Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moze ja cos zle sciagnalem....

Na turnieje narazie sie nie zapowiada..

Ja juz od 2-3 lat olalem cala ta scene i turnieje... to juz nie to samo co kiedys... nie ten klimat nie Ci ludzie...

A wogole to malo gram ....

RedKyubi A Ty ktos wogole bo jakos Cie nie kojarze po nicku z forum smile.gif

 

hehe.. a nick "joecole" lub facet który dawno temu grał w Opolu, ty wtedy wygrałeś na ps2 a ja na psx'e ;)

Odnośnik do komentarza
Ok, ale roznice miedzy PS2, a PS3 sa diametralne, wiec u Ciebie to i tak wyglada inaczej. Juz wolalbym grac nadal w PES'a 6 niz 2009, bo dla mnie tez strzaly z roku na rok sa coraz bardziej z(pipi)ane. <_<

 

Bzdura, rozegrałem już wiele meczy. Dosłownie przed chwilą Armandem Traore (a to nie wynitny "bombardier") walnąłem taką bombę, że mucha nie siada.

 

Trening czyni mistrza - proste.

 

Odnośnik do komentarza

 

Z tym Option Filea to spróbujcie tak:

-wejdz do tego spakowanego pliku(jest tam opcja READ ME i PS3)

-zaznacz tą PS3

-następnie WYPAKUJ DO

-znajdz tam swojego pena i OK.

-teraz w pend.powinien byc folder PS3,a w nim SAVE DATA,a z kolej w tym te pliki z save

-w konsoli natomiast w Game znajdujemy Save Data Utility

-tam wchodzimy i mamy dostęp do USB Device(to jest nasz pen)

-wchodzimy i mamy dostęp do save Pro Evolution Soccer 2009(edit data)

-wciskamy trójkąt i copy ;)

Musi działac.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Moze ja cos zle sciagnalem....

Na turnieje narazie sie nie zapowiada..

Ja juz od 2-3 lat olalem cala ta scene i turnieje... to juz nie to samo co kiedys... nie ten klimat nie Ci ludzie...

A wogole to malo gram ....

RedKyubi A Ty ktos wogole bo jakos Cie nie kojarze po nicku z forum smile.gif

 

hehe.. a nick "joecole" lub facet który dawno temu grał w Opolu, ty wtedy wygrałeś na ps2 a ja na psx'e ;)

 

A no jasne ze Cie pamietam...

Z turniejow na PS2 tez.. przeciez bywales nie raz nie dwa.. :P

A no stare dobre czasy , gdzie jezdzilo sie na kazdy prawie turniej ... ehhh ten klimat..

 

A co do strzalow to jakas paranoja co wy tam wypisujecie..

PES 2009 ma za(pipi)iscie realistyczne strzaly !!! Tylko trzeba wiedziec kim i z jakiej pozycji walic...

Czy taki np Brozek strzelil kiedys bramke z 25 metrow ? NIGDY !!!!! Wiec nie pierniczyc mi tu ze brak realizmu

Odnośnik do komentarza

Prosze was o pomoc bo moj angielski jest znikomy mam taki problem wykasowalem konto z konami, wiec nie moge grac online dlatego ze klucz jest przypisany do jednego konta ktore wykasowalem. Niewiem co mam zrobic teraz zeby odzyskac klucz do nowego konta. Moze ktos ma taki sam problem jak ja. Pomocy.

 

Co oni tu namazali moze mi ktos przetlumaczyc sory za klopot.

 

*****THIS IS AN AUTO-ACKNOWLEDGEMENT - PLEASE DO NOT RESPOND TO THIS EMAIL.*****

 

Thank you for contacting Konami online customer support. Konami has received your email and will respond to your request in the order that we received them. We aim to answer your query within three business days.

 

Please understand that although we are aiming to answer your query as soon as is possible, an increased reply delay may arise during the beginning of a week, or for complex and specific technical advice.

 

The reference ID for this interaction is 2008110510003836, and will be located in the subject line of our response back to you. Please make sure that this ID is located in the subject line of all following correspondences regarding the same topic.

 

Again, thank you for contacting our online support team.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Zmieniam zdanie - narazie nowy pes zaczyna mi się podobać , czuje już piłke , ładne bramy wchodzą , wrzuty stały się moją nową bronią ale do strzałów dalej mam lekkie ale ,teoretycznie arboos ma racje że brożki nie powinny strzelać z 25 metrów (:P) jednak mimo to niekiedy ta piłka leci jakby się jej niechciało . Dzis miał być ponoć patch ze składami ...oczywiście nic mi nie wyskakuje..... kochane konami .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza

czekam na patcha czekam i ni ma! szumnie zapowiadany patch na 5 listopada... hmmm poczekam do rana albo sprobuje po polnocy. a jak u was panowie?

 

ps. kto chetny na mala partyjke w pes 2009? Chcialbym zbadac jak wyglada sprawa z lagami gdy gramy z kims z Polski. A przy okazji dobrze se walnac partyjke ze wspolforumowiczami. Widzicie moj PSN ID, zapraszam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...