Skocz do zawartości

The Lord of the Rings: Conquest


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ma byc multiplayer gdzie misje glowna wykonuje druzyna 4 bohaterow - albo online albo split screen.

 

Jesli beda bliscy tematyce moze byc pieknie. Bedzie mozna podobno grac kazdym wliczajac w to Saurona. Scenariusze maja byc nieliniowe i wynikajace z efektow naszych wysilkow wlaczajac w to zwyciestwo sil zla.

 

Moze wreszcie RPG na ktory wielu z nas czeka...

 

Odnośnik do komentarza

ok... przyznaje to byc moze nie ELF...ten koles na pierwszym screenie z "plonocym na czerwono" mieczem... tylko jak tak to jescze wieksza lipa bo na plcach rak mozna policzyc ile ludzi posiadało magiczn miecze... wogole magia w WP to nie jakies firebole i inne bzdety... taki gandalf musiał ucieka na drzewo przed stadem wilkow...

wiec jak rozumiem gra bedzie czerpac z WP ale nic wiecej... rownie dobrze kazda gra fantasy czerpie z WP :P

film tym sie roznil od wielu wczesniejszych adaptacji ze nie tylko czerpal ale i bardzo mocno trzymal sie ORGINALU... a orginal naprawde nie trzeba upiekszac... tylko wymaga to wybitnego talentu i umijestnosci...

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Demo powinno być już dawno ograne, a wy lenie patentowane nie umiecie znleść tematu i napisać swoje 3 litery ?! >_> . Co do mnie ....... Chyba skuszę się na pełną wersje, nie do końca tego oczekiwałem (bitwy w demie są dosyć mikroskopijne - jak na tytuł porównywany do SW Battlefront) boję się też że tytuł nie będzie zbyt wyważony, poza tym, nie mam pojęcia czy to ja mam coś z moim 10 mb łączem nie tak, ale lagi są niemiłosierne :/.

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie moja opinia! ;p

 

Demo badziewne, na szczęście dali bo bym sobie nigdy nie wybaczył zakupu full wersji....nawet dla trofeów nie ma szans bym wziął ;p

 

A co mi się nie podobało? to, że śmierdzi mi innymi LoTR, nuuuudaaaa..... nic czekam na x-blades i bayonette, moze te beda lepsze jako siekanki ;p

Odnośnik do komentarza
Kurde posiadacze ps2 nie mają w co grac

Nie zgodzę się .... .

a nam dają taką kupę

NIE ZGODZĘ SIĘ ! .

Sytuacji nie ratuje nawet jak zwykle rewelacyjna muzyka.

NIE ZGODZĘ SIĘ !! (przecież to przygrywki z Władcy Pierścieni - na bazie licencji lol <_<, w 1001 grach z uniwersum można je usłyszeć).

 

Odnośnik do komentarza

powinienem raczej powiedziec ze nic nowego nie wychodzi na ps2 bo sam gram ostatnio sporo w tytuly z ps2;). Co do muzyki to mi to lata czy byla w 100 grach a nawet czy zrobili plastikowego legolasa z muzyczka..poprostu tak jak ze Star Warsami ta muzyka urywa jajca i jakos nikt nie obniza za to jej oceny ze sie powtarza..Wlasnie na tym pollega robienie filmu czy gry w ustalonym uniwersum.. I nie zgadzasz sie ze ta gra to kupa?? To podaj mi jej dobrej elemeny bo ja dawno w cos tak beznadziejnego nie gralem..gameplay 1, grafika mniej niz 1 i moglbym tak wyliczac..No moze nie tak dawno bo od czasow Quake Wars..

Odnośnik do komentarza

Szatan.

Lepiej to ty podaj swoje argumenty, co ci się nie podoba ? - current geny dostały już wiele tytułów które zasługują na tytuły "qpa miesiąca/roku/stulecia" , po tym tytule od początku NIE oczekiwałem Bóg wie czego i nie interesowałem się nim, a że dali demo ? - sprawdziłem je. Po zagraniu stwierdzam że gre koniecznie zakupie - why ? - pierdzę na grafikę, jeśli to miałby być jedyny powód dla którego mam current gena to nie zostawiałbym PS2 (w sumie to tego nie robie >:>), argument który mnie przekonał jest widoczny jak na talerzu - demo oferuje trening, po nim mamy możliwość już tylko toczenia pojedynków w sieci - i właśnie to ten element mi się podoba !, no co mam się rozpisywać ? - świetnie mi się gra w ten tytuł, nie przepadam za uniwersum (za SW zresztą też nie szaleje) ale to co gra mi proponuje ...... no ja za tak oryginalnym podejściem jestem na TAK :). I każdemu polecam obczaić demo, mam dosyć czasem gier z naciskiem na potyczki z graczami, gdyż nie oferują niczego innowacyjnego (w większości to i tak shootery zresztą).

 

Powrót Króla na PS2/PC był za(pipi)iszczy tak w ogule :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dr. Czekolada pozwol ze nie bede podawal tu zadnych argumentow gra poprostu cala mi sie nie podoba.. Gamplay jest rwany,anemiczny past genowy..Online w uniwersum LOTRa to wysmienity pomysl. Spodziewalem sie raczej zapierajacych dech batalii okraszonych wysmienitą grafiką a nie takiej kiby.. Co do Twojego argumentu co do grafiki to ja CI powiem na odwrot..Ja wlasnie po to kupilem next gena zeby grac w wypasione tytuly w kazdym wzgledzie. Szanuje swoj portfel i jak place 40 zeta za tytul na ps2 kiepska grafika mi nie przeszkadza za to juz jak wybolam przynajmniej 150 zeta na next genowy tytul to wymagam duzo wiecej. Ale generalnie sam zawsze zazdroscze ludziom, ktorym wiele do szczescia nie potrzeba;)

 

 

P.S. Ja oczywiscie oceniam tylko demo. To chyba oczywiste, ale wole uciszyć krzykaczy za w czasu :)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Demo jak demo. Ciekawe jak blisko gry finalnej jest.

Co do rozgrywki: wkurza mnie ten komentator, irytuje na maksa i gra jest taka japonska - co w tym wypadku nie jest zaleta. Poza tym fajnie. Mozna tluc i sie rozwijac. W online calkiem to wyglada. Mogloby byc blizsze WoW wtedy mlocka online bylaby zaprawde pierwszorzedna...

 

Poki co nie wiem co myslec. Za malo wiadomo, smiesza mnie juz wydane ostateczne werdykty. To takie dziecinne...

Odnośnik do komentarza

Hmm...a ja trochę pograłem i nawet mi się podobało. Nie wiem co macie do grafiki, bo wcale jakaś wybitnie badziewna nie jest, a i wrażenia nie miałem, żebym grał w past-gena. Może porównanie nietrafne, ale wolałem poświęcić tę godzinkę lub dwie na pogranie w demko Conquesta online niż w Resistance'a 2 ( muszę się zmuszać, żeby grać po sieci...jakoś tak i tyle ).

Może po prostu mam niskie wymagania, bo szczerze mówiąc grafika nie zajmuje u mnie głównego miejsca w grze ( ostatnio gram w Xenogearsa na lcd, gdzie jest okropnie "pixelowo" a mi to nie przeszkadza ), ale z drugiej znajdzie się parę gierek, które samą grafiką mnie odrzucają. Moim zdaniem Conquest wygląda estetycznie, żadne ochy i achy, ale nie jest źle. Nie chcę wydawać oceny na podstawie demka, ale gra w moim przekonaniu zapowiada się na 7 - 8 ( na 10 ) i jeżeli będę miał trochę wolnej kasy to sobie ją sprawie.

Odnośnik do komentarza

Grzes niby co jest dziecinne.Na darmo chcesz ratowac gre ktora wychodzi za ok pol miesiaca.Nie pozwolisz mi ocenic gry na podstawie dema?Poznalem mechanike/szkielet gry na ktorym bedzie opierala sie cala reszta i juz wiem ze to nie jest zaden nextgenowy LOTR tylko wielki pozbawiony jekiegokolwiek klimatu niewypal.A tak ma marzyla mi sie porzadna gra osadzona w Srodziemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...