Skocz do zawartości

Ciekawostki i sekrety w Liberty City


Rekomendowane odpowiedzi

I chyba w którejś misji dla Michaiła(czy Vlada) w scence ktoś bierze Niko za Polaka(Polack).

 

 

dla Bruciego

 

Nie jest to spoiler, że czasami nasi przeciwnicy rzucą mięsem typu: "Kill this fxxx polack!"

 

zaslonilem bo zaraz by ktos podniosl wrzawe ze mu popsulem zabawe piszac kto nam zleca misje w scence przed ktora ktos nazywa Niko Polakiem ;]

Odnośnik do komentarza

Polacy sa tam gdzie mieszkaja w Nowym Jorku - okolice Green Pointu. Ciekawie ubrane blondyneczki w tej okolicy to zwykle Polki. Powoli mozna poznac dokladnie, ktora osoba odezwie sie po Polsku. Ja zwykle slysze: jestes glupi?

 

 

Najfajniejszy tekst jaki slyszalem w grze to jak jakis koles do calkiem fajnej laski krzyknal "Nice titties"

Na co ona: I am too busy to ignore you, can I do it some other time?

 

Generalnie sporo fajnych dialogow wokol. Na przyklad gdy zajezdzam droge jakiemus wielkiemu napakowanemu Murzynowi a ten do mnie - don't make me to be late at school.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie rockstar to ziomy :D Tak przyłożyć się do tematu Polski:D:D:D Padłem jak zwinąłem taxi i pasażerka wrzasnęła "Co to k.ur.w.a jeeest? " Ciekaw jestem jak się czuje reszta świata, słuchając tych tekstów i czy wogóle czają:D A może teraz świat, będzie znał podstawowe obelgi po polsku:D

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, swiat juz je dawno zna...

 

Tak offtopujac byla taka anegdota jak jakis koles w ktoryms z afrykanskich krajow doszedl do pozycji w administracji rzadowej i na spotkaniu z przedstawicielami naszego kraju powiedzial, ze spotkal juz Polakow z jakiejs okazji i z nimi mial okazje popic i zna nawet jeden toast po polsku, po czym pochwalil sie tym "toastem" oszolomionym dyplomatom z Polski - mowiac - "pij (pipi)any czarnuchu"

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

dzisiaj rano zapuscilem sobie ulubiona stacje San Juan stanalem na srodku skrzyzowania fureczka i zaczalem krecic baczki. na poczatku szedl tylko dym z kol ale w penym momencie zostalem bez opon znaczy sie nie wiem nawet jak to sie stalo bo jak ruszylem to szly tylko iskry i ten dzwiek szorowania kolem bo asfalcie:)

Odnośnik do komentarza

Ciekawy sposób na policję:

 

Jeśli mamy duży poziom poszukiwania wystarczy znaleźć kontener na śmieci, wskakujemy do środka wtedy policja wyjdzie z samochodów i odejdzie kawałek poszukać nas. Szybko wyskakujemy z kontenera kradniemy policyjny wóz i spokojnie opuszczamy "okrąg poszukiwania". Jeśli mamy wóz policyjny to inni policjanci nie zwracają na nas uwagi, chyba że zbytnio do nich podjedziemy. ;)

 

A zapomniałem dodać, że działa gdy policjanci nas nie widzą.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Dla rozrywki między misjami polecam wziąć furę i wjechac do tunelu metra. W północnej części miasta można na lajcie wjechać. A teraz do rzeczy, dojeżdżamy do jakieś stacji i tak kasujemy furę by stanęła w płomieniach. Jeżeli zacznie się jarać na peronie a nie na torach to tym lepiej. Stajemy obok, podziwiamy panikę i stada ludzi wbiegających na tory. Coś pięknego kiedy pociąg wbija w taką grupkę ludu, jak w mrowisko :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...