Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najchętniej bym zobaczył cooperative, każdy biegnie swoją trasą i w momentach zagrożenia przekazuje drugiemu graczowi torbę. Ewentualnie wyścig - przeciwnika widzimy w czasie rzeczywistym, ale jako "ducha" (tak zeby nie koldiowac ze soba) i kto pierwszy ukonczy plansze. Pod koniec mogłaby być również punktacja za styl itp.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukończyłem demko 2 razy i muszę przyznać, że giera jest naprawdę konkret, w końcu coś świeżego! Czekałem na nią od momentu gdy się dowiedziałem, że tylko powstaje, ale miałem wahania po obejrzeniu kilku gameplayów czy to nie będzie monotonne, ale demo rozwiało moje wątpliwości i nie powinno być z tym problemów :D

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem troche tych zachwytow. 10/10 ?? XD

Przeszedlem demo 3 razy i mam dosc, zajawki ktore pokazane sa po demie w ogole nie kreca, bo widac w nich ze to bedzie ciagle to samo. Gra ladna, ale na bank bedzie mnie nudzic i po skonczeniu dema nie mam ochoty juz do niej wracac.

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem troche tych zachwytow. 10/10 ?? XD

Przeszedlem demo 3 razy i mam dosc, zajawki ktore pokazane sa po demie w ogole nie kreca, bo widac w nich ze to bedzie ciagle to samo. Gra ladna, ale na bank bedzie mnie nudzic i po skonczeniu dema nie mam ochoty juz do niej wracac.

Liczy sie swiezy pomysl i tematyka. Jesli ktos wytyka grze ze robi sie w niej ciagle to samo to niech nie zapomina ze w racerach - scigasz sie i masz cel by byc na 1 miejscu, platformerach - skaczesz, zbierasz, "walczysz", boss, strzelaniny - strzelasz, bronisz czegos, itp. No bez przesady... W Dead Space tez to samo robisz ale liczy sie wykonanie i klimat.

Odnośnik do komentarza

Po zagraniu w demo muszę stwierdzić, że gra ma jeden wielki minus. Jest strasznie liniowa. Co prawda zamiast wbiec po schodach możemy po ścianie albo czymś innym, ale i tak wygląda to na wszystko ustalone z góry. A liczyłem na trochę więcej wolności. Widać, że z biegiem czasu będziemy robić to samo, co nie zmienia faktu, że gra się całkiem przyjemnie. Kamera dużo dodaje. Mam nadzieje, że się mylę co do tego, że będzie monotonnie ;) Więc grze mówię TAK, ale dopiero aż stanieje.

Odnośnik do komentarza

Gdy spotykamy 1 raz gosci z pistoletami to probowalem sie gdzies schowac ale oni zawsze mnie znajdywali :/

 

http://polygamia.pl/polytv-prezentuje-mirrors-edge

taki playtest

 

a co mozna w nim uslyszec

- mamy mozliwosc wylaczenia oznaczen na czerwono jakis dobrych elementow by przejsc dalej

- jest krotka (zadna nowosc w dzisiejszych czasach, nowy Bond juz jest na 4h a tutaj standardowo - 5-6h wystarczy)

- specyficzny tytul - nie kazdemu sie spodoba

- np. na hardzie bedziemy mieli mniejsza bezpieczna wysokosc skoku niz na easy tzn na easy mozesz skoczyc z 5 z lekkim uszczebkiem na zdrowiu lecz na hardzie bedzie to oznaczalo smierc

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Ostatecznie do zakupy zachecil mnie material na poly. Naprawde ciekawie opowiedziane. Pozniej wlaczylem demko i ta gra naprawde powoduje, ze siedzisz przed monitorem i czujesz sie jakos wspaniale. Muzyka + klimat stworzony przez ludzi z Dice naprawde daje kopa. To nie jest jakis kolejny shooter, powielajacy schemat, ale calkiem nowa idea. Zagraja w to ludzie lubiacy nowe rzeczy jak Braid czy Portal. Co prawda na razie nie stac mnie na kupowanie nowosci, ale jak cena opadnie to na pewno kupie i nie podaruje sobie, jesli nie wykrece calaka ;>

Odnośnik do komentarza
Nie rozumiem troche tych zachwytow. 10/10 ?? XD

Przeszedlem demo 3 razy i mam dosc, zajawki ktore pokazane sa po demie w ogole nie kreca, bo widac w nich ze to bedzie ciagle to samo. Gra ladna, ale na bank bedzie mnie nudzic i po skonczeniu dema nie mam ochoty juz do niej wracac.

Kurde mam to samo.

Zagrałem kilka razy i nie sprawia już takiej frajdy. Troszkę monotonne, ale jeszcze nie stawiam krzyżyka.

Ale za to graficznie jest cudnie. Tak inaczej.

Samo bieganie i ewolucje są fajne, ale jak pomyślę że tak całą grę... nie wiem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...