Skocz do zawartości

Neo Plus HALO 3 MASteRS 2v2 - 19 kwietnia


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurde tak sie zbieralem i zbieralem no i wkońcu zebrałem żeby cosik napisać od siebie. Czyli co...

Podziękowania dla wujka TroniCa rzecz jasna. Nie dośc że nabiegał sie i zdrowo na w(pipi)iał przy organizowaniu imprezki to jeszcze w jej trakcie nie mógł se pozwolić na to żeby usiąść z nami i pogadać w spokoju. Bez kitu..ciąąągle gdzieś biegał

- gdzie Tronic?

- przed chwilą był tu

albo

-ej nie widziałeś Tronica??

-no stoi tam ...yyy a czekaj jednak nie ;)

bez wspomagacza (pzdr automat do kawy ;) ) długo by chyba z nami nie pociągnął. Nawet bidula później nie mógł pojechać z nami do schroniska a wiem z dświadczenia że na vode to nie trzeba go namawiać ;)

no ale organizacja za(pipi)ioza. nie było takiego tłoku jak se wyobrażałem dzięki czemu nie było zamieszania.

co do turnieju...hehe co ja moge napisać ... podobało mi się i tyle. dźwięk, monitorki itd wszystko mi odpowiadało. (noob jestem i tyle no :huh: )) ale to nie zmienia faktu że walczyliśmy dzielnie z Krzysiem do końca zarówno w H3 jak i CoD i świetnie sie przy tym bawiliśmy.

atmosfera na targach była wypas. ekipa spoko choć pewnie dobre 80% wogóle mnie nie kojarzyło (no bo niby skąd ;) )

ale fajnie było pogadać z prosami i popatrzeć na różnego rodzaju akcje w meczach no i z niektórymi napić się vody później. (Uzny w końcu nie zobaczyłem jak grasz Dragonforce'a na expercie :huh: )

no właśnie ....afterparty :

schronisko jak na swoja cene bylo naprawde dobre (brawo pchel)

może jeżeli chodzi o pościel to nie każdy wiedział jak sie jej używa (patrz Krzyś)

myślałem że vody braknie a tu taka niespodzianka....ale ni chu chu ...we Wro nie ma chu.a każdy bedzie pić!!! (K0wal twoja wina)

dwa razy wybieraliśmy się na miasto i dwa razy nie wypaliło (ale spoko Barca następnym razem napewno coś wyrwiemy ;) )

no. tak czy siak LEVEL_01 uważam za za(pipi)istą imprezkę i jeżeli następną zabwę tego typu będzie organizował TroniC to napewno się na niej zjawie i z pewnością nie zawiode :D pzdr 4 all

ps.

kto mi zajumał moje karty z pierogami ?? :P

Edytowane przez Leon PL
Odnośnik do komentarza

W sobotę po powrocie z turnieju jak już większość spała i nie chciała już pić (a jeszcze byli w stanie chodzić) okolo godziny 3

 

Pokój Flahy, Boczka, Motora Uznego i reszty ekipy

PUK PUK (brak reakcji)

PUK PUK Ktoś otwiera drzwi patrze Motor ale jak zobaczył mnie z flaszka to sie przestraszył i chciał zamknąć drzwi ale ja sie nie dałem i je otworzyłem

-Pijemy coś???

-Nie późno już jest.

-No dawaj Motor

-Nie daj mi spać

-Chodź i nie marudź

-Nie (a w tle słychać głos "Motor wyp.ierdalaj z nim" po czym zwątpiłem i poszedłem spać)

 

Za jakiś czas wpada Boczek do nas do pokoju

-Macie jakieś waciki czy coś?

-Po co Ci?

-Psychol zasnął i tak chrapie że nie idzie spać

Po obudzeniu całego pokoju i i próbach wymiany Pcheły na Psychola dostali patyczki do uszu poszli, i też nic nie chcieli wypić :(

 

PS.(Jak zwykle czegoś zapomniałem)

Jakie były wyniku w turnieju CALL OF DUTY 4 powie mi ktoś to wreszcie?

Podobno była jakaś akcja że Ktoś (podobno flaha) powiedział Uznemu żeby wyłączył konsole przeciwnikom, co ten uczynił niezwłocznie. Może ktoś to opisać dokładnie?

 

Ps2. (już ostatni raz)

Pościel wiem jak sie ją używa tylko wy nie wiedzieliście jak ja to robiłem tak jak Leon mówił na początku.

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza
ja nie mam

ale masz na nasza-klasa a to wystraczy...

 

anyway bobek zaloz se fejsbuk nawet fil ma, je doiebany

 

Krzys... wspolczuje... co to sie porobilo w tej Polsce, ze pic nikt nie chce... _-_

 

 

 

a co to ja mialem...

 

wyslalem zdrapki na 1 miesiac golda do barth i karczocha... wiec jak teraz korwa uslysze ze cos nie dziala, to sie wkorwie....

zostane dopisany jako sponsor MVP? ^^;

 

barth & karczoch pamiejtajcie ze to konto na USA trzeba zarejestrowac!!!

 

 

Mozecie mi sie nawet odwdzieczyc pozniej!! Prosiaki uzyja tych kont by zrobic ze mna party i pomoga mi podlevlowac do 35 lvl...

how does it sound?

 

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Krzys, z Uznym bylo tak:

 

Fil & Bobek grali rozgrzewke z Flaha i Boczkiem przed finalem. Ci drudzy zaczeli sie juz denerwowac, ze tak dlugo to trwa wiec powiedzieli do Uznego zeby im wylaczyl konsole. Uzny podbil, popatrzyl chwile i reset :D Miny Boba i Fila byly priceless wtedy :D

 

I wogole to chcialem jeszcze pogratulowac wszystkim na podium. Daliscie rade chlopaki.

Odnośnik do komentarza

co do COD4

 

to

 

1. ???? (podobno jakies freaki z PS3 co otro zamiataja, sam jestem ciekaw jak sie nazywaja, moze ktos z MiP)

2. Uzny, Juan, Bieniu (o ile sie nie myle)

3. Soul, Psycho, Maiden

 

z tego co mi reacje Psycho zdal to wlasnie tak to wygladalo, ogolnie plakal ze by 2 miejsce nosem wciagneli ale zasady turnieju byly z dupy

Odnośnik do komentarza

no to faktycznie prosi skoro chyba moj team: Barca (pierwszy raz grał w CoDa) i Krzyś był najsłabszy a chwilami prowadzilismy z nimi a wynik koncowy jednego z meczow był ponad 300 do ponad 400 w każdym bądź razie różnica fragow była bliska setki czyli jak na klan (podobno) pierwszy w polsce to bez rewelacji. Z calym szacunkiem....CH. im w D. ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...