Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Harden i Lin tak jakoś średnio do siebie pasują żeby budować wokół nich przyszłość klubu. dziwie się, że Dallas jakoś się w to nie wmieszało ale z drugiej strony, kogo niby mieli by oddać?

zobaczymy jak się Broda spisze w nowej roli. w OKC był mężem opatrznościowym i wkraczał gdy sytuacja tego wymagała. w Rakietach będzie musiał dźwigać brzemię odpowiedzialności od początku do końca, plus świadomość kasy jaką się dostaje, bo jak wiadomo im większa, tym większe wymagania. good luck James.

Odnośnik do komentarza

Już jutro start, powoli zaczyna mnie łapać mała gorączka.

 

 

Dzisiaj w ostatnim spotkaniu Heat grali z Hornets. Już dość spore minuty mieli LeBron (zszedł w trzeciej kwarcie, dostał kopa w twarz) i Anthony Davis. Davis wypadł bardzo dobrze, 11-18 z gry, 24 pkt., 11 zbiórek. Także tylko jeden faul. Hornets wygrali mimo braku Erica Gordona. Podobno jednak jego kontuzja jest niegroźna i ma zagrać w pierwszym spotkaniu sezonu. Zobaczymy...

 

Tim Duncan w swoim pierwszym sezonie znalazł się w pierwszej piątce All-NBA. Czy Davis może się zbliżyć do tego osiągnięcia?

 

 

 

Warto zwrócić uwagę, że na razie Rashard Lewis i Ray Allen nie działają tak, jak niektórzy przewidywali. Okazuje się, że nie każdy rywal jest Oklahomą i ta taktyka nie będzie chyba na każdego działać. Ten transfer może (nie musi) tylko wyjść na plus Bostonowi, który musiał sprowadzić Jasona Terry'ego i proszę, Terry trochę straszy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A któżby inny.

 

Na ten moment piątka: Rondo-Terry-Pierce-Bass-Garnett.

 

Główni zmiennicy: Avery Bradley i Courtney Lee (G), Jeff Green i może rookie Jared Sullinger (F), na centrze rookie Fab Melo i Jason Collins.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

A któżby inny.

 

Na ten moment piątka: Rondo-Terry-Pierce-Bass-Garnett.

 

Główni zmiennicy: Avery Bradley i Courtney Lee (G), Jeff Green i może rookie Jared Sullinger (F), na centrze rookie Fab Melo i Jason Collins.

 

W s5 do powrotu Bradley'a będzie wychodził Lee, a nie Terry. Tak przynajmniej powiedział Doc. Główny zmiennik na centrze, to będzie Darko Milicic i pewnie Wilcox jak już będzie zdrowy. Melo, to w tym sezonie raczej rzadko będzie grał, długa droga przed nim.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Startowa piątka to niekoniecznie główna piątka. Terry już w Dallas był zmiennikiem, ale grającym więcej, niż gracz, którego zmienia, zawsze powyżej 30 minut. Ja zawsze wolę mówić po prostu o najmocniejszych, najwięcej grających piątkach. I wydaje mi się, że gdy liczyć się będzie wynik, będzie grać Terry. Ale zobaczymy. W sparingach Celtics grali bardzo różnie, Terry ma też swoje lata. A z Miliciciem to pewnie możliwe, w sparingach ostatnio nie grał, tak że zobaczymy jak to się rozwinie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Startowa piątka to niekoniecznie główna piątka. Terry już w Dallas był zmiennikiem, ale grającym więcej, niż gracz, którego zmienia, zawsze powyżej 30 minut. Ja zawsze wolę mówić po prostu o najmocniejszych, najwięcej grających piątkach. I wydaje mi się, że gdy liczyć się będzie wynik, będzie grać Terry. Ale zobaczymy. W sparingach Celtics grali bardzo różnie, Terry ma też swoje lata.

 

Jeśli masz to na myśli, to możesz mieć rację. Wydaje mi się jednak, że to kto będzie grał w końcówce będzie zależało od wyniku - jeśli będzie trzeba gonić wynik będzie grał Terry, jeśli bronić, to Bradley/Lee. Myślę też, że Rivers będzie kombinował dużo ze small ballem - czyli Green na 4. Jest masa możliwości i dość głęboki skład. Jestem ciekawy jak to wszystko się ułoży.

Już jutro będzie można zobaczyć przynajmniej mniej więcej rotacje Celtów, ale wiadomo, że poszukiwanie odpowiednich line-upów będzie trwało przez cały sezon, tak żeby być gotowym na PO.

 

btw. Krupek - skąd Ty się urwałeś, że nie wiedziałeś kto gra w C's na PG? ;)

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

A któżby inny.

 

Na ten moment piątka: Rondo-Terry-Pierce-Bass-Garnett.

 

Główni zmiennicy: Avery Bradley i Courtney Lee (G), Jeff Green i może rookie Jared Sullinger (F), na centrze rookie Fab Melo i Jason Collins.

 

W s5 do powrotu Bradley'a będzie wychodził Lee, a nie Terry. Tak przynajmniej powiedział Doc. Główny zmiennik na centrze, to będzie Darko Milicic i pewnie Wilcox jak już będzie zdrowy. Melo, to w tym sezonie raczej rzadko będzie grał, długa droga przed nim.

 

Warto pamiętać od Greenie, który w preseason robił miazgę lekką. Boston bardzo się wzmocnił w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Czekamy do meczu, a potem jutro umieramy w szkole ;(

 

Celtics - Heat jest o 2, tak?

 

O 1. Tylko ciekawe kiedy się zacznie sam mecz, bo przecież zawodnicy Heat będą zawieszać baner i otrzymają pierścienie.

Moja taktyka jest taka isć spać o 22, wstać o 1 i oglądać. :D

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

No tak w stanach jeszcze czas letni, czyli tak naprawdę o 24 mamy mecz Wizards-Cavs na start sezonu :sorcerer:

 

Wygląda na to, że w tym roku nawet żeby dostać darmowy trial League Pass trzeba podać dane karty kredytowej, a jak się komuś zapomni skasować jest w plecy ponad 200 dolarów bo mu automatycznie ściągnie ;) Dzięuje postoje.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

No więc tak.

 

Teoretycznie mecz Miami jest o 1. Ceremonia jest zaplanowana na, obecnie, 0:15. Oczywiście pewnie obie rzeczy się opóźnią, ale jednak o 1 to już powinno być po ceremonii.

 

 

Co do Terry'ego, to może grać zamiast albo obok Rondo i na pewno będą takie momenty, ale bez wątpienia Rajon pozostanie liderem ekipy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...