Skocz do zawartości

HAWX


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To, że ktoś wytyka grze niedoróbki (dość chamskie zresztą) nie oznacza jeszcze, że nikt jej nie kupi. Inaczej podchodziłoby to pod ślepą miłość.

Podejrzewam, e gra skończy tak jak EndWar, które sprzedało się w ciut więcej niż milionie egzemplarzy an wszystkie konsole.

Sam raczej wezmę na PC bo szkoda mi na to wydać 200zł (a w multi i tak nie gram zazwyczaj).

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Widze ze troszeczke temat umarl a od piatku mam przyjemnosc obcowac z ta gra.

Gra naprawde niezla nie mialem wczesniej do czynienia z AC wiec nie mialem zadnych oczekiwan (jedyne na co liczyle to brak bzdetow ktore widzialem w AC jak latace samoloty fortece czy cos w ten desen;))

W grze mamy 18 misji czas przejscia na elite to na kazda zajelo mi moze 30-50 minut (wlacznie z rozpracowaniem np gdzie sa SAM'y itp) - mimo krotkiego czasu milo jest sobie powtorzyc misje jakas inna maszyna (F4 Wild Weasle rules - mam straszny sentyment do tej maszyny) ale najwiekszy jak dla mnie fun bije z multi. Mozemy sobie ustawic w opcjach np walke na same dzialka albo ograniczona liczba rakiet (wtedy ma to sens bo inaczej to kazdy napina rakietami tylko)

W grze zdobywamy rangi za ktore odblokowuja sie samoloty/wyposarzenie/mapy a takze jak do tej pory odblowolo mi sie inne malowanie Mig29.

W zakladce Pilot records mamy sporo roznych osiagniec ot chocby przeleciec 30m nad ziemia w trybie assistance off, zestrzelic ilus tam przeciwnikow itd

Liczba samolotow jest naprawde niezla i jest w czym przebierac, scenerie tez sa ciekawe od pustyni, po tereny gorskie afganistanu, brazylia, karaiby, japonia.

W singlu jest kilka rodzajow misji, mnie osobiscie podpasila misja spojler : [/color]w ktorej musimy zniszyc radary wroga latamy na dosc niskim pulapie, wokol pelno stref z wyrzutniami SAM, naprawde swietny etap Spojler off

 

Smialo moge polecic i do zobaczenia w przestworzach.

PS Bestia dawaj szybciej bo bysmy sobie pofruwali:P

 

Odnośnik do komentarza

Także już trochę pograłem i gra jak na razie prezentuje bardzo ciekawą konkurencję dla Ace Combat 6. Według mnie fabuła jest STRASZNIE amerykańska (czyt. naciągana -

najpierw pomagamy obronić się państwom w Ameryce Połódniowej, a gdy wróg przychodzi do USA to bronimy Waszyngtonu czy eskortujemy Air Force One

), ale nie zmienia to faktu że gra jak dla mnie jest co najmniej tak samo dobra jak AC. , + mamy "zapomniane" patenty takie jak np. flary czy innowatorski tryb Assistance. Jestem w połowie kampanii, ale jak narazie gra się świetnie, będę musiał jeszcze tylko obczaić coopa i multi :)

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

bardzo podobne pytanie (dokładnie to drugą jego część) zadałem jakieś 2-3 tyg temu na x360a.org i dostałem info, że co prawda serwery nie tętnią życiem, ale problemów ze znalezieniem chętnych do gry nie ma. sam się nad tym tytułem wciąż zastanawiam, ale mam jeszcze jakieś 4-5 gier do ogrania, to nie spieszy mi się z zakupem.... chyba że jakaś okazja się trafi : ]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...