Skocz do zawartości

Mirror's Edge


MESHtro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gram właśnie w demo na ps3 i pomimo tego ze nie lubię grać na sixasie (jest za mały) sterowanie wypada rewelacyjnie jest bardzo intuicyjne. Spodziewałem się że mogą być jakieś problemy z poruszaniem Faith , a tu wszystko wchodzi jak po maśle jest bardzo efektywne przy czym wygląda bardzo efektownie :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie zasysam demko ;)

Ależ mam na nie chrapkę... i nadzieję, że zdążę je sprawdzić przed pracą :)

 

EDIT

 

Na razie ukończyłem demo 1 raz! Grafika ładniutka, muzyka super, jest miodnie-EA ma moje "łał"

Jestem ciekaw co poza efektem "wow" czeka w pełnej wersji <_< .

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Taaak, przeszedłem demko 3 razy. W demie dostępny jest trening i ten level, co był pokazywany w pierwszych gp footage'ach. Gra się bardzo dobrze, naprawdę świeże podejście do tematu fpsów. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Czerwone zaznaczenie można wyłączyć i samemu szukać drogi. Nie mam wątpliwości - ME będzie jednym z ważniejszych tytułów tej jesieni.

Odnośnik do komentarza

fenomenalna sie gra szykuje. Takie wnioski wysnuwam po demie. Jest naprawde mega grywalna. A fikolek ktory robimy faith po skoku, niezle miesza... samemu sie to czuje. Jest megapozytywnie. I wprawdzie bieganie obraca sie wokol latania za czerwonymi elementami, ale jest troche swobody. Bedzie na pewno swietny tytul. Nawet jezeli przez 8h gameplayu bede musial powtarzac pewne elementy, to z pewnoscia nie bedzie nudy gdyz po pierwsze nigdy tego nie robilem, wiec jest to nowosc, po drugie kombinacji jest naprawde duzo. Tak jak w sumie w Portal, masz liste rzeczy ktore mozesz zrobic, wiec gra moze wydawac sie nudna, ale przy pomysle tworcow zrobili z tej gry fenomen. Tego samego oczekuje od ME. Poki co w ogole nie zaluje ze sie pospieszylem i preordera zlozylem.

Odnośnik do komentarza

Odszczekuję póki co to co wcześniej napisałem. Demo mnie zmiażdżyło. Nie wiem czy to zamierzony efekt ale grafika, muzyka i pomysły rozwalają mnie na każdym kroku. Główna postać i jej możliwości. Coś pięknego. Można rzecz, iż się zakochałem, filmiki i screeny nie oddają tego uczucia gdy masz w łapie pada i robisz to co widziałeś na filmikach a to i tak pewnie 1/5 tego co będzie w finalnej wersji. Cudo, w chwili obecnej cudo.

Odnośnik do komentarza

A ja żałuję, że zagrałem w demko....BO TA GRA TO FENOMEN.........O rzesz, no nie wiem co napisać, takiego klimatu, takiego feelingu, takiego odzwierciedlenia ruchów, reakcji kamery, nigdzie nie było...

TA MUZYKA........ta kolorystyka, ta prosta acz piękna grafika(jedynie ząbki wnerwiają). Ten klimat, ta bohaterka(Faith), te niesamowite uczucie wolności(nie wiem jak to opisać, ale to czułem jak grałem w demko).

Żałuję, że zagrałem w demko, bo teraz na myśl o innej grze, bierze mnie na wymioty(podobnie ludzie mieli po MGS-4). Nawet perspektywa, że za tydzień wychodzą Gearsy, już tak nie cieszy.

Żałuję, że zagrałem w demko, bo zakochałem się w Faith, hehe, a co tam...

Żałuję, że zagrałem w demko, bo w pełną wersję zagram dopiero za 3 tygodnie...

Takich gier oczekiwałem/oczekuje po XO i PS3...

TRUE NEXT-GEN GAME...

Amen...

 

Odnośnik do komentarza

Widziałem screeny...fajnie to wyglądało...widziałem zwiastun...też fajnie wyglądało i całkiem przyjemna muzyczka była...ale przecież ma gra być podobno krótka (te 8h)...Gearsy 2 niby lepsza rzecz, singiel o podobnym czasie, ale jest multi który wiadomo, robi cuda ;)

Zagrałem w demko...i niech mnie kule biją...ta gierka jest genialna :D! Poważnie się zastanawiam czy nie lepiej kupić ME zamiast Gearsów...

Panowie z DICE znowu się spisali.

Edytowane przez Thomas_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...