Skocz do zawartości

Kadra Euro 2008


Gość Słoik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leo Beenhakker o:

 

- MATUSIAKU - ma talent, którego nie wykorzystuje, na początku grał fatalnie, teraz robi postępy i zobaczymy

 

- ŻURAWSKIM - przeżywa drugą młodość, gra wspaniale (tak mówi Leo) - SUPER, Żuraw w formie jest najlepszy wsród naszych kopaczy

 

- KUBIE - nawet jeśli nie będzie gotowy na Niemcy weźmie go na Austrię i Chorwację, jest nieźle, powinien wrócić

 

- BRONOWICKIM - ostrożnie, są możliwości zastąpienia go (Wawrzyniak, Golański, Żewłakow)

 

- ROGERZE - "Jasiu Rogerski" jak mówi Leo świetnie się przyjął w grupie, dzisiaj ma 26 urodziny i mają małą imprezę:) Aha i odebrał paszport.

 

Jutro nasi łupią z Macedonią, pojutrze (w TVP transmisja) z Albanią, a w dzień dziecka z Danią

 

 

Nie wiem jak Wy, ale ja żyję tymi wydarzeniami z kadry - Leo to właściwy człowiek na właściwym miejscu

Odnośnik do komentarza

Z Saganowskiego to ja się akurat bardzo cieszę. Gra twardo i do końca, rozumie na czym polega gra dla drużyny i potrafi robić miejsce dla innych graczy. Tego wyraźnie brakuje Matusiakowi. (Zresztą dlatego nie grał w Herenwen, nie potrafił wykonywać założeń taktycznych). Wielka strata to brak Bronowickiego, ale może - kto wie? - Wawrzyniak okaże się odkryciem Mistrzostw tak jak Lahm dwa lata temu...

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

A moze Leo szykuje niespodzianke na lewa strone i zagra tam Krzynowek? Albo Golanski? Wawrzyniaka nie widze mimo wszystko w pierwszej jedenastce, zreszta Dudka takze moze wystepowac z boku, ale jak na moj gust jest troche za wolny na te pozycje ;]

Odnośnik do komentarza

Kadra na Euro wraz z numerami

 

Bramkarze:

1. Artur Boruc (Celtic)

22. Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)

12.Tomasz Kuszczak (Manchester United)

 

Obrońcy:

6. Jacek Bąk (Austria Wiedeń)

4. Paweł Golański (Steaua Bukareszt)

2. Mariusz Jop (FK Moskwa)

23. Adam Kokoszka (Wisła Kraków)

13. Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela)

3. Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

14. Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus)

 

Pomocnicy:

16. Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

5. Dariusz Dudka (Wisła Kraków)

10. Łukasz Garguła (GKS Bełchatów)

20. Roger Guerreiro (Legia Warszawa)

8. Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg)

18. Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck)

19. Rafał Murawski (Lech Poznań)

15. Michał Pazdan (Górnik Zabrze)

 

Napastnicy:

17. Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków)

11. Marek Saganowski (Southampton)

7. Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

21. Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze)

9. Maciej Żurawski (AE Larisa)

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Cos mi wyglada na to, ze na lewej obronie zagra Paweł Golanski, zas na prawej Kuba Blaszczykowski. Wygladac to bedzie mniej wiecej nastepujaco (byc moze jeszcze nie z Dania, ale z Niemcami):

 

- - - - - - - - - Boruc - - - - - - - - - -

- - - - - Bak - - - - Zewlakow- - - - -

Kuba - - - - - - - - - - - - - - Golanski

- - - - - - Lewy - - Dudka - - - - - - -

Łobodzinski - - - - - - - - Krzynówek

- - - - - - - - - - Zurawski/Roger - - -

- - - - - - - - Ebi - - - - - - - - - - - - -

 

 

Srednia wieku, 27.

Odnośnik do komentarza

Eeeee... Kuba na obronie..? Nieeeee, nie po to mamy Wasilewskiego, który się tam świetnie spisuje. Poza tym, i Błaszczykowski i Łobodziński dochodzą do siebie po kontuzjach, więc trener musi ich oszczędzać. Oba grają na RMF, a zmiennika dobrego na te pozycję nie ma. IMO będą grać na zmianę po jednej połowie na prawej pomocy. I też stawiam na Golańskiego na lewej obronie, bo - w obliczu braku Bronowickiego - trzeba go tam przyzwyczajać.

Odnośnik do komentarza

Nie ma tego złego tak sobie myślę. Roger miał zostać na ławce, a teraz może jakoś Beenhakker znajdzie dla niego miejsce, bo warto. Tylko bardziej spodziewałbym się Łobodzińskiego, bo wariant ze Smolarkiem na prawej stronie jest nie sprawdzony.

 

WARIANT A:

------------------------Żurawski---------------------------

 

-------------------------Roger------------------------------

 

Krzynówek------Dudka-----Lewandowski------Smolarek

 

Co myślicie o takim wariancie? Czy lepiej sprawdzony

 

WARIANT B:

------------------------Smolarek---------------------------

 

------------------------Żurawski----------------------------

 

Krzynówek------Dudka-----Lewandowski------Łobodziński

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie sprawdzony wariant B. Wystawienie eksperymentalnego ustawienia to nie w stylu Leo, bo takie zagranie jest oznaką słabości trenera, że liczy on na cud. W takiej chwili jak obecnie, trochę żal, że nie sprawdzał Jelenia, mógłby się przydać. O tyle szkoda, że Błaszczykowski był jednym z nielicznych reprezentantów, którzy potrafią mijać 1 na 1. Ale i tak będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza

W tvn24 padło info ,że za Kuszczaka powołają Kowalewskiego...czyli w sumie nie ma niespodzianki.

 

Boruc,Krzynówek,Błaszczykowski,Smolarek-jedyni gracze naszej kadry prezentujący dobry europejski poziom i bez nich nie wyobrażam sobie naszej reprezentacji na Euro.Odpadł Kuba i jeśli jeszcze ktoś znich odpadnie to całkowicie opadnie mój optymizm co do wyniku niedzielnego meczu i postawy naszych Orłów na imprezie

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik
Błaszczykowski: Wcale nie mam kontuzji

 

Coraz więcej znaków zapytania w sprawie Kuby Błaszczykowskiego. Oficjalnie piłkarz musiał opuścić kadrę tuż przed Euro, bo odezwał się stary uraz. Ale plotka głosi, że pokłócił się on z trenerem. "Nie ma mowy o czymś takim. Ale mogę też powiedzieć, że nie odnowiła mi się kontuzja" - sam Kuba wiele nie wyjaśnia.

 

Jakub Błaszczykowski opuścił zgrupowanie, a jego miejsce w polskiej kadrze na Euro 2008 zajął Łukasz Piszczek. Lekarz kadry Jerzy Grzywocz poinformował wszystkich, że "wszystko wskazuje na to, iż odnowiła mu się kontuzja mięśnia dwugłowego, pojawiły się większe dolegliwości bólowe".

 

Tymczasem pomocnik Borussi Dortmund powiedział "Super Ekspressowi": "Nie pokłóciłem się z trenerem. Nie ma w ogóle mowy o czymś takim. Ale mogę też powiedzieć, że nie odnowiła mi się kontuzja. Najpierw usłyszałem, że nie zagrałbym w meczu z Niemcami, a później lekarz stwierdził, że w kolejnych też nie wystąpię. O tym, że mam wracać zadecydował trener... To wszystko... - więcej komentarzy nie będzie".

 

Cała sprawa wygląda bardzo zagadkowo. Skoro Błaszczykowskiemu nie odnowił się uraz, to dlaczego musiał opuścić zgrupowanie? Trudno się spodziewać, że na dzień przed meczem z Niemcami, poznamy prawdziwe powody.

?

 

Podejrzane wydaje sie odstrzelenie Kuszczaka i Kuby, na dwa dni przed arcyważnym meczem, z powodu kontuzji, ktora się nie odnowiła. Leo, Leonem, ale powoli zaczyna sie tworzyć atmosfera jak przed MS2002 - nikt juz dobrze nie wie, o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...