Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

niezła beka z tej foty. musiałem wygooglać bo myślałem, że Raf troluje hehe.

Kyrie wrócił do gry. 12pkt 4as.2 st. i 2 trójki w zaedwie 18min. oczywiście przeciwko Sixers to żaden wyczyn ale najważniejsze, że Irving wyglądał jak by ostatni mecz zagrał wczoraj.nie bał się ani rzucić, anie zagrać one-on-one, ani wjechać pod kosz. szybkość i wizja również na poziomie.

ze wszystkich pytań z kategorii "co by było gdyby" jedno z najwyższych na mojej liście zajmuje "(...) gdyby Love i Irving byli w pełni zdrowia na zaszłoroczne finały". na szczęście na jego uaktualnioną wersję odpowiedź możemy dostać już za pół roku.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.nba.com/standings/team_record_comparison/conferenceNew_Std_Cnf.html

9 drużyn na wschodzie jest powyżej 50% zwycięstw, na zachodzie 6...sezon jeszcze długi i wiele może się zmienić a ja nie wiem czy to Wschodnia Konferencja tak nam urosła czy też zachód wpadł w zapaść.

 

terminarz GSW od 18 stycznia wygląda tak: @CLE, @CHI, IND, SAS, DAL. Oj będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to GSW chyba wszystkim pokazał - nie widzę nikogo innego z pierścieniem na koniec play-off.  No chyba, że Curry mocno się połamie - utrzymując względne zdrowie to Wojownicy pewnie i w przyszłym sezonie nie znajdą przeciwnika.

Jako, że dawno nie pisałem:
Rozwój rookies napawa mnie optymizmem. Dawno nie było tak znaczącej fali młodych graczy.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj www.nbatickets.com

 

Z ciekawostek dotyczących nadchodzącej agentury, to Warriors wykonując niewielkie ruchy i dzięki najlepszemu w lidze kontraktowi Curry'ego mogą latem bez problemu dać maxa Durantowi, troche przerażające jak mogłaby zdominować tą lige piątka Curry, Thompson, Durant, Green, Ezeli. Do Wizards raczej nie pójdzie, bo nie ma do czego - słaby trener, stary frontcourt, prawdopodobnie Beal do końca kariery będzie grał na limicie minut.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

wczoraj dyskutowaliśmy z kumplem o rekordzie Bulls i przyglądając się tabeli oraz terminarzowi doszliśmy do wniosku, że może on zostać pobity dwukrotnie w jednym sezonie! o ile GSW musieli by się postarać żeby go nie pobić to SAS mają spore szanse chociaż go wyrównać, jeśli tylko Pop nie odpuści końcówki sezonu kiedy już będą mieli bezpieczne 2 miejsce.

 

chyba najlepsze co nba.tv wyprodukowało do tej pory. nigdy się nie nudzi

Odnośnik do komentarza

Ciekawe kogo zatrudnią w Minnesocie? Towns już gra jak All-Star, w pierwszym sezonie swojej kariery, z dobrym trenerem będą groźni w przyszłym sezonie (nawet bardzo) - coś tam w plotkach było o Thibodeau, imo do tak młodej i atletycznej drużyny pasowałby idealnie.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...