Skocz do zawartości

Ciekawostki i sekrety w Liberty City


Rekomendowane odpowiedzi

telewizja to jedna wielka beka - reklama ubezpieczenia na nielegalne posiadanie broni czy reality show z dawno zapomnianymi celebrieties gdzie obserwujemy jak coraz bardziej staczają się ku kompletnej życiowej porażce. poje.bało typów z rockstara - teraz bede włączał telewizor, żeby oglądać wirtualne pierdoły w tv o_O. dobrze, że się jeszcze do neta nie dorwałem.

Odnośnik do komentarza

Nie mam co do tego pewności, to jest mój własny pomysł: Rockstar chyba kontynuuje "mruganie okiem" do fanów rapu - po Eazy-E w SA, mamy parę Little Jacob/Badman, którzy wydają mi się nawiązywać znanych raperów Lil Wayne'a i Birdmana (tego pierwszego można usłyszeć w radiu BEAT), po pierwsze pseudonimami, po drugie skłonnością do używek (Lil Wayne przyznaje się do spożywania tzw. "Purple drink", "Crank juice", "Sirup" - syropu na kaszel, który jest przyjmowany w dużych ilościach w celu wywołania ciekawych efektów) - vide wiecznie przejarany LJ, i po trzecie w końcu - Lil Wayne jest w pewnym sensie protegowanym znacznie starszego od siebie Birdmana, podobnie jak w grze. Tak wyglądają moje domysły, nic na necie o tym nie mogę znaleźć, jeśli okaże się, że to jest celowe, to będę z siebie dumny :>.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą usłyszałem w radiu o... sobie, o tym, jak ścigałem faceta na motorze w poprzedniej misji i go zabiłem... "They must have been addicted to video games!" - wypowiedział się jeden ze świadków. "Police are now searching for a mysterious murderer with a foreign sounding name and addiction to video games". O_O

 

Zauważyłem też dziś, że GPS nie dość, że działa bez zarzutu, to jeszcze uwzględnia ulice jednokierunkowe.

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą usłyszałem w radiu o... sobie, o tym, jak ścigałem faceta na motorze w poprzedniej misji i go zabiłem... "They must have been addicted to video games!" - wypowiedział się jeden ze świadków. "Police are now searching for a mysterious murderer with a foreign sounding name and addiction to video games". O_O

Takie akcje już były w San Andreas. Po misji z

napadem na bank

(w sumie mały spoiler), wejdź do internetu, tam też będzie sporo o tym :)

 

Odnośnik do komentarza

Fab3r po każdej misji jaką wykonamy, możemy na drugi dzień zobaczyć, w wiadomościach w kafejce na necie.

 

Można podejść do bankomatu, wcisnąć LB i zobaczyć, ile posiadamy gotówki.

 

Możemy, umawiać się z babkami z neta, jest strona, przeznaczona do randek, wysyłamy prośbę o randkę, i na drugi dzień, dostajemy odpowiedź. Mi się udało umówić z Carmen--(pipi)... materialistka.

 

To raczej, oczywiste ale....gdy zakosimy, wóz policyjny, wchodzimy w komputer, możemy wykonywać 2 rodzaje misji. Pierwsze to aktualne, zgłoszone przestępstwa, a drugie to zabijanie, najbardziej poszukiwanych zbirów. Są za to achivy.

 

W ogóle polecam, dzwonić, pod różne numery, te które zobaczymy na reklamach, budynkach itd. Czasem, można usłyszeć ciekawą, rozmowę, hasło itd.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Podejrzewam ze to juz znacie, ale nikt nie wspomnial o tym w tym watku, wiec pisze.

Trzeba poleciec helikopterem nad Statue Wolnosci i wyskoczyc tak zeby wyladowac na tym tarasie u stop posagu.

Przejsc przez jedno z 4ch drzwi i po drabinie w gore.

A tam... moje pierwsze skojarzenie to bylo z GOW:Chains of Olympus :)

 

A co do gwiazdek to wydaje mi sie ze jest latwiej niz w poprzednich czesciach - majac 4 gwiazdki ucieklem poza obszar poszukiwan i poscig ustapil. Nawet bez przemalowania auta. Szkoda ze np nie ma motywu, ze wystarczy zmienic auto i po sprawie, ale wtedy to juz by bylo zbyt banalne (tak bylo o ile sie nie myle w Driver :Parallel Lines)

 

Velius : tak sie dzieje, jak nie masz jeszcze odblokowanej dzielnicy (co nie znaczy ze sie nie mozesz tam dostac, ale od razu masz na karku poscig)

Mozna wplaw przekroczyc granice, mozna sie rozpedzic autem na blokade na moscie, przywalic i wylatujac przez przednia szybe przeleciec nad blokada :D Ale daleko nie uciekniesz. Mi sie udalo przebic motorem i autem (jedna blokada jest taka ze jest przerwa wieksza miedzy nia a mostem) ale szybko mnie zdjeli. Do wody tez nie ma co skakac z mostu bo zaraz motorowki przyplyna i klapa.

Edytowane przez BiBeR
Odnośnik do komentarza
A co do gwiazdek to wydaje mi sie ze jest latwiej niz w poprzednich czesciach - majac 4 gwiazdki ucieklem poza obszar poszukiwan i poscig ustapil. Nawet bez przemalowania auta. Szkoda ze np nie ma motywu, ze wystarczy zmienic auto i po sprawie, ale wtedy to juz by bylo zbyt banalne (tak bylo o ile sie nie myle w Driver :Parallel Lines)

Jak znasz dobrze drogi i uliczki, to luzem można bokami uciec. Jeśli zmienisz auto w strefie, to nic nie daje, ale jeśli poza nią, to nie musisz czekać, tylko od razu gwiazdki znikają (tak mi się wydaje :P )

 

 

Po zabiciu Faustina zadzwoniłem na jego numer i na sekretarce był głos żony, że niedługo pogrzeb :]

Do tego gdy dzwonimy do Francisa po zabiciu jego brata, żeby zlikwidował nam poziom wanted, to nigdy suka nie odbiera - po przejściu fabuły jego numeru nie ma nawet na liście

 

 

Edytowane przez Fab3r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...