Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No kreator bylby dla nich pozbawieniem sie kasy za dodatki, bo kto normalny by sciagnal cos jak mozna by sobie samemu cosik zmontowac.Tutaj zostaje Freets Of Fire.

Co do track listy...niech i jest jakies brzdekanie...ale prosze tylko o cos charakterystycznego a nie bezplciowe kawalki w stylu Rock All Nite czy Slow Ride.

Fajnie by tez bylo jesli to co jakis czas temu mozna bylo uslyszec od tworcow GH o rozszerzeniu mozliwosci gry poza gitare (kompatybilnosc z Rock Bandem sie mnie marzy).Poki co coz...gramy w to co mamy.Aaaa i niech poziomu trudnosci juz nie maxuja bo dla mnie i tak juz jez wyczes za duzy.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie po prostu otoczka gry powinna się zgadzać ze ścieżką dźwiękową. Weźmy takie GHIII...Moc, mega ampy, trzęsienia ziemi, pioruny, ogień - po prostu Szatan \m/ :twisted: A soundtrack to jakieś plum-plum, z Kissowskim penisowym utworem na czele :/ Tylko Slayer, Maiden i kilku klasyków ratują sytuacje :(

 

No i jakaś regularna dystrybucja dodatkowych utworów w ROZSĄDNEJ cenie, a la RB, być musi !

Odnośnik do komentarza

Mikes Du Szwaine, jak mogłeś, ubiegłeś mnie w stworzeniui tego tematu ;( !. Za kare wyzywam Cie na walke w Thew Fire and Flames na expercie !

Oczywiscie najpierw musiałbyś mi kupić 3jeczke na X360, dać z miesiąc żeby poćwiczyć, kupić chociaż z miesiąc LIVEa oraz przesunąć mi sesję ;].

 

Stety-niestety potwierdziły sie poprzednie ploteczki - GH zacznie przypominać Rock Band'a. Chyba, że zamiast perki i mikrofonów dadzą kayborda albo srecza (teoretycznie byłbym za, oznaczałoby to, że Linkin PArk albo System of a Down będzie swój wkład w songliste). A może coś jak G3 (czy jak to sie tam nazywało) gdy 3ch sławnych gitarzystów ,,wymieniało" sie solówkami i grali razem - takie cuś Online mogłobybyć owsom !.

 

Możłiwości są różne, i jeżeli twórcy nie uznają ,,innowacyjnością" wyłącznie dodanie innych kontrolerów i inny dobór piosenek, to jakąs z tych możłiwosci mam nadzieje wykorzystają.

Edytowane przez Er_WolvEr
Odnośnik do komentarza
IMO ost z GH3 kopie zad i to ostro, mnostwo swietnych kawalkow. Jedrek Ty chyba sluchasz techno :P

 

No ja mam zdanie calkowicie odmienne.W dwojce jest o niebo lepszy dobor songow.Nie mam nic do KISS, ale q.rwa nie taki pedalski i beznadziejny kawalek.Tyle plyt wydali ze jak bym sie uparl to ze 100 ich utworow znajde lepsiejszych.

I imo mnostwo to znaczne naduzycie.Czasami 5 minut mysle co moge zagrac.W dwojce to mnie trza bylo odciagac bo ciagle jeszcze jakis fajny kawalek byl do zagrania.

I kawalkow pokroju Slayera "Raining Blood"(ktorego notabene bardzo lubie)wolalbym nie widziec.Bo to nie jest nawet proba jakiejs solowki to co sie tam dzieje tylko naparzanie na palke.Ajroni jak najbardziej.To stara szkola grania z wyrabanymi solowkami, a tego mi najbardziej brakuje.

Odnośnik do komentarza
No i jakaś regularna dystrybucja dodatkowych utworów w ROZSĄDNEJ cenie, a la RB, być musi !

obawiam sie, ze pod tym wzgledem sie nic nie zmieni.

zarowno do GH2 i GH3 sprzedawali paczki trzech kawalkow za 500 i pojedyncze rzeczy za 200.

 

a w soudtracku to bym tylko chcial mniej staroci, a wiecej nowoczesnej muzy.

osobiscie nie mam nic przeciwko ostrzejszej muzie \m/, ale nie licze na taka nagla zmiane.

za to zamiast staroci lepiej mi sie gra nowsze rockowe kawalki. i tego byl chcial.

 

ale fajnie jakby wydali jakiegos demonicznego spinoff'a - same ostre kawalki ]:->

 

Odnośnik do komentarza
Dla mnie po prostu otoczka gry powinna się zgadzać ze ścieżką dźwiękową. Weźmy takie GHIII...Moc, mega ampy, trzęsienia ziemi, pioruny, ogień - po prostu Szatan \m/ :twisted: A soundtrack to jakieś plum-plum, z Kissowskim penisowym utworem na czele :/ Tylko Slayer, Maiden i kilku klasyków ratują sytuacje :(

 

No i jakaś regularna dystrybucja dodatkowych utworów w ROZSĄDNEJ cenie, a la RB, być musi !

 

Zluzuj chlopie dla niektorych penisowskie jest maiden grajace 20 lat ta sama piosenke

Odnośnik do komentarza
Ta gra ma trafiac do szerokiego grona odbiorcow wiec muzyka musi byc zroznicowana. Ktos mowil wiecej nowych piosenek - ja mowie stanowcze nie! :) Jest jeszcze mnostwo genialnych starszych kawalkow ktore czekaja na swoja kolej w GH3.

dobre podsumowanie. ja chce jednego, Ty drugiego.

jak kazdy z nas dostanie po troche to ogolnie obaj bedziemy zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza

Zawsze miło jest usłyszeć ulubione zespoły, tylko że potrzebne jest combo ulubiony zespół+odpowiedni utwór, który jest GRYWALNY.

Tak jak i jeden z poprzedników lubie Slayer'a, ale utwór który wybrali do gry ani miło sie nie grało, ani nie był tak ,,neutralny" do słuchania, że wpadnie w ucho też innym, niż wiele ich innych sławnych utworów ( z Seasons In The Abyss na czele). A to tylko przykład.

 

Które utwory dawały najwięcej satysfakcji z tych które sie wcześniej nie znało ? Mimo wszystko te z naprawdę przyjemnym i dosyć zróżnicowanym, a przynajmniej nie nudzącym sie doborem motywów gitarowych (nienudzący sie motyw główny, solówki na które sie czekało ze zniecierpliwieniem).

Miło wracało sie w GH1 Spanish Castle Magic, Frankenstein, częściowo Texas Flood. W 2jce YYZ, , Free Bird, Carry On Wayward Son ewentualnie Psychobilly Freakout. W 3jce Cliffs of Dover czy One (chociaż przez dobranie wiekszej ilości utworów współczesnych wydaje sie jakby utracono troche posmaku tego, iż cały utwór jest solówką. Nowe zespoły baardzo umniejszają role solówek, robią je szybkimi albo wogóle z nich rezygnują. A szkoda.

Bo utwór wydaje sie być zbiorem chwytów a nie ciągłą solówką).

 

Oczywiście możecie sie nie zgadzać/częściwo zgadzać ze mną, i mimo iż z wielką chęcią usłyszałbym jakiś z favorite and beloved zespołes of my life, to nie chciałbym by było to kosztem tego, iż będzie sie go cienko grało.

Czasami wystarczy iż dobierze sie inny utwór danego zespołu( nie aż tak znany, ale za to grywalny), albo go podrasuje (Jordan, No One Knows).

 

PS. Dodam tylko iż podany przedtem ciąg utworów nie był poza One dla mnie znany przez zagraniem w daną część gry. Po prostu były cholernie grywalne.

 

I mimo iż można by uznać, iż po prostu ciągnie mnie do mojego gustu, to z pewnością jest w tym co napisałem pewna ilość obiektywnej prawdy

Odnośnik do komentarza
Rolling Stones ( Jumping Jack Flash )

Hmm pamiętam to z Elite Beat Agents (DS), tam to był hardkor z tym :D. Mi by się podobały następujące kawałki:

-byle co Nightwish'a, najlepiej Dark Chest of Wonders (takie fajne szybkie), albo Over The Hills (...)

-Different World (IM)

-Highway to Hell (AC/DC)

-Hurricane (Scorpions, wykonanie z orkiestrą symfoniczną :P )

-Midlife Crisis (Faith No More)

-Nothing Else Matters

-House of the Rising Sun (The Animals)

-We're not Gonna Take It (TS)

-How You Remind Me (Nickelback)

-These Colours Don't Run (IM)

-Killer Wolf (Danzig)

-T.N.T. (AC/DC)

-Whiskey In The Jar (bardziej wykonanie Metallici)

-coś Rammstein'a :]

 

Więcej nie piszę, to mój ogólny zarys moich songów :closedeyes:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...