Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

ej nie do konca... bo np. fil gral z flaha, a tera juz nie graja razem... wiec niby BVG z pierwszych miejsc bedzie startowac?

 

proste

Fil dostal za 1 miejsce w delcie 12pkt i flaha 12

bieniu dostal 10 itd

 

na pkt teamu skladaja sie pkty obu graczy czyli np. 12 pkt fila i 5 pkt bobka razem maja ich 17, 10pkt bienia i 3 pkt juana razem maja ich 13... proste prawda ?

a ile ja mam?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Update pierwszego posta w temacie - dodałem jak dojechać komunikacja miejska z Dworca Glownego na Targi , oraz do schroniska w dzień i w nocy (dla desperatów - polecam link do filmiku hehehe)....

Oj przesada prawie nigty tak nie ma :D Akurat pokazali przystanek z ktorego najwiecej osob w nocy jezdzi ... z imprez po nocach:) Nigdy takiego scisku nie widzialem :P Chociaz ja obok tego przystanku przechodze tylko o 5-6 rano w weekendy :) Hehehhe

Odnośnik do komentarza
Przeciez sa glosniki ktore mozna podpiac bezposrednio do monitora.

No fajnie super, ale monitory nie maja wejscia na audio ... :P

 

a jak jest w KRK z biletami ? Oddzielnie na autobusy i tramwaj? są jakieś całodzienne bilety albo cos w tym rodzaju? Jak to jest ogólnie i ile kosztuje ?

Są nawet miesięczne :D

24h ulgowy kosztuje jakoś 5zł na wszystkie linie bo w Krk nie ma oddzielnych na autobusy i tramwaje

Odnośnik do komentarza
Nie maja wejscia audio? To jak podepniemy sluchawki?

No wlasnie sie usiluje dowiedziec jak. Bo monitory na 99% (BENQ) nie mają wejść audio (chinch). Głośniki komputerowe nie wszystkie mają wejścia chinch... Albo załatwią przejściówki z chinch na jack, albo jesteśmy w (pipi)e :)

 

BTW?

 

RODZAJ BILETU 24H

CENA

bilet normalny

12,60 zł.

bilet ulgowy ustawowy

6,30 zł.

bilet ulgowy gminny

7,60 zł.

Edytowane przez KarCzoH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...