Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rzeczywiscie wyglada swietnie, doskonaly pomysl z kamera FPP, jakby dali standardowy TPP to gra nie robilaby zadnego wrazenia. Mam wrazenie, ze jakby zrobic takiego Assassins Creed z kamera FPP, to gra rowniez wiele by zyskala - z taka kamera znacznie latwiej i lepiej jest sie wczuc w kierowana przez nas postac, co wspaniale poteguje fun plynacy z rozgrywki. Te wszystkie ruchy glowa, ktora postac wykonuje podczas skokow/przewrotow bedzie dla nas widoczne - cudo :)

Pomysl na gre niby prosty, a prosta zmiana kamery wyszla znakomicie. Czekam na ta gre, jak kiedys na GoW i Lost Planet, dla mnie cudo :)

Bardzo dobry pomysl z umieszczeniem kobiety jako bohaterki. Chcialbym jeszcze wspomniec, ze jesli soundtrack w grze bedzie taki fajny, jak na filmiku, to chyba sie nakrece na gre bardziej niz polowa forum na GTA4.

Dajcie sobie spokoj z tym zadaniem multiplayera, wiekszosc wydawanych dzis gier ma wcisniete online na sile, z czego g.wno wychodzi, wiec tu akurat developerzy mieliby u mnie plus, jakby sie nie zeszmacili i nie wcisneli tego g.wna na sile.

Edytowane przez bountyhunter
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, jakby nie będzie multi to nie będę płakał. Zresztą ja i tak golda miałem póki co tylko te trzy razy co się dostaje na miesiąc za każdym razem jak się założy nowe konto i raz jak konsola wróciła z serwisu to była zdrapka z kodem na miesiąc. Fakt nie jest taki gold na rok drogi(widziałem już za ok. 8 dych) ale ja bardziej jak kupuję gry to staram się wybierać takie, które są albo długie(oczywiście to nie jest jedyny wyznacznik) albo po przejściu jednokrotnym zachęcają do ponownego zagłębienia się w świat gry. Przymierzam się zresztą do kupienia golda ale i tak jedyną grą, w którą sobie pogram po multi będzie GTA4 bo to jedyna nowość, którą posiadam i w którą gra sporo osób(nie stać mnie, żeby kupować sobie każdego "multi killera", który pojawia się na rynku). Reszta tytułów, które posiadam to staruszki...najnowszym z nich jest bodajże...emmm...The Darkness.

 

Trochę offtopłem(do tego we własnym temacie...)

 

Co do gry to mi się zaczęła podobać jak ujrzałem pierwsze screen'y a po obejrzeniu trailera jeszcze bardziej się na nią nakręciłem, więc trzymam tylko kciuki, żeby czegoś nie sknocili, no i mnie również, jak koledze wyżej, podoba się pomysł z umieszczeniem kobiety jako głównej bohaterki, bo ile można oglądać maczo-napakowanych kolesi z kosmicznymi giwerami.

Odnośnik do komentarza

Piękna ?

A to nie był czasem render :) ? Bo tak wyglądał.

 

Tak czy inaczej jeśli gra będzie wyglądać to co widziałem to zapowiada się fajnie. Mam nadzieję że nie zrobią z tego jakiegoś bijatyko shootera fpp. Walki mogłyby być minigierkami, a esencją byłaby część zręcznościowa :).

No i liczę że będziemy cały czas w ruchu.

Odnośnik do komentarza

Raczej nie jest to render. Przemawiać za tym może, napis na początku trailera mówiący, "The following is all in-game footage", zresztą jak już konsole są jakiś czas na rynku i wszyscy znają ich możliwości to po co mieli by się bawić w dawanie rendera i dawanie takiego napisu przed nim, takie zagrywki to były jak konsole jeszcze nie miały premiery i mamiono ludzi renderami z niby HUD'em, który tak naprawdę był wklejony i nawet się żadne parametry nie zmieniały np. przy stanie amunicji mimo oddawania strzałów. Albo takie zagrywki jak z osławionym już chyba trailerem Killzone 2.

Odnośnik do komentarza
chyba jednak nie dla mnie ta gra.

mam lek wysokosci. dwa razy podczas trailera, az mnie ciary przeszly. w grze pewnie nie dam rady ;p

a szkoda, bo taka fajna bohaterka :]

też mam a na luzie dałem radę, przestań się mazać Adam

ale gdzie tam, ja sie wcale nie mazam, Radek.

poprostu juz w Tomb Raiderze jak sa duze wysokosci i spogladne w dol to mi du.pe sciska.

moze mam po prostu bardziej zaawansowany lek wysokosci.

no mowie, juz po trailerach sie boje.

Odnośnik do komentarza
no fakt, spadanie z takiego wieżowca będzie ciekawym doświadczeniem

o spadaniu to ja nawet nie mowie.

mnie wystarcza patrzenie w dol.

 

i nie pisze tego wszystkiego w celu uzalania sie nad ta swoja ulomnocia.

poprostu ujecie z tej perspektywy juz na trailerach robi na mnie spore wrazenie.

nie wyobrazam sobie grania. chyba, ze sie zaopatrze w paczke pampersow :)

Edytowane przez jiloo
Odnośnik do komentarza

są takie dla seniorów, nie martw się, kupimy Ci xD

 

obejrzałem trailerek... no i WOW

mam tylko nadzieje że całość będzie sensowna. Pomimo iż z takiego biegania można czerpać frajdę, to obawiam się że może z tego wyjść kolejny za(pipi)iscie przereklamowany assassins creed....

Odnośnik do komentarza
są takie dla seniorów, nie martw się, kupimy Ci xD

 

obejrzałem trailerek... no i WOW

mam tylko nadzieje że całość będzie sensowna. Pomimo iż z takiego biegania można czerpać frajdę, to obawiam się że może z tego wyjść kolejny za(pipi)iscie przereklamowany assassins creed....

 

jakby zrobili tak jak wczoraj gadaliśmy to by było miodzio, 80% adventure 20% action, do tego mocarna fabuła

żadnego multi, za to niech dadzą czasówki na każdą mapkę oraz tryb w którym by się liczyła najkrótsza trasa od A do B - to by wymagało szukania mniej oczywistych ścieżek

inaczej gra skończy jak Riddick, przejdziesz 2 czy 3 razy i masz dosyć

Odnośnik do komentarza
Chodzi mi o grafikę (jest inna niż w większości tego typu tytułów) i innowacyjność (spoglądanie w dół podczas skoków i tematyka skakania po ścianach -pseudo spider-man hehe)

no króliczku, innowacyjność jak w morde strzelił xD

Wiesz dobrze o co mi chodzi. W Fps można się patrzyć w dół ale zaiwaniając przez przeszkody padszysz przed siebie, a tu nacisk jest właśnie na wrażenie ogromnej wysokości i mnie to się podoba, nawet bardzo bo pieluch jak Jiloo nie potrzebuję :twisted:

 

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś z was pamiętam albo i przeszedł Project Breakdown na naszą czarną skrzyneczke??

 

77276_full.jpg

77241_full.jpg

77266_full.jpg

 

Osobiście przeszedłem ją 3razy ze względu na to iż Fabuła w niej była DOSKONAłA!i mam nadzieję że będzie tak samo i w tej pozycji:)

Ale chciałem również tylko dodać że ME nie jest czymś czego jeszcze nie było;)

Odnośnik do komentarza
Piękna ?

A to nie był czasem render :) ? Bo tak wyglądał.

To nie jest render.

Podczas wizyty w DICE w lutym grałem na X360 i to DOKŁADNIE tak wygląda.

Teraz już wiecie, co czułem gdy zobaczyłem, usłyszałem i zagrałem w ME (no... tego ostatniego może jeszcze nie wiecie :))

Muza jedna z najpiękniejszych jakie słyszałem w grach - podczas trailera mam ciary za każdym razem.

Gameplay - jak widać... Trailer to malutki ułamek...

Multi ? Proponuję cofnąć się do PE#128 i przeczytać jeszcze raz materiał + wywiad.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...