Skocz do zawartości

NBA


Rekomendowane odpowiedzi

1. CHI -- Derrick Rose

2. MIA -- Michael Beasley

3. MIN -- O.J. Mayo

4. SEA -- Russell Westbrook

5. MEM -- Kevin Love

6. NYK -- Danilo Gallinari

7. LAC -- Eric Gordon

8. MIL -- Joe Alexander

9. CHA -- D.J. Augustin

10. NJN -- Brook Lopez

11. IND -- Jerryd Bayless

12. SAC -- Jason Thompson

13. POR -- Brandon Rush

14. GSW -- Anthony Randolph

 

Z tym, że McHale (menadżer T'Wolves) wymienił już Mayo na Lovea i Millera (przede wszystkim), w sumie jako fan wilków nie wiem czy się cieszyć czy płakać, tworzy się nawet fajna 5:

PG Foye,

SG McCants,

SF Miller,

PF Love,

C Al Jefferson.

 

Ale z drugiej Mayo to BEDZIE gwiazda, przyszły gracz All-Star, kto wie czy nie MVP (w dalszej przyszłości), a Love... no talent ma, serce do gry ma, bardzo dużo pracuje, ale...

Odnośnik do komentarza

Przesadzasz, tak naprawdę Wolves pozbyli się Jarica, którego kontrakt był cholernie przesadzony. Płacili mu krocie praktycznie za nic. Miller powinien im pomóc w poprawieniu zdobyczy punktowej, McCants to samo, Foye musi tylko złapać rytm po tych wszystkich kontuzjach, a Jefferson to prawdziwa maszyna do double-double. Akurat wilczki mają świetlaną przyszłość przed sobą.

 

Mayo to już jest gwiazdorem od kilku lat i tak naprawdę to IMO tegoroczny draft jest sporo przehypeowany xD

Edytowane przez kendzior
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gortat znalazł się w drugim zespole summer league. Myśle, że spokojnie byłby w pierwszym ale wiadomo, że gwiazdy z draftu trzeba wyróżnić. Miał chyba najlepsze staty z graczy wysokich i najwięcej bloków. Mam nadzieję, że będzie grał ze 20 min na mecz w przyszłym sezonie, umiejętności na to ma, w dodatku to bardzo rozwojowy gracz i jest bardzo aktywny podczas meczu.

Szkoda, że Rose mimo kontuzji się za dużo nie pokazał, raczej mu ufają i wierzą w talent, więc będzie grał co najmniej 30 min, jako rookie. Beasley pierwszy mecz zagrał na miarę możliwości, ale później było tylko gorzej. Z trójki najlepiej wypadł Mayo, który kosił w każdym meczu, regularnie ze skutecznością ok 42%.

Możemy się zabawić w obstawianie, kto będzie rookie of the year :).

Mój typ: Rose albo Love ;).

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Na razie na ROY zapowiada się Rose :). Moje przewidywania się spełniły, Rose-Wade, Beasley-Carmelo, Mayo-Allen. Oden też jest dobry, tylko z tymi jego kontuzjami to na dłuższą metę nic konkretnego z niego nie będzie.

W Clipersach miał być super skład a jest kupa, Baron sobie tam chyba jaja robi, a kaman i Camby średnio się sprawdzają w jednym zespole.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to na razie najlepiej radzi sobie O.J. Mayo. Wczoraj niezwykle błysnął niejaki Anthony Morrow z Warrior, zdobywając 37 punktów. To mogą być godni rywale dla Beasley'a i Rose'a.

 

Sezon na razie bez zaskoczeń. Na górze Celtics i Lakers. Cieszy mnie fantastyczna postawa Cavaliers (siódme zwycięstwo z rzędu) - ostatnie transfery jednak się opłaciły, a Mo Williams to to, czego drużyna potrzebowała. LeBron oczywiście gra doskonale, ciągle notując masę widowiskowych zagrań, koszącą ilość punktów oraz sporo zbiórek i asyst. Nadszedł czas, by James został MVP. Z takimi wynikami jego drużyny, jak teraz, nie może być innego faworyta.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj niezwykle błysnął niejaki Anthony Morrow z Warrior, zdobywając 37 punktów. To mogą być godni rywale dla Beasley'a i Rose'a.

 

Ciekawe kiedy Gortat będzie miał okazję w pełni błysnąć :/ . nie widziałem wszystkich bloków Gortata, ale ta ilość w 4 min per game o czymś chyba świadczy.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mi niezwykle podoba się gra Chrisa Paula z New Orleans Hornets. CP3 gra niesamowicie, jego asysty są nie do opisania. Zdecydowanie numer 1 wśród PG w NBA. Oglądałem ostatnio mecz Boston - LA Lakers, bardzo dobry kawał koszykówki. Garnett i Pierce z pomocą Allena i Rondo mają wielkie szanse na powtórzenie sukcesu. A Gortat z Pistons dzisiaj słabiutko zagrał, bywa (tylko 5 min, bez zbiórki, punktu i asysty)

Odnośnik do komentarza

CP3 jedzie na samych wjazdach i wtedy asystuje. Nash nie musi wjeżdać, aby popisać się asystą, jego technika wystarcza, aby sadzić flash pass, w dodatku ma lepszy rzut, reasumując na pozycji PG i SG jest lepszy od CP3, takie moje skromne zdanie ;).

 

Zauważyliście, że Gortat ma słaby mecz, Magic przegrywają :P, to o czymś świadczy. Dzisiaj liczę na dobry występ naszego rodaka w NBA. Zwykle tego nie robię, ale dzisiaj się poświęce, wstane i obejrzę Chicago - Magic, magic pewnie wygrają przywagą jakiś 10-15 pkt, ciekawe, czy moje przewidywania sie sprawdzą?

 

Fajnie byłoby, gdyby Gortat przeszedł do jakiegoś teamu, gdzie grałby regularnie min. 30 min, może byłby pierwszym polakiem all-starem w historii...na razie liczę po cichu na sixth man, ale to pewnie niemożliwe :/, Takie marzenia :).

 

Że tak zacytuje:

"Wczoraj w ostatnich sekundach pierwszej połowy miało miejsce kuriozalne zagranie jakiego nigdy nie widziałem w życiu. Piłka dla TrailBlazers, Nate McMillan zgłosił zmianę. Z parkietu miał zejść Greg Oden, a wejść chyba któryś z obwodowych. Tymczasem Oden się nie zorientował, podobnie jak i reszta drużyny - i nagle na parkiecie znalazło się sześciu graczy TrailBlazers.

 

Padły punkty. I teraz najciekawsze - kosz został zaliczony. McMillan dostał dacha, a Celtics jeden rzut osobisty. Zna ktoś przepisy? Gdyby nie te dwa punkty to blablabla Wiecie co dalej. "

źródło: http://zawszepopierwsze.blox.pl/html

 

WTF? Oglądał ktoś ten mecz?

Edytowane przez Kame
Odnośnik do komentarza

Liczysz, że będzie six-manem w Orlando czy dostanie nagrode całej ligi?:)

Ciekawe czy po kiepskiej grze z Detroitami Van Gundy da Marcinowi szansę w rywalizacji z mitycznymi dawniej Bykami.

 

Nash jest bardzo dobry, jeden z 3 najlepszych PG w lidze, ale to Paul jest najlepszy. W tamtym roku nawet ocierał się o MVP. Niesamowicie penetruje i oddaje piłki, najwięcej asyst i przechwytów. Nash ma lepszy rzut, ale CP3 wcale nie ma go słabego. Dziś w nocy np zaliczył triple-double. Chris także wrzuca na alley-upy, ogólnie gra bardzo fajnie dla oka. Wejdź na stronę nba.com i zobacz :Game Racap" z meczu Hornets z chyba Wizardsami. Moc.

 

Nash miał świetny okres jak w Suns grał Marion i ta ekipa grała radosną i skuteczną koszykówkę.

 

Edit: Apropo 6 graczy w Portland, w skrócie tego meczu z Bostonem pokazali dokładnie jak było ich 6, polecam zajrzeć:)

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

Nash ostatnio kwasi strasznie, bo Raja przeszedł do Bobcats. Jak można przeżywać w taki sposób zmianę zespołu przez przyjaciela, to ja nie wiem. CP3 gorszy? Stary, on wszystkie sezony ma świetne, ani razu nie zwalniał i zrobił z Hornets drużynę na miarę PO. Mam nadzieję, że zrobi na miarę mistrzostwa, bo szerszenie są moją ulubioną drużyną, szkoda, że Baron odszedł z nich :/

Odnośnik do komentarza

ale szerszenie mają bardzo dużą konkurencje na zachodzie i będzię ciężlo z LAL :] a nasz rodzynek miał udany występ 14 pkt, 7 zb i 2 bloki i dobra skuteczność mam nadzieje że przedłuży kontrakt z orlando bo może sie jesczcze wiele nauczyć od Howarda, a dopiero później sie przenieś np do NYK i razem z lebronem który pewnie tam przejdzie stworzyc mistrzowski duet, troche sie człowiek rozmażył :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...