Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

Melo żegna się powoli z NY. oby tylko Celtowie nie połasili się na wymianę. w tej chwili są drugą obok Wizards drużyną z czołówki wschodu, która nie przeszła implozji czy też innego rodzaju kryzysu i mimo chwilowej straty Bradley'a idą do przodu (7-3 w ostatnich 10). ściągnięcie Anthonego to niebezpieczna gra z chemią drużyny w szatni i na parkiecie. ta ekipa już się ukształtowała, wszystko idzie w dobrym kierunku i szczerze wątpię aby Melo mógł zmienić coś na lepsze.

Wizz już są po kryzysie. Mieli go przez pierwszy miesiąc rozgrywek;)

 

Wracając do tematu Melo w Bostonie. Nie i jeszcze raz nie. Obrona leci od razu w dół, chemia siada, a Tomaszek w q4 traci swój kosmiczny luz.

Odnośnik do komentarza

Co za mecz. Dla mnie na razie akcja sezonu. Cavs czują już oddech pozostałej trójki na plecach, więc pora wrzucić wyższy bieg. Tegoroczne półfinały na wschodzie zapowiadają się mocarnie. Oby tylko zdrowie wszystkim dopisało.

 

ed.nikt tutaj nie współczuje Zachowi LaVine? ja bardziej bym się przejął gdyby miał startować w konkursie wsadów.

a skoro o nim mowa... Gordon musiałby się na prawdę postarać żeby tegorocznego nie wygrać.

Edytowane przez 23kowal
Odnośnik do komentarza

Ew "sędziowie" postawią na kogoś innego.

 

Tymczasem Demarcus Cousing o ponad miesiąc pobił "rekord" i otrzymał 16 technicala, dzieki czemu dzis bedzie zawieszony i za kazde nastepne 2 odcierpi 1 mecz pauzy. Do tego obraził się na świat i zawiesił konta na Instagramie i Twitterze.

Chociaż do rekordu Rasheeda mu sporo brakuje, bo jeszcze 26 :)

Odnośnik do komentarza

Pojednanie z byłymi graczami Knicks :D :D :D Wyraz twarzy mówi wszystko

 

dolan-spree.jpg

 

Co myślicie o lidze BIG3? Ja liczę bardzo chociaż na streaming, jest tam mnóstwo charakternych graczy z lat 90, jest Allen Iverson w roli gracza i coacha, Jason "White Chocolate" Williams, format draft combine (Sprewell chyba musi być bardzo spłukany, skoro dołączył do draftu). Będą grali oczywiście 3 na 3 na jeden kosz, czyli streetball, ale kurde jak to będzie jeździć po stanach w dużych halach z odpowiednią otoczką to może być mega, coś jak NBA Jam na żywo :)

 

16681583_632247300296794_414266962905317

 

16427462_628299167358274_737605284403115

 

16142187_622038921317632_108817970880587

 

15994887_617651678423023_171014441009427

Odnośnik do komentarza

DeRozan dopiero co podpisał nowy kontrakt a Lowry ma chyba opcję na kolejny sezon.

Raptors na papierze są teraz zdecydowanie faworytem do zdetronizowania Cavs ale czas pokaże czy stworzą drużynę zdolną pokonać LeBrona. bo póki ten koleś jest na parkiecie będą musieli dać z siebie 110%.

a w międzyczasie wypadł z gry Jabari Parker. kolejny po LaVinie młody gracz, i kolejna młoda drużyna traci szansę na zdobycie bezcennego doświadczenia w play-off. (tak, wiem. Minnesocie sporo brakowało ale szansę mieli)

Odnośnik do komentarza

Reszta graczy będzie dobierany z draftu :)

 

Latrell Sprewell, JR Rider, Earl Boykins, Brian Cook and Mahmoud Abdul Rauf have all joined the draft pool for #BIG3.

 

The #BIG3 Draft Combine is coming! Players like Kenny Anderson, Jamario Moon, Smush Parker, Ruben Patterson and Etan Thomas have already signed on.

 

I bedzie rzut za cztery :) Gra do 60 pkt, zasady streetballowe na jeden kosz.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Coraz bardziej mnie intryguje ta liga Ice Cube'a. Oby dało się to oglądać. Ma ktoś linka do przepisów?

Co do fantasy to akurat w obu ligach idzie mi całkiem dobrze bo pierwszy raz od kilku lat w końcu poświęciłem godzinkę na przygotowanie do draft. Ale play offs w h2h rządzą się swoimi prawami także z fanfarami poczekam do końca sezonu.

Odnośnik do komentarza
Nigdy wcześniej nie czytałem spisanych zasad streetball'owych. Podstawowa różnica do tych, które my używaliśmy na podwórku to "przechodnia" piłka po każdym koszu. Dla mnie podstawowa zasada dodatkowo zmuszająca do obrony. Brak konieczności wycofania piłki po przechwycie to druga różnica. Mogą się zdarzyć wątpliwości czy był steal czy już blok. A strata w trumnie to praktycznie pewne -2pkt. Zasad 3sek. na podwórku nie praktykowaliśmy - wiadomo - ale te tutaj wydają się logiczne. W ofensywie wymuszają ruch i zapobiegają graniu inside-outside, które jest zbyt widowiskowe. A gdyby grał Shaq to bez niej byłoby pozamiatane:)
Odnośnik do komentarza

Co za noc w niedzielę, Anthony Davis bije rekord Wilta zdobywajac 52 pkty, a na konferencji prasowej po meczu Cousins dowiedział się, że Kings oddali go do Pelicans za w sumie nic, bo B. Hield, T. Evans, L. Galloway, pick w 1 rundzie tegorocznego draftu to nie jest dużo za superstara. Najbardziej fascynujace jest teraz, jak beda grac Pelicans w wersji Twin Towers, zapowiedź nowego trendu w NBA?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...