Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie Mark świetny fachowiec sądzę, że z takim składem żaden coach nie przeszedłby tak grających LACzków. Dodatkow widać było i można było też poczytać w różnych materiałach jak bardzo zawodnicy go szanują i są za nim, na czele z Currym. SZKODA

Odnośnik do komentarza

Jak pierwsza runda była jedną z najlepszych jak nie najlepszą oraz najbardziej wyrównaną w historii NBA tak 2 runda to straszny kaszak. Nie licząc 2 meczu Wizz-Indiana to na 8 meczy na razie tylko ten jeden był zacięty jeżeli chodzi o wynik, na jakimś tam styku.  Ta runda wygląda na razie tak jak przeważnie wygląda I runda. Zapewne będzie jeszcze trochę emocji ale początek bardzo daremny.

Odnośnik do komentarza

no to mam nadzieję, że oglądałeś mecz w LA balon.

Collison został bohaterem ale mało brakowało. to co dał w końcówce w ataku to zaraz oddawał w obronie dając się prześcignąć Westbrookowi przez całe boisko. świetny mecz, genialny pościg Clippersów i w końcu potężna dawka emocji.

Odnośnik do komentarza

Ten mecz pokazał ile dzieli trenera Brooksa od czołówki ligi, Doc Rivers kazał kryć Duranta Paulem i podwajać go szybkim Collisonem i ofensywa Thunder zupełnie zgłupiała, a wystarczyło spokojnie dowieźć prowadzenie do końca. No i oczywiście nie można nie docenić tego jak Paul stał się małym Tonnym Allenem na ostatnie 11 minut meczu.

Odnośnik do komentarza

Dali radę. Co Gortat zagrał nie mam pytań. Ile dobitek wyrwał to mało kto tyle robi w meczu. 7 zbiórek ofensywnych - cała Indiana 4. Do tego meczu rywale trafiali 30% spod kosza, gdy był pod nim Hibbert, ciekaw jestem ile dokładnie wyjdzie w tym meczu. Zniszczył Hibberta na atakowanej tablicy. Na bronionej w sumie też, ale to akurat nic nowego.

 

 

Wizards nadal są na ostrzu noża i będzie ciężko, ale Gortat przez te 36 minut gry mógł podwyższyć swój stan konta o jakieś, ja wiem, 6 mln dolarów brutto (a podatki w stolicy są niskie...). Kto wie, może i 10, biorąc także pod uwagę szanse na jego większą długość. Hibbert zarabia 15 mln rocznie...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Nikt – NIKT – w historii playoffs nie miał jednocześnie tak dobrej skuteczności (86.7%) oraz przynajmniej 30 punktów i 15 zbiórek. Ostatnim graczem drużyny z Waszyngtonu, który dał jej 30/15 w meczu postseason był legendarny Moses Malone w 1987 roku

 

No i chwila chwały ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=7d4UV9bLrW4

Odnośnik do komentarza

gdyby się ktoś zastanawiał skąd u Gortata dzisiaj taka explozja to śpieszę z wyjaśnieniem. miałem go dzisiaj w Drive2TheFinals :banana:

Wizards są 1 porażkę od odpadnięcia ale to na Pacers ciąży presja. młodzi grają swoje i gdyby tylko potrafili utrzymać koncentrację w końcówkach to było by juz po serii. czas w końcu na pierwsze domowe zwycięstwo w serii i jedziemy bez kompleksów na game 7 do Indiany.

 

OKC zrobiło Clippers'om to co oni im mecz wcześniej. ciekaw jestem jak NBA wytłumaczy tego babola w końcówce.

Odnośnik do komentarza

Gortat zaszalał masakrycznie. Jak człowiek oglądał mecz to mu się aż morda cieszyła :) Gdyby ktoś mi 20 lat temu powiedział, że będziemy w półfinale konferencji meczu NBA oglądać Polaka, który będzie dominatorem na parkiecie to uznałbym to za fantastykę. Szacun! Ten mecz pokazał, jakie możliwości ma ekipa z DC. Uważam, że nie są na straconej pozycji, aby pokonać jeszcze Indianę. Jak już to było wcześniej zauważone. Dwa mecze przegrali na własne życzenie. Pora teraz na wygraną u siebie.

OKC miało więcej szczęścia niż umiejętności... ale i tak będzie tam game 7 i wszystko może się zdarzyć. Zobaczymy, czy dzisiaj w nocy Heat i Spurs przypieczętują awans, czy może jakieś niespodzianki będą? Te drugie dość wątpliwe.

Odnośnik do komentarza

Już na początku meczu Bill Simmons wymienił na Twitterze nazwiska sędziów i pytał, kto mógł dać im ważny mecz playoffów do sędziowania. "To się nie skończy dobrze". Wywróżył. Ten mecz był najbardziej dramatycznym w tych playoffach. NBA rozciąga czas: ileż się rzeczy wydarzyło w ostatniej minucie...

 

Clippers oczywiście przegrali też nieco z własnej winy. Mieli kapitalny mecz, kiedy wydawało się, że poza Westbrookiem nikt nic nie trafi (spoko, po następnej porażce znowu wszystko będzie jego winą). No ale ostatnia minuta - najgorsza minuta w karierze CP3, jak sam powiedział, nie tylko ze względu na faul. CP3 wygrał Clippersom wiele meczów, ale znowu przegrał ten kluczowy, gdy zespół dochodził do granicy sukcesu. 2-3 rzadko się odrabia (mniej niż 20%).

 

 

W skrócie, kolejny historyczny dzień. Moje życie zawodowe się wali od siedzenia tyle po nocach, ale co zrobić. Trudno uwierzyć, że jeszcze trzy serie, a i przynajmniej dwie jeszcze trwające jeszcze mogą podgrzać temperaturę na powrót.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to Stan Van Gundy został dość niespodziewanie zatrudniony przez Detroit Pistons. Powszechnie uważany jest za jednego z lepszych trenerów. Zobaczymy, co wyciągnie z Drummonda i Monroe... i enfant terrible tego trójkąta Josha Smitha.

Odnośnik do komentarza

Kolejny mecz i kolejna końcówka pełna nerwów. Nets wypuścili przewagę +8 na mniej niż 5 minut przed końcem, Heat wyszli, ale Nets prawie wrócili. Kłótnie o gwizdki nieuniknione, chociaż wydaje mi się, że nie było takich ewidentnie złych. Coraz częściej się zresztą zastanawiam, co ja właściwie wiem o przepisach gry w NBA. Regularnie odkrywam coś, czego nie wiedziałem o tym, co jak należy rozumieć.

Odnośnik do komentarza

Heat z problemami, Spurs bez problemów - mamy dwóch finalistów konferencji i czekamy na starcie kosy z kamieniem w finale.

 

 

 

Niespodziewanie, Steve Kerr został trenerem Warriors. Wszyscy myśleli, że podpisze z Knicks, ale jak się okazuje to Warriors dali mu więcej (5 lat, 25 mln dol.). Moim zdaniem Warrrios, w przeciwieństwie do choćby Pistons, nie są w sytuacji, gdzie łatwo będzie wejść na wyższy poziom - jest tam mało miejsca.

Odnośnik do komentarza

2 runda Spurs i Miami raczej do pieca (chociaż ostatni meczyk MIA był spoko), gdzie tam choćby do zawód SAS-GSW sprzed roku. Seria OKC-Clips za to dostarcza. Najwyższy czas, żeby Scottie pokazał, że jest choć trochę kompetentny. Ostatnie 2 mecze to porażka w jego wykonaniu. A no i Adams wyrasta na steal zeszłorocznego draftu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...