konkurs na MVP turnieju. Nagrodą dla najlepszego zawodnika będzie gra na X360 od Targow Level_01 i kolejna replika BR ode mnie ;) . Musze to jeszcze przemyśleć , czy glosują wszyscy (mało miarodajne ale śmieszne (glosują koledzy i ich koledzy ;) ) , no i trzeba upa mecze na bungie zapodać żeby wszyscy mogli obadać jak grali uczestnicy) , czy prawo głosu maja tylko obecni na turnieju (zarówno grający jaki i obserwujący grę na miejscu (bardziej miarodajny wynik i nie trzeba upa). Aha - wybór MVP nie będzie obejmował zwycięskiego teamu - to główny warunek! Czemu? Bo ma to być pewnego rodzaju nagroda pocieszenia dla pozostałych - taki mobilizator do jak najlepszej gry w każdym meczu - kto wie? , może jedna Pro akcja zachwyci wszystkich? ;)

 

Pozdr1

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Gejowa nazwa turnieju IMO czyli Paweuowi sie spodoba...

 

TRONIC NA VIGa...

 

kto sie zglasza na ochotnika na porobienie paru fot i napisania sprawozdania dla delty?

 

Spoko - mogę coś sklecić , fotki tez porobię...

Nie wiem czy gejowa - taka ma byc , bo taką sobie zażyczyl patron turnieju.... ;)

No i czemu ma sie podobać Pawłowi?? ;):mellow:

;)

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
too late... wszyscy juz cie maja za gejucha... catfight.gif
Gejowa nazwa turnieju IMO czyli Paweuowi sie spodoba...

 

 

Zer, ale nie afiszuj sie tak na tym forum ze swoim gejostwem, partnera raczej tu nie znajdziesz :mellow:

 

W kwestii formalnej - nie jestem organizatorem turnieju. Są nim Targi Level_01 i tak proszę to traktować. Gdyby nie Oni nic by nie było - ja tu tylko sprzątam.

Pisze to bo jakaś dziwna "sława organizatora" otoczyła mojego GT , a mnie nie o to chodzi i zaczyna mi to przeszkadzać... Info o możliwości próby zorganizowania turnieju wyszło od targów , nie ode mnie (patrz pierwszy post) , wiec nie chce żeby zarzucano mi jakieś zbieranie laurów... Ogólnie to mnie tam nie ma i nie było... wink.gif

TroniC'u, za organizatora jesteś słusznie uważany, chciało ci sie ruszyć dupsko i namówić władze targów do stworzenia możliwości do pogrania dla polskich dzieciaków. Jakby nie patrzeć podchodzi mi to właśnie pod organizację. Może i to Level_01 jest oficjalnym "turniejo-twórcą", ale my wiemy kto za tym wszystkim stoi. Sława i wdzięczność należy ci sie.

Odnośnik do komentarza
too late... wszyscy juz cie maja za gejucha... catfight.gif
Gejowa nazwa turnieju IMO czyli Paweuowi sie spodoba...

 

 

Zer, ale nie afiszuj sie tak na tym forum ze swoim gejostwem, partnera raczej tu nie znajdziesz :mellow:

 

W kwestii formalnej - nie jestem organizatorem turnieju. Są nim Targi Level_01 i tak proszę to traktować. Gdyby nie Oni nic by nie było - ja tu tylko sprzątam.

Pisze to bo jakaś dziwna "sława organizatora" otoczyła mojego GT , a mnie nie o to chodzi i zaczyna mi to przeszkadzać... Info o możliwości próby zorganizowania turnieju wyszło od targów , nie ode mnie (patrz pierwszy post) , wiec nie chce żeby zarzucano mi jakieś zbieranie laurów... Ogólnie to mnie tam nie ma i nie było... wink.gif

TroniC'u, za organizatora jesteś słusznie uważany, chciało ci sie ruszyć dupsko i namówić władze targów do stworzenia możliwości do pogrania dla polskich dzieciaków. Jakby nie patrzeć podchodzi mi to właśnie pod organizację. Może i to Level_01 jest oficjalnym "turniejo-twórcą", ale my wiemy kto za tym wszystkim stoi. Sława i wodka należy ci sie.

fixed...

 

chcialem wam tylko pomoc, zebyscie potem nie jeczeli w lobby ze nie mozecie se chlopaka znalezc...

Odnośnik do komentarza
too late... wszyscy juz cie maja za gejucha... catfight.gif
Gejowa nazwa turnieju IMO czyli Paweuowi sie spodoba...

 

 

Zer, ale nie afiszuj sie tak na tym forum ze swoim gejostwem, partnera raczej tu nie znajdziesz ;)

 

W kwestii formalnej - nie jestem organizatorem turnieju. Są nim Targi Level_01 i tak proszę to traktować. Gdyby nie Oni nic by nie było - ja tu tylko sprzątam.

Pisze to bo jakaś dziwna "sława organizatora" otoczyła mojego GT , a mnie nie o to chodzi i zaczyna mi to przeszkadzać... Info o możliwości próby zorganizowania turnieju wyszło od targów , nie ode mnie (patrz pierwszy post) , wiec nie chce żeby zarzucano mi jakieś zbieranie laurów... Ogólnie to mnie tam nie ma i nie było... wink.gif

TroniC'u, za organizatora jesteś słusznie uważany, chciało ci sie ruszyć dupsko i namówić władze targów do stworzenia możliwości do pogrania dla polskich dzieciaków. Jakby nie patrzeć podchodzi mi to właśnie pod organizację. Może i to Level_01 jest oficjalnym "turniejo-twórcą", ale my wiemy kto za tym wszystkim stoi. Sława i wodka należy ci sie.

fixed...

 

chcialem wam tylko pomoc, żebyście potem nie jęczeli w lobby ze nie możecie se chłopaka znaleźć...

 

Dostałem info na PM od niejakiego "Zeratul" że picie na tagach po targach też jest na jego koszt :mellow: Miło z jego strony że chce nam pomóc.

 

A w sobotę spanie dla Tronica w tej noclegowni jest załatwione ??? Bo Ja go nie będę po nocach odprowadzać ;)

 

Acha coś Tronic wspominałeś że postarasz sie załatwić nam do noclegowni monitory na noc. To dalej jest aktualne???

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
Acha coś Tronic wspominałeś że postarasz sie załatwić nam do noclegowni monitory na noc. To dalej jest aktualne???

 

Zapytam - jeśli sie uda to oczywiście poinformuje. Oczywiście ktoś będzie musiał je wziasc na siebie jeśli sie uda pozyczyc... I chodzi tu nie tylko o to , że głową będzie za nie odpowiadał , co o transport po targac i oddanie ich przed targami dnia następnego...

Odnośnik do komentarza
too late... wszyscy juz cie maja za gejucha... catfight.gif
Gejowa nazwa turnieju IMO czyli Paweuowi sie spodoba...

 

 

Zer, ale nie afiszuj sie tak na tym forum ze swoim gejostwem, partnera raczej tu nie znajdziesz ;)

 

W kwestii formalnej - nie jestem organizatorem turnieju. Są nim Targi Level_01 i tak proszę to traktować. Gdyby nie Oni nic by nie było - ja tu tylko sprzątam.

Pisze to bo jakaś dziwna "sława organizatora" otoczyła mojego GT , a mnie nie o to chodzi i zaczyna mi to przeszkadzać... Info o możliwości próby zorganizowania turnieju wyszło od targów , nie ode mnie (patrz pierwszy post) , wiec nie chce żeby zarzucano mi jakieś zbieranie laurów... Ogólnie to mnie tam nie ma i nie było... wink.gif

TroniC'u, za organizatora jesteś słusznie uważany, chciało ci sie ruszyć dupsko i namówić władze targów do stworzenia możliwości do pogrania dla polskich dzieciaków. Jakby nie patrzeć podchodzi mi to właśnie pod organizację. Może i to Level_01 jest oficjalnym "turniejo-twórcą", ale my wiemy kto za tym wszystkim stoi. Sława i wodka należy ci sie.

fixed...

 

chcialem wam tylko pomoc, żebyście potem nie jęczeli w lobby ze nie możecie se chłopaka znaleźć...

 

Dostałem info na PM od niejakiego "Zeratul" że picie na tagach po targach też jest na jego koszt ;) Miło z jego strony że chce nam pomóc.

 

A w sobotę spanie dla Tronica w tej noclegowni jest załatwione ??? Bo Ja go nie będę po nocach odprowadzać ;)

 

Acha coś Tronic wspominałeś że postarasz sie załatwić nam do noclegowni monitory na noc. To dalej jest aktualne???

no no picie je na moj koszt. Wy kupujecie wodke, a potem sie rozliczymy... zaplace wam achievementami.

 

szkoda, ze mnie nie bedzie... wiem, ze wam z tego powodu korewsko przykro, ale badzcie dzielni!!

 

gdyby w nazwie turnieju pojawilo sie jeszcze slowo NIT to wtedy 10/10, tak niestety marne 9,8.

 

Zer, ale nie afiszuj sie tak na tym forum ze swoim gejostwem, partnera raczej tu nie znajdziesz ;)

 

co ty tam bartuś wiesz...

:* :mellow:

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

O mamo... Czemu ja się zgodziłem na ten turniej... :mellow:

 

Dzisiaj jak pokazałem Pani dyrektor Targów nowe Neo i tekst o "bohaterskim TroniCu, który turniej wywojował" to miałem niezły ubaw. Nie zmienia to faktu, że takie zainteresowanie Targi tylko cieszy i jakby TroniC był pod ręką to by go na tych rękach nosili ;)

 

W Krakowie wisi jeszcze całe stado tych billboardów z Halo 3 na pierwszym miejscu, ba są nawet mini wersje w tramwajkach. Wiem też, że dziś wyjechały do nas jakieś gadżety Halo od Microsoftu oraz kopie samej gry, aby było na czym grać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...