Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

sa tu jacys trenerzy personalni? chcialbym sie dowiedziec od nich ktora ogolnodostepna woda wysoko mineralizowana jest najlepsza dla osoby ktora ma nie najlepsza stamine w ciagu dnia. W sensie chętnie popołudniami drzymam z godzine czasu a pod wieczor jestem juz tylko duchem obecny w domu bo fizycznie czuje sie juz jak 60 latek.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, michal napisał:

sa tu jacys trenerzy personalni? chcialbym sie dowiedziec od nich ktora ogolnodostepna woda wysoko mineralizowana jest najlepsza dla osoby ktora ma nie najlepsza stamine w ciagu dnia. W sensie chętnie popołudniami drzymam z godzine czasu a pod wieczor jestem juz tylko duchem obecny w domu bo fizycznie czuje sie juz jak 60 latek.

 

Cukier sobie zbadaj a nie na wodę zwalaj. Ilość minerałów w wodzie nie ma większego znaczenia przy normalnym spożyciu. No chyba, że wypijasz 5 butelek wody źródlanej bez żadnych składników mineralnych to fakt, możesz sobie trochę zaszkodzić wypłukując nadmiar pierwiastków z organizmu. 

 

Tak na codzień najlepsza będzie Cisowianka, dobry balans pomiędzy źródlaną a wysokozmineralizowaną. Z tych na sterydach to Cechini Muszyna albo Kinga Pienińska, ale tu nie można też przesadzać z ilością wypitej wody tego typu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
12 godzin temu, Rozi napisał:

Dokładnie tak. Z 2 litrów zrobiło się 1,75, a z litra 0,75.

Down sizing mega (pipi).nia. pomniejszają masło, czekolady, napoje i resztę produktów a cena ta sama lub większa.

Natomiast od dwóch lat na stole u mnie króluje Cechini. Cena nawet akceptowalna i wysoką ilość składników mineralnych, dodatkowy plus, że jest średniogazowana lub jej siostra w białej butelce lekko gazowana. Niestety bez gazu w jakiejkolwiek ilości nie potrafię pić bo za bardzo przypomina kraniczankę.spacer.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Polecam wybrać się do większego marketu, albo do galerii alkoholi, coś doradzą. Piłem kilka czerwonych i białych i wszystkie były git. Ostatni piłem też Cin Cin Free i całkiem ok, ale a win musujących, czy szampanów nie lubię. Namnożyło się tego trochę ostatnio, nawet twarzą jednej marki bezalkoholi jest Krychowiak xd

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...