Skocz do zawartości

Kadra Euro 2008


Gość Słoik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet jeśli, to Kuba nie zasługiwał na rolę rezerwowego. Leo chciał zawodników którzy zagrają trzy pełne mecze w krótkim czasie. W zasadzie to mamy sporo dobrych graczy. jak nie Kuba do Łobodziński, myślę że to nie jest tak wielka strata. Co innego jakbyśmy stracili np. Boruca, albo kogoś z obrony :)

Odnośnik do komentarza
Hahaha tak błaszczu nawet na rezerwowego nie pasuje :lol: My chyba nie mówimy o tym samym zawodniku . Dobrych graczy to i może mamy ale dryblujący szybki skrzydłowy, wyprowadzający kontry w tej paczce się w tym momęcie nie znajduje .

Zgadzam się.

 

Co do wypowiedzi Kuby to dziwna sprawa.Przecież w chwili obecnej zamiana zawodnika MUSI się odbyć przy zgodzie UEFA i Polacy musieli przedstawić kartę choroby itp.Nie wolno w chwili obecnej dokonywać zmian w kadrze na zasadzie widzimisia itp.Wszystko musi być udokumentowane.Tak więc cos z Kubą było nie tak-a cały zamieszanie dotyczyło czasu ,w którym Kuba doszedłby do pełni sił,widocznie było spore ryzyko ,że nie zagra w każdym z meczy grupowych

Odnośnik do komentarza
Błaszczykowski: Wcale nie mam kontuzji

 

(...)

?

 

Podejrzane wydaje sie odstrzelenie Kuszczaka i Kuby, na dwa dni przed arcyważnym meczem, z powodu kontuzji, ktora się nie odnowiła. Leo, Leonem, ale powoli zaczyna sie tworzyć atmosfera jak przed MS2002 - nikt juz dobrze nie wie, o co chodzi.

 

Jak to odebralem tak, ze jemu sie ta sama kontuzja co prawda nie odnowila, ale zlapal taka, ktora uniemozliwiala stwierdzenie dokladnego czasu, kiedy Blaszczykowski bedzie gotowy do gry. Wtedy trener moze albo czekac z takim lepszym zawodnikiem na ME i liczyc, ze na ktorys mecz wydobrzeje albo nie ryzykowac i wprowadzic gorszego zmiennika, ale gotowego do gry, bo co w sytuacji gdyby i Lobodzinski po jakims meczu byl poturbowany?

 

Trener zdecydowal, ze nie ma sensu, Jakub zrozumial i tylko zdementowal w mediach, ze nie chodzi o te sama kontuzje (chocby dlatego, ze przyszyta zostalaby mu latka kontuzjogennego zawodnika, ktory cierpi ciagle na ten sam uraz).

Odnośnik do komentarza
Hahaha tak błaszczu nawet na rezerwowego nie pasuje :lol: My chyba nie mówimy o tym samym zawodniku . Dobrych graczy to i może mamy ale dryblujący szybki skrzydłowy, wyprowadzający kontry w tej paczce się w tym momęcie nie znajduje .

Zgadzam się.

 

Co do wypowiedzi Kuby to dziwna sprawa.Przecież w chwili obecnej zamiana zawodnika MUSI się odbyć przy zgodzie UEFA i Polacy musieli przedstawić kartę choroby itp.Nie wolno w chwili obecnej dokonywać zmian w kadrze na zasadzie widzimisia itp.Wszystko musi być udokumentowane.Tak więc cos z Kubą było nie tak-a cały zamieszanie dotyczyło czasu ,w którym Kuba doszedłby do pełni sił,widocznie było spore ryzyko ,że nie zagra w każdym z meczy grupowych

 

 

Leo mógł liczyć na występ Kuby dopiero od ćwierćfinału (ewentualnie). W przypadku kontuzji kogoś grającego na tej samej pozycji nie wyglądałoby to ciekawie. Mniejszym ryzykiem (i mądrzejszym rozwiązaniem chyba) było podziękowanie Błaszczykowskiemu.

 

Błaszczykowski: Wcale nie mam kontuzji

 

(...)

?

 

Podejrzane wydaje sie odstrzelenie Kuszczaka i Kuby, na dwa dni przed arcyważnym meczem, z powodu kontuzji, ktora się nie odnowiła. Leo, Leonem, ale powoli zaczyna sie tworzyć atmosfera jak przed MS2002 - nikt juz dobrze nie wie, o co chodzi.

 

Jak to odebralem tak, ze jemu sie ta sama kontuzja co prawda nie odnowila, ale zlapal taka, ktora uniemozliwiala stwierdzenie dokladnego czasu, kiedy Blaszczykowski bedzie gotowy do gry.

 

Chyba coś mu się stało z dugą nogą.

Odnośnik do komentarza

W sumie Smolarek to i tak taka nasza satelitka w linii ataku (pamietacie gdzie był przed strzeleniem dwóch bramek w meczu z Portugalią?), moim zdaniem moglibyśmy spróbować czegoś takiego:

-----------żuraw

----------Roger

--Krzyniu--------Smolarek

-------Lewy---Dudka

 

Z tym, że:

amojataksahl9.th.jpg

Czyli krótko mówiąc: Smolarek jest wolny i może sobie hasać i jako środkowy i jako boczny (zagrałby jako łącznik), ale to równa się temu, że więcej roboty ma Dudka, który by musiał asekurować całą prawą stronę i Lewy, który by musiał tyrać w całej środkowej części boiska (w czasie kiedy Dudka, byłby bardziej przy linii).

Edytowane przez Paweł Sz.
Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Tak czy inaczej, nie wiem, czy bardziej rozsadne jest sciaganie Piszczka z wakacji, niz trzymanie Kuby. Gracz Herthy nie dosc, ze jest bez formy, nie przepracowal tak jak inni zgrupowania, to w dodatku mam duze watpliwosci, co do jego umiejetnosci. Widocznie kontuzja Kuby, jest powazniejsza. Dziwi mnie jeno fakt, ze nikt wczesniej tego nie zauwazyl. Chyba, iz jest tak jak niektorzy sugeruja - Blaszczu nabawil sie nowego urazu.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Piszczek zawrocony z wakacji bedzie bardziej przydatny? Nie wiem.

 

Moim zdaniem, najlepiej byloby, gdybysmy dzis zagrali nastepujacym ustawieniem ;]

 

------------------------Boruc-----------------------------

-------------------Bąk----Zewłakow--------------------

---Golański----------------------------Wawrzyniak----

-----------------Dudka----Lewandowski---------------

-Łobodzinski---------------------------------------------

------------------------------------------Roger-----------

-------------------------------Krzynówek----------------

---------------------Smolarek----------------------------

 

Brakuje wyraznie Kuby, ale coz, byc moze Łobodzinski zagra rowniez ciekawe zawody. Licze, ze sie nie spali.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale za Golańskiego Wasyl, który mimo, że jest drewnem, to ma łokcie. Krzynówek na lewą stronę, Żurawski za Rogera, bo to jest kadra Polski, a nie przybłędów i możemy grać.

 

Jakiekolwiek punkty, bramki itd nie będą smakowały tak samo, jeśli nie zdobędą ich Polacy tylko mieszanka polsko-brazylijska.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Roger zagral 3 razy lepiej od Zurawskiego z Dania, niech sobie wyjdzie od 1 minuty. Jak juz dostal paszport, to nie bede mu go odbierał. A Wasilewski to sie nie nadaje do niczego zupelnie, a na pewno nie na bok obrony. Golanski jest trzy razy szybszy, lepszy, zwrotniejszy, tylko gorzej gra głową. Ale patrzac na stale fragmenty gry i wrzutki naszych reprezentantow to i tak na 99% ani jednej bramki po rogu nie strzelimy, wiec nie ma sobie sensu zawracac gitary drewniakiem jeszcze wiekszym od Rasiaka.

Odnośnik do komentarza
Gość Słoik

Czy ja wiem. Formalnie panstwa nie ma, ale kazdy kto zna historie Prus, wie, ze na kanwie ziem, ktore podbil/otrzymal Zakon, powstaly np. Prusy ksiazece, ktore potem weszly w sklad Krolestwa Pruskiego, a pod koniec XIX wieku staly sie glownym i najwazniejszym landem cesarstwa niemieckiego.

 

Odniesienia historyczne zawsze rajcuja ludzi ;]

 

Niemcy-Polska 1:4 1:0(do przerwy) czyli 1410

08.06.2008 8 + 6 = 14 2 + 8 = 10 1410 I WSZYSTKO JASNE :D
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Ballack i Żurawski mieli identyczne sytuacje , dwa lame passy.Niemiec strzelilł konkretnie i myśle ,że gdyby tam Lehmann stał to byłby gol. Jak strzelił Polak wszyscy wiemy. Róznica klas na najprostszym przykładzie.

 

Nie zagra już do końca mś? Obsrał się pewnie psychicznie. Dziękujemy za ten występ wielki panie kapitanie. Dziwne ,że Leo mówił przed meczami ,że Żuraw jest w wybornej formie fizycznej.

 

Kilka lat temu założyłem na forum temat (może jeszcze jest) czy jest sens powoływać Żurawia do reprezentacji. Wtedy głośno powiedziałem ,że sensu nie ma i ,że ten koleś sprawdza się tylko na Estonie a nie na wielki futbol. Dzisiaj myślę ,że więcej osób by mi racje przyznało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...