Skocz do zawartości

Ciekawostki i sekrety w Liberty City


Rekomendowane odpowiedzi

Ja np. w pewnej misji gdy trzeba było zabić jednego zakapiora, który uciekał "mercem" miałem przyjemność ukatrupic go zanim ten odjechał. Po prostu gościu po odpaleniu swojego auta zakleszczył się między latarnią a murem(domyślam się, że to mały bug w GTAIV) a ja spokojnie mogłem do niego podejść i strzelić mu prosto w głowę przez boczną szybę. Wiem, zakończenie misji trochę "cheaterskie" ale jakie efektowne :P

Odnośnik do komentarza

-Liczne odwołania do miast Las Venturas i San Fierro, oraz Vice City (sami zobaczycie w fabule)...

-Jedna misja od bodajże Ray'a nazywa się Water Hazard i pływa się motorówką (dla tych co nie wiedzą - HL2)

-Na taksówkach i w radiu - firma WTF xD

-Laski nazywają się Michelle i Kate (San Andreas...)

Odnośnik do komentarza
-Liczne odwołania do miast Las Venturas i San Fierro, oraz Vice City (sami zobaczycie w fabule)...

-Jedna misja od bodajże Ray'a nazywa się Water Hazard i pływa się motorówką (dla tych co nie wiedzą - HL2)

-Na taksówkach i w radiu - firma WTF xD

-Laski nazywają się Michelle i Kate (San Andreas...)

Z tymi WTF to ogółem jest nieźle. W Social Clubie sa dostepne avatary WTF, OMG, LMAO które zapewne oznaczają anzwy danej placówki w grze, taki mały przytyk w strone netowego slangu.

Odnośnik do komentarza

Co do zabaw w małego sadystę polecam następujący sposób: kradniemy autko i czekamy aż ofiara będzie chciała odzyskać pojazd, ruszamy ostro tak żeby ludzik przyczepił się do pojazdu. Rozdpędzamy się i ocieramy o auto jadące z naprzeciwka. Można też zewnętrznego pasażera potraktować o ścianę budynku, słupy itp.

Odnośnik do komentarza

Moze malo odkrywcze i nie az tak potrzebne, ale jak potrzebny nam woz policyjny - wcale nie trzeba robic rozruby. Wystarczy wyciagnac komorke i wbic 911, pozniej 1 i po 5-10sekundach przyjezdza patrol :).

 

Tak zrobilem sobie w misji dla Faustina - nie bardzo byli tam ludzie do zaatakowania czy cos ;P

 

Odnośnik do komentarza

Czytaliście Przewodnik po Liberty City dołączony do opakowania?Jest tam reklama ZIT z numerem telefonu(948-555-0100)....zadzwońcie na niego w grze...od teraz po każdym wykręceniu tego numeru po chwili dostaniecie sms zwrotny z wykonawcą i tytułem piosenki,która aktualnie leci w radiu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Czytaliście Przewodnik po Liberty City dołączony do opakowania?Jest tam reklama ZIT z numerem telefonu(948-555-0100)....zadzwońcie na niego w grze...od teraz po każdym wykręceniu tego numeru po chwili dostaniecie sms zwrotny z wykonawcą i tytułem piosenki,która aktualnie leci w radiu

 

a wiadomo czy zawarto ostatecznie ta opcje, że przez neta można sobie kupować te kawałki jako legalne mp3 na amazonie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...