Skocz do zawartości

PS3 Quiz


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie... widzę, że jakimś cudem wcięło jeden obrazek, zaraz go podmienię na działający (był ok, ale zniknął :confused:)

 

podpowiem, że kluczem jest wspólny pierwiastek dla tych obrazów, ale to nie wynika bezpośrednio z tego, co widać na pierwszy rzut oka. najpierw określcie co jest na ilustracjach, a potem bawimy się we wspólny pierwiastek ;)

 

EDIT:

słuchajcie, nie wiem o co kaman, ale nie widziałem pierwszego obrazu, a po przejściu do edycji pojawił się; dajcie znać czy widać wszystko, powinny być 3 obrazki

Edytowane przez mr_pepeush
Odnośnik do komentarza

Oki, zanim zacznę się zastanawiać o co b, wyjaśnię moją zagadkę :) Prawdę mówiąc nie miałem żadnego pomysłu, spojrzałem na półkę... A tam Resistance leży. Tak jak pisałem wcześniej, pierwsze zdjęcie odnosiło się do tytułu, wpiszcie w tłumaczu google słowo "opozycja" :) Zastanawiałem się czy kolejne zdjęcie również powinno odnosić się do tytułu, ale to byłoby zbyt proste. Wybrałem trzy obrazki, dlaczego te? Co je łączy?

 

Obrazek 1: Kurczaki farszują człowieka.

Obrazek 2: Zebra przechodzi po "zebrze".

Obrazek 3: Lody liżą ludzi.

 

A przecież takie coś nie powinno mieć miejsca, nie w naszej rzeczywistości... No właśnie, w naszej. W alternatywnej już tak, a jak pewnie wiecie, akcja Resistance ma miejsce w alternatywnej rzeczywistości :)

 

Zdjęcie z chimerą. To jak podanie odpowiedzi na tacy ;)

 

Do podtytułu się nie odnosiłem z uwagi na poprawność polityczną ;)

 

Tobie Pepe się podobało, bo zgadłeś, reszta forumowiczów pewnikiem chciała mnie zbanować ;)

Odnośnik do komentarza

hehe... ja tez bym Cie zbanowal za poziom trudnosci, ale docenilem dobor obrazkow. uznalem, ze sie napracowales, bo nie wiem jak szukales ilustracji dla przedmiotowego traktowania ludzi.

 

gÓpi ja - nie wiedzialem nawet, ze resistance odnosi sie znaczeniowo do opozycji, choc dalej nie mam pewnosci, czy chodzi tu o znaczenie polityczne tego slowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...