Skocz do zawartości

Guitar Hero World Tour


Mikes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 562
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajt, fajt! W końcu jest coś, co znam i bardzo się tym jaram. Będę mógł grać w Guitar Hero piosenki, które dobrze znam, co do tej pory nie miało miejsca. RB ssie, bo ma kijową perkę (GH ma lepszą, chociaż tak naprawdę nie ma jeszcze :D), gupią nazwę i nerdowski zespół prezentujący.

Odnośnik do komentarza
Fajt, fajt! W końcu jest coś, co znam i bardzo się tym jaram. Będę mógł grać w Guitar Hero piosenki, które dobrze znam, co do tej pory nie miało miejsca. RB ssie, bo ma kijową perkę (GH ma lepszą, chociaż tak naprawdę nie ma jeszcze :D), gupią nazwę i nerdowski zespół prezentujący.

 

 

Gupią nazwę? No tak, bo w sumie lepiej naparzać na perkusji w grze, która nazywa GUITAR Hero, tu masz rację.

 

Mnie w World Tour najbardziej interesuje nowa gitarka - ten panel dotykowy wygląda na niezłą wczuwkę. :D

Odnośnik do komentarza

Jak widzisz cała moja wypowiedź miała debilny ton, także nie wiem dlaczego doszukujesz się w niej jakiejkolwiek sensownej treści merytorycznej. Bawiłem się w fanboja.

 

A gitarka- przednia. Chciałem kupić tylko grę z perkusją dopóki nie zobaczyłem gitarki. Teraz czyham na zestaw gitarka+perka+gra.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Fajna ta gitarka. Szkoda, ze ma beznadziejny, IMO rzecz jasna, kolor. Powinna byc cala czarna, a przynajmniej bez tego czerwono-zoltego akcentu. Dobrze zrozumialem, ze nie trzeba bedzie strumowac grajac na tym panelu dotykowym? Wiadomo, ze bedzie sie to przydawac przy solowkach z hammer-onami i pull-ofami, ale czy np. mozna zagrac cala piosenke na tym bez strumowania?

Odnośnik do komentarza
Fajna ta gitarka. Szkoda, ze ma beznadziejny, IMO rzecz jasna, kolor. Powinna byc cala czarna, a przynajmniej bez tego czerwono-zoltego akcentu. Dobrze zrozumialem, ze nie trzeba bedzie strumowac grajac na tym panelu dotykowym? Wiadomo, ze bedzie sie to przydawac przy solowkach z hammer-onami i pull-ofami, ale czy np. mozna zagrac cala piosenke na tym bez strumowania?

Też mnie to cholernie ciekawi. Ale w sumie to nie ma sensu zb ytnio w normalnej piosence(np. kilka zielonych pod rząd to bysmy musieli klikac zielony) ale przy solówkach super bajer.

Odnośnik do komentarza

Wiem, ze bedzie mozna customizowac gitare, koles o tym wspominal. Jednak patrzac na dostepnosc faceplate'ow do Les Paula za bardzo bym sie na to nie nastawial. No chyba, ze z ebay'a sie sciagnie.

 

EDIT: Wiadomo cos na temat kompatybilnosci instrumentow do GH:WT z tymi do RB i RB2? W druga strone ma dzialac z tego co wiadomo.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
koszulki ktos chetny na koszulke ? ;)

 

Heh ciekawe projekty , Mandolin Hero logo prawie jak Aerosmith :) Ciekawe po ilu praniach zeszly by napisy :) Mi udalo sie skombinowac normalny T-shirt oraz zajefajny strap na klucze z napisem Guitar Hero III Unleash Your Inner Rock Legend wsio official z Red Octane i poki co po kilku praniach ciagle jak nowka :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No Monsoon i inne Tokio Hotele nie pasują mi do gry tego typu. Tu Metallica, Iron Maiden, a tu... Tokio Hotel. Ale zawsze to lepsze niż jakiś Brit-Pop :P.

Activision zapowiedział współpracę z instrumentami z RB, tylko pytanie niby jak perka od RB miała by działać :)? - są tam tylko 4 gary, a w perce od GH:WT są 3 gary i 2 talerze.. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...