Skocz do zawartości

Burnout Paradise


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

jak najbardziej jestem chętny do robienia jakichkolwiek on-linowych acziwów.

poza Criterion Fever nie mam żadnego...

 

może po prostu umówmy się na jakąś dłuższą sesje w 8 graczy do robienia zwykłych czalendży.

 

w takim razie zacznę robić listę:

1. zimzvm

2. WampisPL

3. Jimmy PL (jak tylko będzie miał naprawioną konsolę)

4. Colin84PL

5. kolega 1 Colina84PL

6. suli

7.

8.

 

lista rezerwowa (osoby bez dodatku CnR)

1. kolega 2 Colina84PL

 

chętnych proszę od podawanie swojego gamer taga, co bym mógł wpisać do listy.

wstępnie proponuję najbliższy weekend (pora wieczorna+). może uda się dostosować termin dla wszystkich ; ]

 

EDIT > w związku z tym, że CnR można robić we dwóch, to zbieramy się do powalczenia w standardowych czalendżach. dodatek 1.8 najpewniej wymagany.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

a po co Ci aż tyle ludzi do gliniarzy? ofkors przy większej ilości ludzi większy fun ale zaliczyć dodatek można we 2 osoby.

w sumie chwilowo nie mam w co grać tak intensywniej to daj znać na Live, dołączę się do burnouta. do challengy 1-2 osoby chętne jeszcze bym miał.

Odnośnik do komentarza

ok, dodaję do listy chętnych. jak uda nam się zebrać wystarczającą liczbę użytkowników, postaram się dostosować termin do wszystkich i poczallendżujemy co nieco.

 

1. zimzvm

2. WampisPL

3. Jimmy PL (jak tylko będzie miał naprawioną konsolę)

4. Colin84PL

5. kolega 1 Colina84PL

6. sulidiapl

7. Tosh PL

8.

 

lista rezerwowa (osoby bez dodatku CnR)

1. kolega 2 Colina84PL

 

chętnych do zrobienia Cops n Robbers zapraszam z osobna... w zasadzie wystarczy jedna osoba, gdyż ponoć we dwóch/dwójkę da się też pograć w ten tryb.

Odnośnik do komentarza

nie ponoć a na pewno w 2 osoby można zrobić CnR bo sam tak zrobiłem :)

 

na osiem osób to ciężko będzie zebrać wszystkich w jednym czasie. można porobić co nieco w mniejszym stadzie a z achivem za 8 można iść na żywioł w "obcym" lobby. sam kiedyś wykorzystałem że nic konkretnego nie robili i strzeliłem 6 rekordów. wygrać wyścig też nie jest ciężko. w zasadzie pewnie prędzej sam to zrobisz niż zbierzesz wszystkich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...