Skocz do zawartości

Wody, napoje, soki itp.


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Nie jestem specjalistą od smaku coli, ale zauważyłem w TV reklamę nowego smaku zerówki to stwierdziłem, że przy najbliższej okazji spróbuję. No i kupiłem no i nic. Jak dla mnie nie różni się od zwykłej coli bez cukru, którą miałem okazję co jakiś czas wypić. Znaczy pamiętam smak coli zero sprzed 10 lat to jest niebo i ziemia, bo wtedy chciało mi się po niej zwymiotować, a teraz jest ok, ale jednak nie potrafię wskazać różnicy między colą zero sprzed roku a teraz. 

Odnośnik do komentarza

A ja można powiedzieć, że jestem specjalistą od Coli Zero bo niestety piję tego bardzo dużo od dość dawna.

Nowa jest wyraźnie słodsza a sama słodycz jest mniej "aspartanowa".

Teraz Cola Zero jest zdecydowanie bliżej Coli z cukrem. Jak dla mnie to trochę słabo, bo przyzwyczaiłem się już do smaku Zero.

 

Odnośnik do komentarza

Już nie kupuje butelkowanych napojów gazowanych. Na urodziny dostałem saturator, teraz tylko dolewam z koncentratu jaki chce smak i wychodzi jak ze sklepu. Plus tego jest taki że zawsze mam zgazowany mocno napój. A jak wiadomo butelka kupiona w sklepie po czasie straci gaz i na dnie zostanie woda o smaku napoju który piliśmy. Na początku odkręcasz korek i pierwszy łyk wchodzi jak złoto ale pod koniec gdy już nie ma gazu wylewałem do kibla to co zostawało w butelce. A dzięki saturatorowi mogę w dowolnej chwili dolać wodę i zagazować na nowo. A samych koncentratów o różnych smakach jest bardzo dużo. Nawet redbulla można dostać. :mog:

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Plugawy said:

Fajna zabawa tym saturatorem, ale nie można po prostu wlac odmierzonej dawki syropu do szklanki z gazowaną wodą? :)

Można ale wówczas kupujesz wodę gazowaną w butelkach, i w zasadzie obracasz plastikiem. No i z gazowaną wodą w butelce mam ten sam problem co z colą lub inną pepsi, na końcu ostatnie 250 ml to już zwykła woda bez gazu.

1 hour ago, Paolo de Vesir said:

@u55r czy to jest model Spirit? Chciałbym kupić mojej taki saturator.

Tak to ten.

Dostałem taki zestaw, dwie małe butelki i dwie duże i dwa naboje. Ten jeden pocisk ma zapewnić 80 litrów gazowanej wody, nie wiem na ile to prawda ale każdą butelkę spisuję do kajecika i gdy nabój będzie już pusty to okaże się na ile strzałów rzeczywiście mi wystarczył.

 

20210405-082214.jpg

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, u55r napisał:

Można ale wówczas kupujesz wodę gazowaną w butelkach, i w zasadzie obracasz plastikiem. No i z gazowaną wodą w butelce mam ten sam problem co z colą lub inną pepsi, na końcu ostatnie 250 ml to już zwykła woda bez gazu.

Tak to ten.

Dostałem taki zestaw, dwie małe butelki i dwie duże i dwa naboje. Ten jeden pocisk ma zapewnić 80 litrów gazowanej wody, nie wiem na ile to prawda ale każdą butelkę spisuję do kajecika i gdy nabój będzie już pusty to okaże się na ile strzałów rzeczywiście mi wystarczył.

 

20210405-082214.jpg

 

A jest koncentrat pepsi zero?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
5 minut temu, Mejm napisał:

Vaniliowa cola bez curu z zabki. No nie polecam mocno. Je.bie jakas chemia przy pierwszym lyku a dalej nie jest lepiej. Kto chorowal w latach 90 na bank rozpozna ten smak lekarstwa.

 

Z dziwnych Col to polecam tą Coca cola life. Smak ciekawy, i nie wali tak chemią jak ww.

 

Cytat

Nazywana "Zieloną Colą" CocaCola Life to pierwszy napój z rodziny Coca-Cola, w którym do słodzenia użyto stewi

 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...