Skocz do zawartości

Knight Rider 2008


Stachu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy bez mojego osobistego idola Micza to bedzie to samo, ale przyznam ,ze mocno sie podjarałem trailerami.

 

2 godzinny pilot jest juz dostepny, osobiscie jesczze nie widziałem.

 

 

 

Zapowiada się coś lepszego, tym bardziej, że serial jest produkowany nie przez byle kogo. Ma spory budżet, a głosu kittowi udziela sam Val Kilmer.

 

 

 

pełnej wersji możecie szukać....

 

 

...w NBC:]

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako fan klasycznego Knight Ridera jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym co zobaczyłem. Samochód jest wspaniały , Val Kilmer jako K.I.T.T spisuje się ok ale do Williama Danielsa jeszcze sporo mu brakuje. Gra aktorska wypada średnio , ale wydaje mi się że w następnych odcinkach będzie lepiej. Sceny kaskaderskie , pościgi wypadają dobrze. Jeśli ktoś lubił poprzedniego "Nieustraszonego" to ten również mu się spodoba. Oby zdecydowano się na wyemitowanie całego sezonu.

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza
na NBC nie można oglądać, "not available from your location" ;/

jej<ściana>

 

:]

 

 

powiem Ci Yacek, że chętnie bym zobaczył reedycję drużyny A:]

 

Nie moge sobie wyobrazic innej obsady 'w razie gdyby' ;) Knight Rider dalej buja sie tym starym pontiac'iem czy co to tam bylo czy moze dali mu veyrona z celeronem dual core na pokladzie ?

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Najtrajdera oglądałem jako kilkuletni smyk, mieszkając w Niemczech i nie rozumiejąc z fabuły tyle co nic. W tej chwili przychodzi mi do głowy jedynie MacGyver jako serial, który darzę większym sentymentem niż Najtrajdera, więc nie mogłem sobie odmówić zapoznania się z odświeżoną wersją tegoż.

Pilot ogólnie słaby, bo klasycznie wprowadzający, przypominający raczej "Zerwane Więzi" (ten ojcem tego, ta matką tamtego, ci się znali, ale już przestali, powroty). Z tego powodu mało tutaj akcji, a więcej tego całego memłania. Początkowo nowy KITT mnie trochę zraził, ale nie z powodu wyglądu, bo ten mi się podoba, a raczej "głosu". Oczywiście zrzucam to na barki mego przyzwyczajenia do jedynego słusznego, w dodatku podkładanego przez niemieckiego lektora głosu. Dziwnie jakoś tak, po blisko dwudziestu latach sentymentu od razu się przyzwyczaić. Ale jednego jestem pewien - KITT będzie uroczą "postacią", wprowadzającą element humorystyczny swoimi uwagami, beznamiętnymi tekstami i często naiwnymi jak u dziecka pytaniami ("jesteś homoseksualistą?").

Z oceną reszty wstrzymam się przynajmniej do pierwszego odcinka, bo po względnie przynudnawym wstępie, teraz powinniśmy spodziewać się nastawionych na akcję i widowiskowość (już nie taką z lat 80'tych) kolejnych odcinków.

Jestem lekko zawiedziony, ale nie zrażam się.

No i ponownie zobaczyć ryja Haselhofa - bezcenne.

 

Umyślnie pominę klasyczne dla filmów akcji schematy i absurdy, których jest kilka.

 

Np. pozostawienie egzekucji jakimś ułomom, którzy standardowo dają się zaskoczyć, albo stara mierząca z pukawki pół godziny do drzwi, którymi i tak było wiadomo, że wejdzie jej syn

i takie tam inne.

Edytowane przez Kmiot
Odnośnik do komentarza

jaki samochod by umiescili to i tak znajdzie sie powod do ponarzekania,

 

pontiac?? eee mogli dac cos nowego.

ferrari??? eee mogli dac cos innego.

ford??? eee mogli dac cos ladniejszego.

 

a sam pilot dal rade, nic sie po nim nie spodziewalem dzis wiekosc seriali na poczatku wyglada blado, pytanie czy podola dalej ? nie wiem czy az tak dobrze kojarze ale w starej wersji gdzies tam w jakims odcinku kitt mial rywala tez taki sam wypasiony samochod jak on sam tyle ze takie jego alter ego. zla wersja. to samo bylo w airwolf (kilka razy :) ) i w viperze. tylko kwestia czasu zanim zobaczymy coraz bardziej wymyslne furki z ktorymi przyjdzie im sie zmierzyc. no i sam arsenal tego samochodu narazie nie jest chyba ujawniony, bo do konca nie obejrzalem. poki co wiem ze jego powiedzmy skora ma dziwnie wytrzymale mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

w samym pilocie najlepsze było intro<imo najlepsza wejsciowka obok tej z Dextera> i haselhof , ale to dlatego, ze darze knajtrajdera wielka sympatią.

 

Troche kijowo dobrani aktorzy, ale ujęcia, OST i inne sprawy techniczne na naprawdę wyskoim poziomie.

 

Na temat reszty wypowiem sie w przyszłosci. Na pewno ściągnę nastepnego epa

 

 

 

 

jaki samochod by umiescili to i tak znajdzie sie powod do ponarzekania,

 

pontiac?? eee mogli dac cos nowego.

ferrari??? eee mogli dac cos innego.

ford??? eee mogli dac cos ladniejszego.

 

a sam pilot dal rade, nic sie po nim nie spodziewalem dzis wiekosc seriali na poczatku wyglada blado, pytanie czy podola dalej ? nie wiem czy az tak dobrze kojarze ale w starej wersji gdzies tam w jakims odcinku kitt mial rywala tez taki sam wypasiony samochod jak on sam tyle ze takie jego alter ego. zla wersja. to samo bylo w airwolf (kilka razy :/ ) i w viperze. tylko kwestia czasu zanim zobaczymy coraz bardziej wymyslne furki z ktorymi przyjdzie im sie zmierzyc. no i sam arsenal tego samochodu narazie nie jest chyba ujawniony, bo do konca nie obejrzalem. poki co wiem ze jego powiedzmy skora ma dziwnie wytrzymale mozliwosci.

edytka:

 

 

gdzies czytalem, ze tego ma byc tu znacznie więcej, bo tworcy wzorowali sie poniekąt na transformersach. Ile w tym prawdy? nie mam pojecia

Edytowane przez Stachu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...