Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem bloga o NBA. Nazywa się, jestem z tego dumny ale i się wstydzę, Czasami Po Północy. Założenie jest takie, żebym pisał tam po prostu swoje uwagi, które wcześniej rzucałem tylko na fora czy komentarze na stronkach (pamiętne komentarze na całą stronę na ZP1). Na razie z braku czasu trochę średnio idzie, pierwsze teksty bardzo słabe, ale chciałbym, żeby z czasem to było takie miejsce, gdzie można poczytać coś ciekawego, kompetentnego, oryginalnego, poprawnie napisanego, po polsku i za darmo - jedyne miejsce w sieci spełniające te warunki. Brak za to na pewno będzie jakiejkolwiek regularności, ale coś za coś.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

55-34 do przerwy, seria Heat bodajże 17 pkt. z rzędu. Ławka Heat zgniotła suty, trafiając 6-9 trójek, głównie z rogu. Ale nie takich, jak myślicie. Asystował przy nich głównie Ray Allen.

 

Rose jednak faktycznie powrócił do formy MVP - cegli, traci, a dodatkowo nawet nie dają mu wolnych. To nie mogło skończyć się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Cwieri mega dzięki z cynk. Apka ściągnięta i obadana. Jestem totalnie podjarany. Mam LP ale przez to, że wkurzało mnie oglądanie na lapku lub podłączanie co chwilę go do TV (+ tragiczny wtedy dźwięk), to wziąłem też canal+.  Jednak teraz piknie się ogląda na TV z kinem domowym za pomocą PS3.  PIĘKNIE !!!

Odnośnik do komentarza

Bieżące uwagi o dziś na moim nowym, zarąbistym blogu Czasami Po Północy:

 

http://czasamipopolnocy.blox.pl/2013/10/Lawki-decyduja-pierwszego-dnia.html

 

 

Zapraszam, może z czasem ktoś więcej niż to forum zacznie tam wchodzić. Postaram się też zmienić tę fatalną szatę graficzną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heat już dziś zaczynają odpoczywać - teoretycznie niekontuzjowany, ale już PRAWIE kontuzjowany Dwyane Wade nie zagra w drugim meczu sezonu. Wiecie, kto ma dzisiaj zagrać? Andrew Bynum. Dla mnie - może największy potencjalny game-changer w lidze. Wiecie, że pisałem to jeszcze przed wczorajszym meczem, kiedy kolejny raz wyszło, że Lakers grają lepiej bez Kobe'ego, gdy mogą po prostu grać w kosza, no i Rose powrócił z rzutnikiem cegieł. Bynum był szalenie ważny dla Lakers, ale ciekawi mnie, ile z tego będzie w stanie dać Cavs. Na pewno niewiele dziś, bo nawet jeśli zagra, to pewnie góra pięć minut.

 

 

Dwie ekipy ze sporą ilością zmian dzisiaj się pokażą: Nets zagrają właśnie z Cavs, i to na pewno najciekawszy eksperyment, o którym sam nie wiem, co myśleć. Łatwiej powinno być Rockets, którzy podejmą u siebie Bobcats i w sumie gdyby mieli grać z nimi w czwórkę bez centra, nadal byliby faworytami.

Odnośnik do komentarza

Ledwo czwarty mecz całego sezonu, a Heat już zdążyli wygrać z ekipą typowaną do najlepszego bilansu i przegrać z ekipą typowaną do najgorszego. Sixers pokazali więcej hustle, niż Bulls. Świetny debiut Cartera-Williamsa (blisko quadrouple-double: 22 pkt., 12 as., 9 prz., 7 zb.), no i Evan Turner, kto wie, może w końcu się będzie do czegoś nadawał. Plus obecność Hawesa pod koszem. Heat znowu musieli liczyć na ławkę, ale tym razem Battier nie 100%, a 0%, rzucając trójki 0-7.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mecz Bulls-Knicks już bardziej przewidywalny. Oczywiście, w ostatniej akcji Derrick Rose rzuca nad mikrym Rayem Feltonem i Tysonem Chandlerem... no rzuca po dość szalonej paraboli i trafia i Bulls wygrywają, a przy pudle by przegrali, tyle. Knicks oczywiście w ostatniej akcji dają akcję do Melo, niech sobie rzuca. Melo rzuca trójkę, no cóż, szanse powodzenia nie były wielkie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...