Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Czy mi się wydawało, czy miał być osobny zestaw gra + perka ? :/

Nie zamierzam wydawać >700 zł, żeby kurzyła mi się druga gitara i trzeci mikrofon...

Mam dokładnie ten sam problem. Zastanawiam się teraz czy nie kupić samej perki od RB albo najwyżej trochę później checknąć allegro czy aby ktoś oddzielnie perki z GH nie sprzedaje. Moim zdaniem trochę lipa, że nie ma takiego zestawu. W końcu to zupełnie nowy instrument w serii, strasznie się nim chwalą, itd. Z drugiej strony flagowym instrumentem serii jest, jak sama nazwa wskazuje, gitara, więc oddzielny, jedno-instrumentowy zestaw właśnie z gitarą może być uzasadniony :P.

Odnośnik do komentarza

Imo bez sensu jest kupowanie perki od RB1, jak na rynek wchodzi GHWT z całkiem nowym rozwiązaniem, rozbudowanym, czułym na nacisk, kompatybilnym ze wszystkimi grami i - co dla mnie najważniejsze - wyciszonym w stosunku do RB. Skoro tyle wytrzymałem, poczekam jeszcze kilka tygodni. I znowu zachodni eBay się wzbogaci, trzeba będzie polować na aukcje z GHWT na części...

Odnośnik do komentarza
Imo bez sensu jest kupowanie perki od RB1, jak na rynek wchodzi GHWT z całkiem nowym rozwiązaniem, rozbudowanym, czułym na nacisk, kompatybilnym ze wszystkimi grami i - co dla mnie najważniejsze - wyciszonym w stosunku do RB. Skoro tyle wytrzymałem, poczekam jeszcze kilka tygodni. I znowu zachodni eBay się wzbogaci, trzeba będzie polować na aukcje z GHWT na części...

Ty masz ten komfort, że już sobie ponapierd!alałeś. Ja to mam jeszcze przed sobą :D. A trafiła mi się całkiem korzystna oferta kupna perki z RB, grę mam, najwyżej kupię na początku samą grę GH:WT. Oblookam na tej "słabszej" perce i jak stwierdzę, że naprawdę potrzebuję tej z GH to sprzedam perkaszyn namber łan i kupię perkaszyn hyper proł.

Odnośnik do komentarza

Na play.com sa juz dostepne pre ordery.Cenowo wyglada to tak :

 

Guitar Hero: World Tour - Band Bundle (with FREE Wired Bass Guitar Controller) | Xbox 360

£149.99 Free Delivery

 

Guitar Hero: World Tour (Guitar Bundle) | Xbox 360

£69.99 Free Delivery

 

Guitar Hero: World Tour (Game Only) | Xbox 360

£39.99 Free Delivery | You Save £10.00 (20%)

 

Dostepne od 07/11/08 z wyjatkiem pierwszego zestawu ktory ma sie pojawic 14/11/08

 

Dziwne ze nie ma zestawu z sama perka ;/

Ogolnie cenowo drozej niz za RB mowiac o calym zestawie.

Ogladajac filmiki jakies na ju tjubie srednio te wyciszenie wyszlo imo.Tak czy owak drugiej perki juz nie kupie a i gitary tez nie bo mialbym juz czwarta a magazynu w domu nie mam.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiedziałem, gdzie to napisać, więc pisze tutaj.

 

Mam w planie, no w sumie to na razie tylko myślę o tym, aby stworzyć jakąś polską stronę o grach muzycznych, w szczególności GH&RB&RR.

 

Możnaby też się pokusić o polską wersję SH, choć to takie raczej marzenie, no ale do rzeczy.

 

Oczywiście sama strona nie jest problemem, bo mam w tym doświadczenie, tylko raczej chodzi mi tutaj, czy wg was takie coś by się przydało? I czy pomoglibyście w tworzeniu takiego serwisu?

 

(Prosze o nie usuwanie tego posta :))

Odnośnik do komentarza

Jestem za. DLC warte ściągnięcia, newsy, rankingi, turnieje. Ja osobiście widzę w tym miejscu w Polszy sporą niszę i nie chodzi tylko o stronę (chociaż to bardzo dobry pomysł, w razie sukcesu można iść dalej), ale o stworzenie jakby społeczności graczy "muzycznych". Czekam na wielkie otwarcie Twojej strony/serwisu.

Odnośnik do komentarza

Nie da sie grac na padzie. Well, grajac na instrumentach z RB stwierdze tyle - perka jest latwa w wiekszosci utworow, (w RB gralem na hardzie, w GHWT hard/expert) gitara w przeciwienstwie do RB wreszcie sie zrobila interesujaca, mikrofon lepiej wyczuwa skale glosu. Tutaj jest ciezko grac kombinacja gitara + mikrofon naraz. Rock Band zdaje mi sie mial wiecej takich przyjemniejszych kawalkow, a mniej nakur.wiania. Kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Hmm gre juz zamowilem, ale martwi mnie z leksza co mowisz.Tez nie lubie jak jedyne co trzeba na perce to naparzac jak opetany doprowadzajac zreszta otoczenie do szewskiej pasji hehe.Przynajmniej mozna pograc lepiej na gitarce ktora w RB zupelnie mi sie nie podoba i zagralem kariere tylko zeby zagrac i wiecej juz nie siegnalem po nia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...