Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

To nic straconego. Można po SGP oglądać a jutro z rana GSW-NOP i resztę.

Ja mam LP 3 rok z rzędu na cały sezon + PO używam appki na ps3/4 ze sklepiku USA - NBA game time.

Każdy mecz NBA w kilkudziesięciu calach w full HD, z dźwiękiem przestrzennym to spełnienie szczeniackich marzeń, jak to paczalem na 1 transmisję tygodniowo na TVP2...

 

Ile rocznie kosztuje cały sezon plus po? Co prawda chyba nigdy nie oglądałem żadnego meczu na  żywo, ale jakoś NBA i NHL od zawsze mnie jarają i teraz chciałbym się jakoś zagłębić w ten temat. Od przyszłego miesiąca będę miał NSport+, ale to pewnie będzie 2-3 mecze tygodniowo :/

Odnośnik do komentarza

W tym roku ze zniżkami płaciłem jakoś 400 zł na nasze (dla nowego to z 460 ?). W NBA LP nie trzeba oglądać meczy na żywo. To jest w tym piękne, że odpalasz sobie kiedy chcesz i gdzie chcesz.

Co NSport to tam kiepsko z meczami, czasami dadzą jakąś powtórkę. Mecze lecą na C+ Sport i czasami C+ family.

Odnośnik do komentarza

Mecz w Toronto byl nie do ogladania, nawet z kumplami w trakcie urodzin plakalismy nad kolejnymi pudlami. Pelicans zaskoczyli na plus, a zwlaszcza Davis, kilka madrych ruchow i Pelicans wskocza na stale do osemki zachodu.

 

No i Rose, to chyba byl jego najlepszy mecz do ogladania od momentu pierwszej kontuzji w 2012 - dynamika, naskok, atletyzm, cos pieknego.

Odnośnik do komentarza

Komu kibicujecie w Playoffach? Muszę jakoś zaleczyć rany po Lakersach, więc stawiam na Chicago ze względu na Gasola i Rosa.

Ja na wschodzie sercem jestem za Wizz i Bulls. Natomiast na zachodzie kibicuję Gsw, Memphis, Sas i Portland. Mam nadzieję, że jedna z tych 4 drużyn wygra zachód.

 

Wymarzony finał to Wizz/Bulls z GSW.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Cavs wygrali ten mecz na sporym luzie. nie widzę póko co szans na choćby 1 mecz dla Celtów. LBJ wie, że każdy dzień odpoczyku jest na wagę złota i nie będzie chciał się z nimi bawić w 5 meczy. tym bardziej, że sami sobie takiego przeciwnika wybrali ostatnimi zagrywkami w sezonie regularnym.

Odnośnik do komentarza

brawo Spurs, nie wiem tylko czy to nie było pyrusowe zwycięstwo bo bez Parkera dalej ani rusz. Mills tak całych pla-offs raczej nei zagra.

Portland jaka słabizna... nie wierzę, że brak Mathewsa aż tak zabolał tą drużynę. LMA chyba będzie powoli pakować walizki.

w Dallas wypadają Parsonns i Rondo także chyba sweep dla Rakiet.

Odnośnik do komentarza

W Portland po prostu szpital, nie ma kompletnie sg (starterem Crabbe ? Serio?), Kaman, Wes, Affialo out. LMA ciągle na zastrzykach, w dodatku grają z MEM, które kompletnie im nie leży (4-0 w RS), więc wynikom się nie dziwię.

Nie przechwalałbym też Blake'a, to on zawalił mecz LAC, fatalna strata na koniec plus anonimowa dogrywka. Ja nadal stawiam na Spurs w tej serii.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...