Skocz do zawartości

Ciekawostki i sekrety w Liberty City


Rekomendowane odpowiedzi

Wjechalem na zamkniety most furgonetka,po rusztowaniu na dole,jade jade myslac sobie ale fajnie,zaraz wjade na zamniety teren O_O i nagle dostalem 5 gwiazdek w dupe i policja zaczela mnie scigac,bug czy zamierzony dzialanie?

 

A spróbuj wjechać na lotnisko :P. A tak w ogule, policja to już nie to samo co kiedyś, mnie do tej pory jeszcze nie ujęli :P (a gwiazdek miałem od h***).

Odnośnik do komentarza
A spróbuj wjechać na lotnisko :P. A tak w ogule, policja to już nie to samo co kiedyś, mnie do tej pory jeszcze nie ujęli :P (a gwiazdek miałem od h***).

 

Dokladnie, zwinalem z lotniska ten wielki woz (co jak podwozie do dzwigu wyglada), staranowalem pol miasta, kilkanascie radiowozow, w koncu udalo mi sie wyjechaz poza obszar poszukiwan i 4 gwiazdki zniknely jak gdyby nigdy nic. Auto przetrwalo, prawdziwy czolg :)

Odnośnik do komentarza

Warto posłuchać radia Integrity 2.0, beka z Lazlo niesamowita - koleś, który robi sobie dobrze przy mikrofonie, koleś od hot dogów, z którym się wyzywają, jakaś laska która co chwilę mówi "whateveeer". Genialne. No i wróżka w PLR - też za(pipi)iste motywy:

"-your name's Clara (chyba, nie pamiętam)

-no, I'm Michelle

-ohh, that was my 2nd thought. I've seen you some time ago... leading army... gold (blablabla). Your statue covered in pigeon shit(...)

-tell me more!

-oh, my spirits says that your card is running out of credit. My spirits need dollars"

 

itd... Kurde, 50h gry i ciągle brechtam.

Odnośnik do komentarza

miałem nieprawdopodobną sytuację w pewnej misji pod koniecy gry (UWAGA , MEGA SPOILER)

 

Darowałem zycie temu rosjaninowi którego podrzucają nam federalni na lotnisku , więc gośc zaczął uciekac z kajdankami na łapie Wsiadam z Romanem do samochodu jedziemy do Brucea w celu zakończenia misji , a tu nagle rusek wskakuje mi pod koła i ginie ;)

 

 

Inna sytuacja z taxi , wychodze z savehousa i wołam taxówke , kierowca zjeżdza na pobocze aby mnie odebrac i zalicza dzwona w betonowy filar po czym ginie

Takie przypadkowe momenty sa najlepsze , dawno sie tak nie uśmiałem

Edytowane przez (BaT)
Odnośnik do komentarza

Kolejna sesja z grą i kolejne "odkrycia", którymi chciałbym się z Wami podzielić.

 

- nie można już tak jak w poprzednich częściach, stanąć na dachu auta, bo gdy ono tylko ruszy to Niko traci równowagę i ześlizguje się z samochodu :D

- miałem kilka razy, zwłaszcza w tej misji z napadem na Bank, że przeciągnąłem serię z uzika/mp5 na wysokości szyb/kogutów w radiowozie i auta od razu wybuchło ;O Nie zawsze to działa, ale parę razy tak miałem.

- jak będziecie mieć jakiegoś pasażera w aucie na tylnym siedzeniu to zacznijcie gwałtownie skręcać i patrzcie przez tylną szybę jak fajnie rzuca sylwetkami tych osób - normalnie jak w realu!

- zniszczenia aut są wypas, cały czas potrafią czymś zaskoczyć - wczoraj podczas szarżowania po Liberty City znalezionym Sabre GT (niezła furka, a i depnięcie też ma niczego sobie) tak wgniotłem połowę tylnej karoserii, że się skróciła o połowę, kozacko to wyglądało :)

- dopiero wczoraj odkryłem, że w tym naszym domu na drugiej wyspie w kuchni na blacie leży laptop, z którego możemy korzystać :)

- miałem dziwną sytuację jak wyszedłem z tego baru na pierwszej wyspie gdzie można zagrać w bilard - jednocześnie na ekranie było z 50 osób jak nie więcej, z czego ok. 30 osób to klony, wyglądali identycznie, tj. spodnie moro, kaski na głowach ;O i chodzili identycznie, krok w krok i przechodzili/przenikali przez samochody i innych przechodniów! Szok, bardzo dziwny błąd. Później to powtórzyłem i co prawda też było jakoś dziwnie dużo osób przed tym barem i też widziałem tych samych sklonowanych gości w kaskach, ale było ich znacznie mnie i już chyba nie przenikali. Sprawdźcie u siebie jak możecie.

- będąc w wodzie nie mogę wchodzić na drabiny, duszę Y i za cholerę Niko nie chce się jej złapać... Tak samo nie da się ukraść płynącej motorówki/łodzi - nawet jak płynie wolno i wduszę Y to Niko na sekundę wejdzie na krawędź pokładu po czym dziwnie spada, bezsens ;/

- weźcie taxi i kaźcie jechać do Helitour na drugiej wyspie (miejsce gdzie stoją helikoptery) - kierowca za każdym razem parkuje w tym samym miejscu w identycznym sposób - stając niemalże na środku ulicy i ścinając jedną z latarni, sporadycznie tylko ją dotknie, ale w większości zawsze ją przewala, już mnie to irytuje ;/

- jak się zapisze grę i Niko idzie spać po czym wstaje i przez ten moment gdy jest kamera z góry to jak stawia nogi na dywan to buty mu się zapadają, za każdym razem tak jest... - sprawdzane w domu na drugiej wyspie, nie pamiętam czy w pozostałych chatach też są dywany :D

- weźcie stańcie w drzwiach wejściowych od domu na drugiej wyspie i zróbcie krok w przyród wchodząc w ten sposób na chodnik i zobaczcie jak się zmienia gwałtownie cała kolorystyka w grze, wcześniej jest taka czysta, żywa, później robi się cała niebieska/szara - bardzo dziwne i wkurzające.

- jak do tej pory słuchałem tylko stacji Vladivostok, ale wczoraj odkryłem nową genialną stację radiową - San Juan Sounds, naprawdę polecam, jest tam kilka świetnych piosenek, przynajmniej jak dla mnie.

- wczoraj przeżyłem pierwsze poważne wkur****** przy tej grze, a mianowicie, przez moją nieuwagę dałem się złapać policji (pierwszy raz) i straciłem wszystkie bronie, co mnie bardzo wkurzyło, mówię wczytam sobie grę od mojego ostatniego ręcznego zapisu, wczytałem, a tam 4% w plecy, czyli 3 misje w tym przypadku, z czego jedna to misja

w muzeum

, która do najkrótszych i najprostszych nie należy, niby pękła wtedy za pierwszym razem, ale chyba z 15 minuta mi zajęła, ehh trzeba uważać na przyszłość.

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza
- będąc w wodzie nie mogę wchodzić na drabiny, duszę Y i za cholerę Niko nie chce się jej złapać... Tak samo nie da się ukraść płynącej motorówki/łodzi - nawet jak płynie wolno i wduszę Y to Niko na sekundę wejdzie na krawędź pokładu po czym dziwnie spada, bezsens ;/

da sie krasc plywajace łajby jak sa w ruchu, nie wiem czy przez Y czy przez X (raczej przez X) i normalnie czepia sie i wdrapuje, pozniej kolesiowi kulke i łajba moja, to samo chyba z drabinkami, X nadus, sprawdz...

Odnośnik do komentarza
- weźcie taxi i kaźcie jechać do Helitour na drugiej wyspie (miejsce gdzie stoją helikoptery) - kierowca za każdym razem parkuje w tym samym miejscu w identycznym sposób - stając niemalże na środku ulicy i ścinając jedną z latarni, sporadycznie tylko ją dotknie, ale w większości zawsze ją przewala, już mnie to irytuje ;/

- jak się zapisze grę i Niko idzie spać po czym wstaje i przez ten moment gdy jest kamera z góry to jak stawia nogi na dywan to buty mu się zapadają, za każdym razem tak jest... - sprawdzane w domu na drugiej wyspie, nie pamiętam czy w pozostałych chatach też są dywany :D

- weźcie stańcie w drzwiach wejściowych od domu na drugiej wyspie i zróbcie krok w przyród wchodząc w ten sposób na chodnik i zobaczcie jak się zmienia gwałtownie cała kolorystyka w grze, wcześniej jest taka czysta, żywa, później robi się cała niebieska/szara - bardzo dziwne i wkurzające.

- wczoraj przeżyłem pierwsze poważne wkur****** przy tej grze, a mianowicie, przez moją nieuwagę dałem się złapać policji (pierwszy raz) i straciłem wszystkie bronie, co mnie bardzo wkurzyło, mówię wczytam sobie grę od mojego ostatniego ręcznego zapisu, wczytałem, a tam 4% w plecy, czyli 3 misje w tym przypadku, z czego jedna to misja

w muzeum

, która do najkrótszych i najprostszych nie należy, niby pękła wtedy za pierwszym razem, ale chyba z 15 minuta mi zajęła, ehh trzeba uważać na przyszłość.

 

Kurcze, chyba sprzedam tą grę. Tyle "bugów". Kto to testował? Jak można w to w ogóle grać z tyloma "błędami".

1)szczegóły

2)kogo to obchodzi

3)normalna gra świateł. Trudno o to, żeby niebieskie jarzeniówki dawały takie samo światło jak słońce.

4)naprawdę dziwna sprawa. Żeby zwykłemu człowiekowi zabierali nielegalnie posiadaną broń. Jak taka sytuacja może mieć w ogóle miejsce. Skandal.

Dobrze, że posiadasz Xboxa popiol. Nie będę miał dzięki temu okazji zagrać z tobą online.

 

Na tą chwilę nie zauważyłem jakichś większych błędów, które przeszkadzały by w grze lub zniechęcały do niej. Zawieszanie się gry to kwestia przypadku. Nie ma reguły. Mi się nie zacięła ani razu podczas 10 godzin grania. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech bierze w ciemno. Patch powinien się ukazać w najbliższym czasie.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...