Skocz do zawartości

Slayer


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dyskografie macie tutaj:

 

http://peb.pl/albumy-rock-and-metal/221521-rapidshare-slayer-dyskografia-studyjna-wszystko-320-a.html

 

Aż dziw bierze, że nie ma tematu o tym roz(pipi)iaczu. Najlepszy thrashowy band IMO. Grają bardzo charakterystycznie, nie sposób ich pomylić z kimkolwiek. Z drugiej strony nie ewoluują zbytnio, ale chuy z tym, po co zmieniać, to co jest perfekcyjne. Najbardziej lubie Seasons in the Abyss, a kawałek Skletons of Society rzucą mną po pokoju jak pralka szmatą w swoim bęnnie. Przechuy i kult :twisted:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

"Reign in Blood" to klasyka absolutna, jeden z albumów, które mogę w każdej chwili zapuścić i z przyjemnością słuchać od początku do końca. I chyba to teraz zrobię, bom faktycznie dawno nie słuchał.

 

"Seasons in the Abyss" oraz "Show no Mercy" również bardzo wporzo.

Odnośnik do komentarza

Nom Seasons in the Abyss przede wszystkim, zaraz po tym Reign in Blood i South of Heaven. Reszta na poziomie, poza wpadkami pokroju God Hates Us All (za wyjątkiem Disci.ple i Bloodline), czy Diabolus in Musica.

 

I co najważniejsze nie szukają "nowych brzmień", co pozwala rokować, że każda następna płyta będzie na poziomie (jak Christ Illusion, choć tutaj nie wszyscy się ze mną zgodzą).

 

Generalnie kapela-religia. Ilekroć ich zapuszczę, to banan na ryju musi być.

 

Gigi mają nie tak widowiskowe jak choćby Metallica. Slejer po prostu gra, czyli robią to co im wychodzi najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Nom Seasons in the Abyss przede wszystkim, zaraz po tym Reign in Blood i South of Heaven. Reszta na poziomie, poza wpadkami pokroju God Hates Us All (za wyjątkiem Disci.ple i Bloodline), czy Diabolus in Musica.

 

Diabolus naprawde slabe, ale GHUA mi sie podoba, takie troche inne granie, a wlasnie Dis(pipi)le miadzy czache jak nic :|

Ogolnie plytka mi sie podoba, nei wiem co Ci w niej nie pasi :(

 

Psyko: nie umiem utrzymac sie przy jednym nurcie.

Odnośnik do komentarza

Ścisłe top3 u mnie, może nawet i numer 1 w metalu. Słucham od 1 gim (teraz jestem w 1 LO). Czekam na nową płytkę i przyjazd do naszego kraju, bo podobno mają już kończyć kariere, a TAKI zespół wypada zobaczyć ;] Christ Ilusion jest wy(pipi)ana, zwłaszcza track cult. btw. ktoś czytał książkę Jarka Szubrychta na temat tej kapeli? Warto kupić ?

 

 

p.s. Diabolous in musica nawet nie słuchałem

 

Close your eyes

look deep in your soul

step outside yourself

and let your mind go...

Odnośnik do komentarza
Czekam na nową płytkę i przyjazd do naszego kraju, bo podobno mają już kończyć kariere, a TAKI zespół wypada zobaczyć ;]

 

Byli w 2007, więc prędzej jak za rok, dwa bym się nie spodziewał. Chociaż jakby tak zboczyli lekko z trasy, to bym się nie obraził: http://www.rockmetal.pl/wiesci.html?news_i...layer_w_Europie

 

...w sumie... daleko nie ma... bliżej, niż do Wawy. Ktoś byłby chętny się podzielić kosztami podróży?

Odnośnik do komentarza
ktoś czytał książkę Jarka Szubrychta na temat tej kapeli? Warto kupić ?

 

No ja czytam ją sobie od jakiegoś czasu drugi raz. Jeżeli kogoś interesują dzieje zespołu, poza samą muzyką, to książka jest warta polecenia. Napisana została z dziennikarskiego punktu widzenia, zawiera dużo plot, anegdot i co ciekawszych fragmentów wywiadów. IMO jest ciekawa i nie nuży, mimo niemal 400 stron :P. Again, jeśli kogoś to obchodzi, to warto.

Odnośnik do komentarza

Ej ej... tak zacząłem szukać coś o tym koncercie na Słowacji i... no ja pier.dole. To jest festiwal, grają głównie jakieś pepiki i Słowacy, ale ch.uj... cena za jeden dzień to 400 skk(!!!)... no sorry, ale niecałe 45 zł za Slayera? Choćbym tam miał sam jechać, to mnie taniej wyjdzie, niż taka Wawa (jeśli znowu zechcą przyjechać do Stodoły), a niewiele drożej, niż Spodek. Jakby ktoś jeszcze jechał to koszta lecą na łeb na szyję.

 

No trochę się napaliłem, a teraz konkrety:

http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?ID=12604

http://www.topfest.sk/new/index.php?language=en

 

A od siebie dodam, że piwo butelkowe (Zlaty Bazant, więc miód w gębie) po 20-22 skk (2,20 - 2,50 PLN).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...