Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Tak można wsio paczeć z preseson ale ja się staram nie pglądać bo i tak pod koniec RS będę miał go już trochę dość. W tamtym roku np oglądnąłem ze 140 meczy w RS (wszystkie Gortata i największe klasyki) no i już byłem znużony. Czekałem jak na zbawienie na PO.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo nie był za bardzo ekscytujący. Było czuć na kilometr, że to preseson. Co cieszy to dobre mecze w preseson Marcina. Zobaczymy jaki będzie miał ten sezon, sezon, w którym od początku jest wdrożny, z nowym, wysokim kontraktem i wysoką 57 pozycją w rankingu ESPN.

Odnośnik do komentarza

Ja staram się zwykle w RS obejrzeć od 150 do 230, choć co słabsze pewnie przewijam jednak. Tak w ogóle to hej (hej tu Nba) wszystkim fanom NBA, pewnie z rozpoczęciem sezonu będę tu często gościł. Co prawda minęły czasy oglądania na żywo, ale nagrane spotkania też mają swoje plusy.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

No bo nie był za bardzo ekscytujący. Było czuć na kilometr, że to preseson. Co cieszy to dobre mecze w preseson Marcina. Zobaczymy jaki będzie miał ten sezon, sezon, w którym od początku jest wdrożny, z nowym, wysokim kontraktem i wysoką 57 pozycją w rankingu ESPN.

Chyba oglądamy inne wizards jak dobre mecze marcin od(pipi)ał w pre. No ale jeśli parę zbiórek i 4 pkt to dobry mecz to zapierdalam do stanów

Odnośnik do komentarza

To możę do naszego Fantasy na Yahoo byś chciał ? :) Bo brakuje nam 10 osoby do kompletu

 

W sumie czemu nie, daaawno w Fantasy się żadne nie bawiłem :)

A co do Walla, to nie tylko w pre-season mu rzuty nie wychodzą. Choć damn, w ostatnim sezonie ładny progres zaliczył, żeby zdrowie dopisywało to ze swoim atletyzmem i intuicją rozgrywającego (to coś co brakuje większości nowych PG) może dominować w przyszłości (ale jak Stefan Kura to rzucać nie będzie raczej).

Odnośnik do komentarza

Draft mamy w środę o 22, także jak coś pisz do http://www.psxextreme.info/user/17738-23kowal/ to Cię doda :) Gramy head2head, czyli każdy 1 na 1 przez tydzień itd + playoffy.

 

Jak ktoś jest fanem Lakers to polecam zaopatrzeć się na ten sezon albo w więcej alkoholu, albo jakieś środku uspokokajające. Byron Scoot postanowił iść na przeciw trendom i Lakers mają nie rzucać za trzy, tylko rzucać z pół dystansu i wbijać pod kosz. Pewnie Kobyemu to pasuje, bo trafia najwiecej w lidze z poldystansu (z marna skutecznoscia bo to sa ogolnie rzuty nieefektywne). Kilka cytatów z trenera LAL:

 

 

Nasz plan to atakować obręcz. Podoba mi się fakt, że oddaliśmy tylko 10 rzutów za trzy punkty. Jeżeli będziemy rzucać 10 do 15 w meczu, myślę, że to będzie dobra mikstura pomiędzy dostawaniem się pod kosz i rzucaniem trójek.

 

 

Nie wierzę, że wygrywają mistrzostwa. (rzuty za 3)

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

 

 

No bo nie był za bardzo ekscytujący. Było czuć na kilometr, że to preseson. Co cieszy to dobre mecze w preseson Marcina. Zobaczymy jaki będzie miał ten sezon, sezon, w którym od początku jest wdrożny, z nowym, wysokim kontraktem i wysoką 57 pozycją w rankingu ESPN.

Chyba oglądamy inne wizards jak dobre mecze marcin od(pipi)ał w pre. No ale jeśli parę zbiórek i 4 pkt to dobry mecz to zapierdalam do stanów
To masz refleks post był pisany po 3 pierwszych meczach pre w których Marcin był statystycznie DD, natomiast dwa ostatnie o których piszesz to straszny piach. Pozdrawiam Wojtek Michałowicz. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Przetłumaczenie "mixture" w tym kontekście na "mikstura". "To będzie dobra mikstura pomiędzy dostawaniem się pod kosz i rzucaniem trójek". Wow. I ten portal nie chciał zatrudnić mnie.

 

 

 

Co do Lakers, szykuje się beka jak co roku, ale poczekajmy na mecze o stawkę. Sparingi przed sezonem to wiecie... rok temu najlepsi byli w nich Pelicans.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Przetłumaczenie "mixture" w tym kontekście na "mikstura". "To będzie dobra mikstura pomiędzy dostawaniem się pod kosz i rzucaniem trójek". Wow. I ten portal nie chciał zatrudnić mnie.

 

 

 

No niesamowicie dziwne, że nie chciał :teehee: Straszne to jest, że nie przetłumaczyli mixture jako mieszanka, tylko mikstura, cofam abonament !

Odnośnik do komentarza

Szóstygracz.pl - ludzie, którzy nie umieją pisać, specjalnie dla ludzi, którzy nie umieją czytać.

 

Żeby nie było, szanuję Maćka osobiście, za rozległość wiedzy, rozumienie tematów o których pisze, to też dzisiaj rzadkość wśród pisarzy, ale... też czasami komicznie się czyta jego zdania wypchane podobnego rodzaju kalekimi okazami Ponglishu. O Kujawińskich i innych nawet nie ma co mówić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście dziwne, że gość "myśli" po angielsku czytając w 99% artykuły po angielsku, oglądając mecze po angielsku itd. Jak widać dużo więcej jest w Polsce nie umiejących czytać, skoro idea 6G się sprawdziła, niż super inteligentnych, oczytanych dr. hab. czytających Twojego bloga :)

Odnośnik do komentarza

No w to chyba nikt nie wątpi. Dzisiaj dla ogółu ludzkości słowo "mikstura" jest zbyt tajemnicze, żeby można go było użyć w jakimkolwiek zgodnym ze znaczeniem sensie, za 5 lat może będzie to już "kanapka", a potem już żadna strona z tekstem zamiast filmików podpisanych emotikonkami nie będzie miała więcej niż 10 wejść w tym kraju. Jestem tego świadom, ale chyba wolno wyrazić swoją opinię. Na forum dyskusyjnym...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co Ci się nei podoba w 6G, czy jego amerykanskosc, czy czasem prostosc jezyka, ale goscie wykonuja mega prace i moim zdaniem poziomem tekstow, analiz, zapowiedzi itd nie odbiegaja w tej chwili mocno od tego co mozemy na espn, yahoo czy innym sbnation przeczytac. Chyba nikt nie oczekuje od strony poswieconej sportowi uprawianemu przez niezbyt wyedukowanych i madrych afroamerykanow jezyka na poziomie Szymborskiej.

Odnośnik do komentarza

Burba burba ghe ghe :))))). Już pasi? To zdanie jest prześmieszne i tyle, sorry. Musicie mi wierzyć na słowo: dla kogoś umiejącego czytać to taki odpowiednik tego filmiku, jak pies ciągnie smycz i dziecko się przewraca twarzą plask na ziemię. Sorry że wiem, co znaczy niesamowicie pseudointelektualne słowo "mikstura", no ale dzięki, teraz już wiem, że tylko wyjątkowo nieudaczni ludzie je znają, że na tym etapie jesteśmy. No tępy jestem i nie nadążam za światem w tym względzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...