Skocz do zawartości

Kadra Euro 2008


Gość Słoik

Rekomendowane odpowiedzi

Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Kowalewski (Kolporter Korona Kielce)

 

Obrońcy: Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (obaj Austria Wiedeń), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Mariusz Jop (FK Moskwa), Adam Kokoszka (Wisła Kraków), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvana Zvezda Belgrad)

 

Pomocnicy: Dariusz Dudka, Wojciech Łobodziński (obaj Wisła Kraków), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Rafał Murawski (Lech Poznań), Łukasz Garguła (PGE GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander), Radosław Majewski (Groclin Grodzisk Wlkp.), Michał Goliński (Zagłębie Lubin), Michał Pazdan (Górnik Zabrze).

 

Napastnicy: Maciej Żurawski (AE Larissa), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Radosław Matusiak (Wisła Kraków), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Marek Saganowski (FC Southampton), Artur Wichniarek (Arminia Bielefeld), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa)

 

Roger dojdzie, gdy tylko dostanie paszport.

 

Co sadzicie? Jak dla mnie, brakuje kilku ciekawych zawodnikow. Miedzy innymi Grosickiego, Glowackiego czy Sikory.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie Głowacki nie ma po co być w kadrze, bo na środku są lepsi Bąk, Jop, Żewłakow, więc po co nam 2 rezerwowy? Lepiej dać szanse młodym i tu popieram i Wawrzyniaka i Kokoszkę.

 

Grosika może troszkę brakować, ale to samo - Łobodziński i Błaszczykowski nie daliby mu za wiele możliwości do pokazania się a nie potrzeba ludzi na ławkę.

 

Sikora - hmm, w lidze niby strzela, ale w reprezentacji nie mógł się pokazać. Brożek strzela jeszcze więcej co nie znaczy, że jest dobry na reprezentację. Uważam, że Matusiak, Wichniarek są pewniejsi i w 100% zgadzam się z kadrą Leo.

Odnośnik do komentarza
Po to, ze zawsze jest taki temat przed wazna impreza? Po to, ze kadra to nie to samo, co Euro?

 

Zgadzam się w zupełności . Co do kadry to mimo wszystko Sikora mógłby się w niej znaleźć .Wierze w Matusiaka (polskiego zlatana:P) i Sagana natomiast bardzo się ciesze że Grzesia zabraknie :P

Kogo widzicie w roli pierwszego bramkarza rzeczpospolitej ??

Odnośnik do komentarza
Co sadzicie? Jak dla mnie, brakuje kilku ciekawych zawodnikow. Miedzy innymi Grosickiego, Glowackiego czy Sikory
.

sądze ,że niepotrzebni są nam kolorowi . To co wyczynia Roger przechodzi ludzkie pojecie , mało kreatywnosci , dużo strat , w meczu z Lechem kompletnie bezproduktywny . Zdeka nieporozumieniem jest Bronowicki . Od czasu przejscia do Crveny systemtycznie idzie w dół .

 

Brakuje Bartczaka z Zagłebia .L , Jelenia i jeszcze pare innych osob , ktorych nazwisk na te chwile nie pamietam .

 

Ogolnie jest wporzo . 28 maja moga byc jednak pewne niepodzianki .

 

Sklad na mecz z Niemcami powinien wygladac tak

Boruc- Zewlakow , Bak ,G. Bartczak , Jop - Jelen , Blaszczykowski , Krzynówek , Smolarek- Sikora , Matusiak . Lepszych na chwile obecna nie mamy .

Odnośnik do komentarza
Co sadzicie? Jak dla mnie, brakuje kilku ciekawych zawodnikow. Miedzy innymi Grosickiego, Glowackiego czy Sikory
.

sądze ,że niepotrzebni są nam kolorowi .

Walić czy są kolorowi czy nie. Jeśli nie są Polakami, to nie powinni grać w kadrze. Kwestia koloru nie ma znaczenia.

Brakuje Bosackiego, który wrócił do wysokiej dyspozycji i w tej formie jest jednym z najlepszych polskich środkowych obrońców, a z pewnością najlepszym w lidze.

Odnośnik do komentarza

Nic się nie zweryfikuje. Nigdy się nie dowiemy, jak by grał Sikora w kadrze i czy by jej pomógł. Większość dziennikarzy, obojętnie od wyniku naszej kadry na Euro, i tak będzie utwierdzać otoczenie, że "Sikora czy Brożek i tak by nic nie dali, to oczywiste". Bronowicki znowu zagra na poziomie żenującym? "I tak nie ma nikogo lepszego, gdyby był, to przecież Leo by nie wystawił Bronowickiego".

Odnośnik do komentarza

Głupi to wyznacznik. Wiadomo, że nie mamy prawa wyjść z grupy. Nawet jeśli Eduardo jest kontuzjowany, to i tak jesteśmy na innym poziomie, niż Chorwaci. Podejrzewam, że gdyby spytać ludzi interesujących się piłką z całej Europy, np. pozbierać opinie z różnych forów spoza Polski - to pewnie jakiś mały ułamek procenta ludzi umieściłby nas w europejskim top 8. Oczywiście, My się znamy i My wiemy, że nas stać na wszystko, że Bronowicki potrafi zatrzymać Ronaldo i że Leo Beenhakker jest nieomylny, ale jeśli chcemy spojrzeć na sprawę z jakimś obiektywizmem, to wypada się wznieść na poziom międzynarodowy. A na takowym, wydajemy się mizernym państewkiem, które na Euro awansowało chyba przez przypadek.

 

Osobiście, nie mam pojęcia, na co stać Polskę na Euro. Ale wiem, że jeśli odpadniemy, to nie ma sensu rozpaczać.

Odnośnik do komentarza

Co do tematu Bronowickiego, argument, że nie ma nikogo innego na tę pozycję jest trafny. Bo niby kto... Jelenia nie lubi Leo, ma do tego prawo, a co do Sikory to też bym się tak nie podniecał, bo to za duże ryzyko teraz wprowadzać kompletnie nieznanego Beenhauerowi napastnika.

 

Ktoś pytał o obsadę bramkarzy - oczywiście nr 1 Boruc, 2 Kuszczak 3 Fabiański 4 Kowalewski

Odnośnik do komentarza

noo tego brudasa trza wyrzucić jak najszybciej, Polska to biała drużyna, wolałbym żeby Polska już odpadła niż żeby jakaś nieumyta małpa nas reprezentowała.

Generalnie jak zwykle kadra wzbudziła troszke zamieszania, ja się np cieszę że nie ma Brożka bo na reprezentacje to umiejetności nie ma, mógłby leo Sikore wypróbować, z taka linią pomocy może wiele zdziałać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Właściwie powinienem to wrzucić do tematu o ekstraklasie,ale tu też pasuje.

 

z5190628X.jpg

Pozwoliłem sobie odpowiedzieć na część posta z innego tematu tutaj, bo po mojemu lepiej tu pasuje.

 

Gdyby nie ten celtyk, to nie byłoby afery. Tzn byłaby, bo Stec by o to zadbał, ale z pewnością skala byłaby mniejsza. Bo treść transu jest jak najbardziej słuszna i niekaralna ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...